Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2010, Data: 2010-10-09, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-10-09 2010-10-09 2010-10-09 2010-10-10 2010-10-10  
 1  Mindaugas Dagilis    Dėl 1-16 vietos        
 M.Dagilis        
 32       ->        
  [16] 12:15   M.Dagilis      
 17  Žaidėjas Nerodomas      21:11  21:9 [13']      
[1] 11:00   Ž.Nerodomas        
 16   Kristaps Šefers    21:14  21:15 [22']        
    [32] 13:30   R.Krauklis    
 9   Reinis Krauklis        21:12  21:19 [31']    
[2] 11:00   R.Krauklis        
 24  Antanas Šadbaras    21:14  21:9 [18']        
  [17] 12:15   R.Krauklis      
 25         21:17  23:21 [26']      
 R.Adomaitis        
 8  Rokas Adomaitis    ->        
      [147] 10:15   A.Slušnys  
 5  Ernestas Dima          21:11  21:19 [30']  
 E.Dima        
 28       ->        
  [18] 12:15   E.Dima      
 21  Arnoldas Mockus      21:11  21:10 [22']      
[3] 11:00   M.Loveikis        
 12  Mindaugas Loveikis    21:13  21:10 [17']        
    [33] 13:30   A.Slušnys    
 13   Niks Podosinoviks        21:6  21:8 [20']    
[4] 11:00   N.Podosinoviks        
 20  Simas Valuckas    25:23  17:21  21:12 [34']        
  [19] 12:15   A.Slušnys      
 29         21:19  21:9 [22']      
 A.Slušnys        
 4  Arnoldas Slušnys    ->         1-a vieta
        [173] 12:20   A.Slušnys
 3  Renaldas Šileris            16:21  21:18  21:10 [40']
 R.Šileris        
 30       ->        
  [20] 12:15   R.Šileris      
 19  Deividas Valiulis      21:19  21:12 [21']      
[5] 11:00   I.Vaivada        
 14  Ignas Vaivada    21:15  22:20 [19']        
    [34] 13:30   R.Šileris    
 11  Lukas Genutis        10:21  21:18  21:11 [39']    
[6] 11:25   L.Genutis        
 22   Girts Klasons    21:6  21:5 [20']        
  [21] 12:40   L.Genutis      
 27         21:19  16:21  24:22 [48']      
 G.Dima        
 6  Giedrius Dima    ->        
      [148] 10:15   R.Šileris  
 7  Rolandas Juknevičius          21:8  23:25  21:16 [38']  
 R.Juknevičius        
 26       ->        
  [22] 12:40   R.Juknevičius      
 23  Benas Vaškevičius      21:19  27:25 [28']      
[7] 11:25   V.Trakimas        
 10  Vytautas Trakimas    21:7  21:6 [19']        
    [35] 13:30   L.Kontrimas    
 15  Mark Šames        21:2  21:16 [17']    
[8] 11:25   M.Šames        
 18   Karlis Stafeckis    19:21  21:15  21:14 [35']      R.Krauklis   3-a vieta
  [23] 12:40   L.Kontrimas   [174] 12:20   R.Krauklis
 31         21:8  21:6 [15']    L.Kontrimas   21:6  21:19 [24']
 L.Kontrimas        
 2  Lukas Kontrimas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Dagilis    
      [149] 10:15   M.Dagilis  
       E.Dima   19:21  21:10  21:6 [40']   5-a vieta
        [175] 12:45   L.Genutis
       L.Genutis     21:13  18:21  21:18 [40']
      [150] 10:40   L.Genutis  
       R.Juknevičius   21:13  21:17 [22']  
           
           
         E.Dima   7-a vieta
       
         R.Juknevičius   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     Ž.Nerodomas      
    [36] 13:55   R.Adomaitis    
     R.Adomaitis   21:15  21:15 [20']    
      [151] 10:40   R.Adomaitis  
     M.Loveikis     21:0  
    [37] 13:55   M.Loveikis    
     N.Podosinoviks   13:21  21:18  21:14 [37']     9-a vieta
        [176] 12:45   R.Adomaitis
     I.Vaivada       21:19  19:21  21:19 [40']
    [38] 13:55   I.Vaivada    
     G.Dima   21:18  23:21 [19']    
      [152] 10:40   V.Trakimas  
     V.Trakimas     21:0  
    [39] 13:55   V.Trakimas    
     M.Šames   21:5  21:9 [19']    
           
         M.Loveikis   11-a vieta
       
         I.Vaivada   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       Ž.Nerodomas    
       
       N.Podosinoviks   ->   13-a vieta
       
       G.Dima     ->
       
       M.Šames   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   K.Šefers      
   K.Šefers   ->      
    [40] 13:55   A.Šadbaras    
   A.Šadbaras     19:21  21:15  21:17 [34']    
   A.Šadbaras      
    ->      
      [153] 10:40   A.Mockus  
        21:0  
   A.Mockus      
   A.Mockus   ->      
    [41] 14:20   A.Mockus    
   S.Valuckas     21:15  23:21 [22']    
   S.Valuckas      
    ->       17-a vieta
        [177] 12:45   D.Valiulis
          21:15  21:17 [23']
   D.Valiulis      
   D.Valiulis   ->      
    [42] 14:20   D.Valiulis    
   G.Klasons     21:10  21:12 [23']    
   G.Klasons      
    ->      
      [154] 10:40   D.Valiulis  
        21:8  21:12 [22']  
   B.Vaškevičius      
   B.Vaškevičius   ->      
    [43] 14:20   K.Stafeckis    
   K.Stafeckis     21:6  21:5 [22']    
   K.Stafeckis      
    ->    A.Šadbaras   19-a vieta
       
         K.Stafeckis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       K.Šefers    
       
       S.Valuckas   ->   21-a vieta
       
       G.Klasons     ->
       
       B.Vaškevičius   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.