Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Dj grupė, Data: 2010-10-03, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-10-03 2010-10-03 2010-10-03 2010-10-03  
 1  Karolina Šadbaraitė    Dėl 1-8 vietos      
 K.Šadbaraitė      
 16       ->      
  [17] 11:00   K.Šadbaraitė    
 9  Urtė Brazdeikytė      23:21  21:8    
[4] 10:00   G.Venskaitytė      
 8  Goda Venskaitytė      B/Ž      
    [30] 11:40   K.Šadbaraitė  
 5  Dovilė Butvydaitė        16:21  21:10  21:19 [29']  
[5] 10:00   D.Butvydaitė      
 12  Greta Gerulaitytė    21:7  21:11      
  [18] 11:00   G.Turauskaitė    
 13  Margarita Paškovaitė      21:6  21:16    
[6] 10:20   G.Turauskaitė      
 4  Gineta Turauskaitė    21:6  21:2       1-a vieta
      [43] 12:40   K.Šadbaraitė
 3  Ieva Kinaitė          21:13  21:15 [20']
 I.Kinaitė      
 14       ->      
  [19] 11:00   I.Kinaitė    
 11  Veronika Michailova      12:21  21:17  21:19    
[7] 10:20   R.Dapšytė      
 6  Rūta Dapšytė    21:1  21:4 [15']      
    [31] 12:00   I.Kinaitė  
 7  Viktorija Jankūnaitė        21:15  21:8 [19']  
[8] 10:20   V.Jankūnaitė      
 10  Gintarė Dirmeikytė      B/Ž      
  [20] 11:00   G.Juozonytė    
 15         21:14  18:21  21:8    
 G.Juozonytė      
 2  Greta Juozonytė    ->    G.Turauskaitė   3-a vieta
      [44] 12:40   G.Turauskaitė
       G.Juozonytė   21:15  21:10 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Venskaitytė    
    [32] 12:00   G.Venskaitytė  
     D.Butvydaitė   21:9  21:8 [11']   5-a vieta
      [45] 12:40   R.Dapšytė
     R.Dapšytė     21:17  21:8 [15']
    [33] 12:00   R.Dapšytė  
     V.Jankūnaitė   21:4  21:8 [10']  
         
         
       D.Butvydaitė   7-a vieta
       D.Butvydaitė
       V.Jankūnaitė   19:21  21:18  21:5 [33']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   U.Brazdeikytė    
   U.Brazdeikytė   ->    
    [34] 12:00   G.Gerulaitytė  
   G.Gerulaitytė       B/Ž  
  [21] 11:20   G.Gerulaitytė    
   M.Paškovaitė   21:13  21:15 [23']     9-a vieta
      [46] 13:00   G.Gerulaitytė
        21:19  21:11 [22']
   V.Michailova    
   V.Michailova   ->    
    [35] 12:00   V.Michailova  
   G.Dirmeikytė       B/Ž  
   G.Dirmeikytė    
    ->    
         
       U.Brazdeikytė   11-a vieta
     
       G.Dirmeikytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Paškovaitė  
     M.Paškovaitė   ->   13-a vieta
       M.Paškovaitė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.