Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2010, Data: 2010-10-09, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Moterų vienetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-10-09 2010-10-09 2010-10-09 2010-10-10 2010-10-10  
 1   Jekaterina Romanova    Dėl 1-16 vietos        
 J.Romanova        
 32       ->        
  [24] 12:40   J.Romanova      
 17   Zane Ankrava      21:7  21:16 [26']      
[9] 11:25   D.Ubytė        
 16  Deimantė Ubytė    21:10  21:19 [26']        
    [44] 14:20   J.Romanova    
 9  Vaiva Žymantė        21:15  21:8 [18']    
 V.Žymantė        
 24       ->        
  [25] 12:40   V.Žymantė      
 25         21:13  17:21  21:6 [35']      
 G.Krivonosovaitė        
 8  Goda Krivonosovaitė    ->        
      [155] 11:05   J.Romanova  
 5  Justina Jaščemskaitė          21:18  21:16 [13']  
 J.Jaščemskaitė        
 28       ->        
  [26] 13:05   J.Jaščemskaitė      
 21  Gintarė Bilvardaitė      21:7  21:2 [4']      
[15] 12:00   G.Bilvardaitė        
 12   Amanda Arnicane    21:12  21:13 [22']        
    [45] 14:20   I.Gaidė    
 13  Dominyka Dragūnaitė        21:16  21:18 [27']    
[10] 11:25   D.Dragūnaitė        
 20   Kristine Glaubice    21:13  21:6 [23']        
  [27] 13:05   I.Gaidė      
 29         21:10  17:21  21:8 [36']      
 I.Gaidė        
 4  Ieva Gaidė    ->         1-a vieta
        [178] 12:45   R.Aleksevičiūtė
 3   Liene Zvaigzne            21:17  21:13 [30']
 L.Zvaigzne        
 30       ->        
  [28] 13:05   L.Zvaigzne      
 19  Urtė Gečaitė      21:12  21:14 [22']      
[11] 11:50   S.Drungilaitė        
 14  Samanta Drungilaitė    21:13  21:8 [22']        
    [46] 14:45   G.Narvilaitė    
 11  Gabrielė Janušonytė        21:12  21:10 [27']    
[12] 11:50   V.Fomkinaitė        
 22  Vytautė Fomkinaitė    15:21  21:16  21:17 [42']        
  [29] 13:05   G.Narvilaitė      
 27         21:19  21:16 [15']      
 G.Narvilaitė        
 6  Gabija Narvilaitė    ->        
      [156] 11:05   R.Aleksevičiūtė  
 7  Ernesta Pakulnytė          21:11  21:16 [24']  
 E.Pakulnytė        
 26       ->        
  [30] 13:05   E.Pakulnytė      
 23  Lilija Genutytė      21:18  21:14 [21']      
[13] 11:50   M.Kubiliūtė        
 10  Miglė Kubiliūtė    21:15  21:11 [19']        
    [47] 14:45   R.Aleksevičiūtė    
 15  Ugnė Graužinytė        22:20  21:13 [25']    
[14] 11:50   U.Graužinytė        
 18  Erika Valuckienė    21:14  21:16 [22']      I.Gaidė   3-a vieta
  [31] 13:30   R.Aleksevičiūtė   [178] 13:10   I.Gaidė
 31         21:11  21:8 [20']    G.Narvilaitė   12:21  21:18  21:18 [36']
 R.Aleksevičiūtė        
 2  Rebeka Aleksevičiūtė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Žymantė    
      [157] 11:05   J.Jaščemskaitė  
       J.Jaščemskaitė   21:18  21:18 [15']   5-a vieta
        [179] 13:10   E.Pakulnytė
       L.Zvaigzne     21:8  21:10 [24']
      [158] 11:05   E.Pakulnytė  
       E.Pakulnytė   21:12  17:21  21:13 [35']  
           
           
         V.Žymantė   7-a vieta
       
         L.Zvaigzne   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Ubytė      
    [48] 14:45   G.Krivonosovaitė    
     G.Krivonosovaitė   20:22  21:13  21:17 [36']    
      [159] 11:05   D.Dragūnaitė  
     G.Bilvardaitė     21:11  21:19 [21']  
    [49] 14:45   D.Dragūnaitė    
     D.Dragūnaitė   21:8  21:17 [24']     9-a vieta
        [180] 13:10   M.Kubiliūtė
     S.Drungilaitė       21:11  21:4 [23']
    [50] 14:45   S.Drungilaitė    
     V.Fomkinaitė   21:14  21:16 [22']    
      [160] 11:30   M.Kubiliūtė  
     M.Kubiliūtė     21:13  21:16 [23']  
    [51] 15:10   M.Kubiliūtė    
     U.Graužinytė   23:21  21:16 [11']    
           
         G.Krivonosovaitė   11-a vieta
       
         S.Drungilaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Ubytė    
       
       G.Bilvardaitė   ->   13-a vieta
       
       V.Fomkinaitė     ->
       
       U.Graužinytė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   Z.Ankrava      
   Z.Ankrava   ->      
     Z.Ankrava    
      ->    
   .      
    ->      
      [161] 11:30   K.Glaubice  
        22:24  21:12  21:16 [41']  
   A.Arnicane      
   A.Arnicane   ->      
    [52] 15:10   K.Glaubice    
   K.Glaubice     14:21  21:18  21:19 [37']    
   K.Glaubice      
    ->       17-a vieta
        [181] 13:10   G.Janušonytė
          21:15  20:22  21:9 [36']
   U.Gečaitė      
   U.Gečaitė   ->      
    [53] 15:10   G.Janušonytė    
   G.Janušonytė     21:7  21:16 [14']    
   G.Janušonytė      
    ->      
      [162] 11:30   G.Janušonytė  
        21:13  21:15 [24']  
   L.Genutytė      
   L.Genutytė   ->      
    [54] 15:10   L.Genutytė    
   E.Valuckienė     15:21  21:18  24:22 [40']    
   E.Valuckienė      
    ->    Z.Ankrava   19-a vieta
       
         L.Genutytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
       A.Arnicane   ->   21-a vieta
       
       U.Gečaitė     ->
       
       E.Valuckienė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.