Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2010, Data: 2010-10-09, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-10-09 2010-10-09 2010-10-09 2010-10-10  
 1  Edgaras Slušnys 
 Saulius Šaltmeris 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Slušnys, S.Šaltmeris      
 16       ->      
  [98] 18:45   E.Slušnys, S.Šaltmeris    
 9  Tautvydas Liorančas 
 Ignas Reznikas 
    21:18  21:19 [24']    
[86] 17:55   T.Liorančas, I.Reznikas      
 8   Ivo Keišs 
 Reinis Šefers 
  21:17  21:16 [25']      
    [112] 20:10   E.Slušnys, S.Šaltmeris  
 5  Klaudijus Kašinskis 
 Martynas Prevelis 
      21:13  21:16 [23']  
 K.Kašinskis, M.Prevelis      
 12       ->      
  [99] 18:45   A.Akmens, G.Lavrinovičs    
 13         23:21  17:21  21:14 [31']    
 A.Akmens, G.Lavrinovičs      
 4   Arturs Akmens 
 Guntis Lavrinovičs 
  ->       1-a vieta
      [198] 15:15   D.Narvilas, V.Vitkauskas
 3  Donatas Narvilas 
 Vaidotas Vitkauskas 
        21:9  21:15 [23']
 D.Narvilas, V.Vitkauskas      
 14       ->      
  [100] 19:10   D.Narvilas, V.Vitkauskas    
 11         21:16  17:21  21:18 [33']    
 J.Kovgan, A.Slušnys      
 6   Jevgenij Kovgan 
 Arnoldas Slušnys 
  ->      
    [113] 20:10   D.Narvilas, V.Vitkauskas  
 7  Kazimieras Dauskurtas 
 Tomas Dovydaitis 
      18:21  21:12  21:18 [36']  
[87] 17:55   K.Dauskurtas, T.Dovydaitis      
 10  Lukas Litvinas 
 Tomas Vaškevičius 
  21:19  21:10 [25']      
  [101] 19:10   R.Varabyov, A.Plavin    
 15         21:15  21:19 [26']    
 R.Varabyov, A.Plavin      
 2   Ryhor Varabyov 
 Alan Plavin 
  ->    A.Akmens, G.Lavrinovičs   3-a vieta
      [198] 15:15   R.Varabyov, A.Plavin
       R.Varabyov, A.Plavin   21:15  24:22 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Liorančas, I.Reznikas    
    [114] 20:10   T.Liorančas, I.Reznikas  
     K.Kašinskis, M.Prevelis   21:17  25:23 [26']   5-a vieta
      [199] 15:15   K.Dauskurtas, T.Dovydaitis
     J.Kovgan, A.Slušnys     21:16  21:19 [25']
    [115] 20:10   K.Dauskurtas, T.Dovydaitis  
     K.Dauskurtas, T.Dovydaitis   21:16  21:14 [25']  
         
         
       K.Kašinskis, M.Prevelis   7-a vieta
     
       J.Kovgan, A.Slušnys   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   I.Keišs, R.Šefers    
   I.Keišs, R.Šefers   ->    
     I.Keišs, R.Šefers  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [200] 15:40   I.Keišs, R.Šefers
        21:11  21:17 [23']
   .    
    ->    
     L.Litvinas, T.Vaškevičius  
   L.Litvinas, T.Vaškevičius     ->  
   L.Litvinas, T.Vaškevičius    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.