Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2010, Data: 2010-10-09, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-10-09 2010-10-09 2010-10-09 2010-10-10  
 1  Giedrius Dima 
 Rolandas Juknevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Dima, R.Juknevičius      
 16       ->      
  [90] 18:20   G.Dima, R.Juknevičius    
 9  Žaidėjas Nerodomas 
 Simas Valuckas 
    21:11  21:14 [13']    
[80] 17:30   R.Krauklis, N.Podosinoviks      
 8   Reinis Krauklis 
 Niks Podosinoviks 
  21:16  21:13 [24']      
    [102] 19:20   R.Adomaitis, M.Dagilis  
 5  Mindaugas Loveikis 
 Ignas Vaivada 
      15:21  21:18  21:18 [29']  
 M.Loveikis, I.Vaivada      
 12       ->      
  [91] 18:20   R.Adomaitis, M.Dagilis    
 13         21:18  21:14 [17']    
 R.Adomaitis, M.Dagilis      
 4  Rokas Adomaitis 
 Mindaugas Dagilis 
  ->       1-a vieta
      [189] 14:00   R.Adomaitis, M.Dagilis
 3  Lukas Genutis 
 Renaldas Šileris 
        23:21  21:18 [28']
 L.Genutis, R.Šileris      
 14       ->      
  [92] 18:20   L.Genutis, R.Šileris    
 11  Mark Šames 
 Benas Vaškevičius 
    21:16  21:15 [21']    
[81] 17:30   A.Mockus, D.Valiulis      
 6  Arnoldas Mockus 
 Deividas Valiulis 
  21:7  21:6 [24']      
    [103] 19:20   L.Kontrimas, E.Dima  
 7  Antanas Šadbaras 
 Vytautas Trakimas 
      20:22  21:15  21:14 [44']  
[82] 17:30   A.Šadbaras, V.Trakimas      
 10   Karlis Stafeckis 
 Girts Klasons 
  21:12  21:6 [22']      
  [93] 18:20   L.Kontrimas, E.Dima    
 15         21:11  21:16 [20']    
 L.Kontrimas, E.Dima      
 2  Lukas Kontrimas 
 Ernestas Dima 
  ->    G.Dima, R.Juknevičius   3-a vieta
      [190] 14:00   L.Genutis, R.Šileris
       L.Genutis, R.Šileris   21:12  21:16 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Krauklis, N.Podosinoviks    
    [104] 19:20   M.Loveikis, I.Vaivada  
     M.Loveikis, I.Vaivada   23:25  21:15  21:17 [39']   5-a vieta
      [191] 14:00   A.Mockus, D.Valiulis
     A.Mockus, D.Valiulis     21:0
    [105] 19:20   A.Mockus, D.Valiulis  
     A.Šadbaras, V.Trakimas   21:19  17:21  25:23 [21']  
         
         
       R.Krauklis, N.Podosinoviks   7-a vieta
     
       A.Šadbaras, V.Trakimas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ž.Nerodomas, S.Valuckas    
   Ž.Nerodomas, S.Valuckas   ->    
     Ž.Nerodomas, S.Valuckas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [192] 14:25   Ž.Nerodomas, S.Valuckas
        21:15  21:15 [23']
   M.Šames, B.Vaškevičius    
   M.Šames, B.Vaškevičius   ->    
    [106] 19:20   M.Šames, B.Vaškevičius  
   K.Stafeckis, G.Klasons     21:15  17:21  21:11 [30']  
   K.Stafeckis, G.Klasons    
    ->    
         
        11-a vieta
      14:25   K.Stafeckis, G.Klasons
       K.Stafeckis, G.Klasons   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.