Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2010, Data: 2010-10-09, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-10-09 2010-10-09 2010-10-09 2010-10-10 2010-10-10  
 1  Klaudijus Kašinskis    Dėl 1-16 vietos        
 K.Kašinskis        
 32       ->        
  [64] 16:00   K.Kašinskis      
 17  Tomas Vaškevičius      21:16  21:11 [24']      
[55] 15:10   T.Vaškevičius        
 16   Jevgenij Kovgan    21:12  12:21  21:18 [34']        
    [72] 16:50   K.Kašinskis    
 9  Lukas Litvinas        21:10  21:14 [26']    
 L.Litvinas        
 24       ->        
  [61] 16:00   L.Litvinas      
 25         21:19  21:14 [26']      
 A.Akmens        
 8   Arturs Akmens    ->        
      [163] 11:30   K.Kašinskis  
 5  Povilas Bartušis          22:20  21:12 [26']  
 P.Bartušis        
 28       ->        
  [62] 16:00   S.Šaltmeris      
 21           B/Ž      
 S.Šaltmeris        
 12  Saulius Šaltmeris    ->        
    [73] 16:50   R.Varabyov    
 13  Ignas Reznikas        21:12  15:21  21:11 [29']    
 I.Reznikas        
 20       ->        
  [63] 16:00   R.Varabyov      
 29         21:16  21:8 [23']      
 R.Varabyov        
 4   Ryhor Varabyov    ->         1-a vieta
        [182] 13:10   K.Kašinskis
 3  Edgaras Slušnys            21:19  13:21  21:14 [45']
 E.Slušnys        
 30       ->        
  [65] 16:00   E.Slušnys      
 19   Reinis Šefers      21:9  21:7 [21']      
[56] 15:35   T.Liorančas        
 14  Tautvydas Liorančas    21:15  19:21  21:18 [42']        
    [74] 16:50   D.Narvilas    
 11  Donatas Narvilas        21:16  21:15 [24']    
 D.Narvilas        
 22       ->        
  [66] 16:25   D.Narvilas      
 27         11:21  21:13  21:8 [44']      
 I.Keišs        
 6   Ivo Keišs    ->        
      [164] 11:30   A.Plavin  
 7  Alan Plavin          21:18  10:21  21:19 [49']  
 A.Plavin        
 26       ->        
  [67] 16:25   A.Plavin      
 23         21:12  21:10 [24']      
 K.Dauskurtas        
 10  Kazimieras Dauskurtas    ->        
    [75] 16:50   A.Plavin    
 15  Martynas Prevelis        16:21  21:16  22:20 [51']    
[57] 15:35   V.Vitkauskas        
 18  Vaidotas Vitkauskas    21:18  28:26 [23']      R.Varabyov   3-a vieta
  [68] 16:25   G.Lavrinovičs   [183] 13:35   R.Varabyov
 31         21:10  21:13 [23']    D.Narvilas   21:18  21:19
 G.Lavrinovičs        
 2   Guntis Lavrinovičs    ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Litvinas    
      [165] 11:55   L.Litvinas  
       S.Šaltmeris   21:11  21:13 [19']   5-a vieta
        [184] 13:35   G.Lavrinovičs
       E.Slušnys     21:14  16:21  21:13 [39']
      [166] 11:55   G.Lavrinovičs  
       G.Lavrinovičs   21:16  13:21  26:24 [44']  
           
           
         S.Šaltmeris   7-a vieta
       
         E.Slušnys   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Vaškevičius      
    [76] 17:15   T.Vaškevičius    
     A.Akmens   21:18  19:21  24:22 [33']    
      [167] 11:55   I.Reznikas  
     P.Bartušis     21:17  21:15 [29']  
    [77] 17:15   I.Reznikas    
     I.Reznikas     B/Ž     9-a vieta
        [185] 13:35   K.Dauskurtas
     T.Liorančas       21:16  21:12 [19']
    [78] 17:15   I.Keišs    
     I.Keišs   21:23  21:14  21:11 [41']    
      [168] 11:55   K.Dauskurtas  
     K.Dauskurtas     21:19  21:18 [27']  
    [79] 17:15   K.Dauskurtas    
     V.Vitkauskas   21:19  21:12 [25']    
           
         T.Vaškevičius   11-a vieta
       
         I.Keišs   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Akmens    
       
       P.Bartušis   ->   13-a vieta
       
       T.Liorančas     ->
       
       V.Vitkauskas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   J.Kovgan      
   J.Kovgan   ->      
     J.Kovgan    
      ->    
   .      
    ->      
       J.Kovgan  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [186] 13:35   J.Kovgan
          21:19  18:21  24:22 [30']
   R.Šefers      
   R.Šefers   ->      
     R.Šefers    
      ->    
   .      
    ->      
      [169] 11:55   M.Prevelis  
        21:19  19:21  21:19 [30']  
   .      
    ->      
     M.Prevelis    
   M.Prevelis     ->    
   M.Prevelis      
    ->     19-a vieta
       
         R.Šefers   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.