Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2010, Data: 2010-10-09, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-10-09 2010-10-09 2010-10-09 2010-10-10  
 1  Rebeka Aleksevičiūtė 
 Gabija Narvilaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė      
 16       ->      
  [94] 18:20   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė    
 9   Zane Ankrava 
 Kristine Glaubice 
    21:11  21:13 [21']    
[83] 17:30   I.Gaidė, V.Fomkinaitė      
 8  Ieva Gaidė 
 Vytautė Fomkinaitė 
  21:9  21:11 [18']      
    [107] 19:45   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė  
 5  Deimantė Ubytė 
 Vaiva Žymantė 
      22:20  21:12 [32']  
 D.Ubytė, V.Žymantė      
 12       ->      
  [95] 18:45   J.Jaščemskaitė, M.Kubiliūtė    
 13         18:21  21:12  21:17 [43']    
 J.Jaščemskaitė, M.Kubiliūtė      
 4  Justina Jaščemskaitė 
 Miglė Kubiliūtė 
  ->       1-a vieta
      [193] 14:25   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė
 3   Amanda Arnicane 
 Jekaterina Romanova 
        21:15  21:14 [37']
 A.Arnicane, J.Romanova      
 14       ->      
  [96] 18:45   A.Arnicane, J.Romanova    
 11  Urtė Gečaitė 
 Erika Valuckienė 
    21:18  21:10 [26']    
[84] 17:30   L.Genutytė, G.Krivonosovaitė      
 6  Lilija Genutytė 
 Goda Krivonosovaitė 
  21:19  21:14 [25']      
    [108] 19:45   A.Arnicane, J.Romanova  
 7  Samanta Drungilaitė 
 Ugnė Graužinytė 
      17:21  22:20  21:16 [40']  
[85] 17:55   S.Drungilaitė, U.Graužinytė      
 10  Gintarė Bilvardaitė 
 Liene Zvaigzne 
  24:22  21:17 [24']      
  [97] 18:45   S.Drungilaitė, U.Graužinytė    
 15         21:18  21:15 [26']    
 D.Dragūnaitė, G.Janušonytė      
 2  Dominyka Dragūnaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
  ->    J.Jaščemskaitė, M.Kubiliūtė   3-a vieta
      [194] 14:50   J.Jaščemskaitė, M.Kubiliūtė
       S.Drungilaitė, U.Graužinytė   21:13  21:11 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Gaidė, V.Fomkinaitė    
    [109] 19:45   D.Ubytė, V.Žymantė  
     D.Ubytė, V.Žymantė   11:21  21:15  21:18 [34']   5-a vieta
      [195] 14:50   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė
     L.Genutytė, G.Krivonosovaitė     13:21  21:17  24:22 [45']
    [110] 19:45   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė  
     D.Dragūnaitė, G.Janušonytė   21:14  16:21  22:20 [36']  
         
         
       I.Gaidė, V.Fomkinaitė   7-a vieta
     
       L.Genutytė, G.Krivonosovaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Z.Ankrava, K.Glaubice    
   Z.Ankrava, K.Glaubice   ->    
     Z.Ankrava, K.Glaubice  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [196] 14:50   U.Gečaitė, E.Valuckienė
        21:16  21:13 [21']
   U.Gečaitė, E.Valuckienė    
   U.Gečaitė, E.Valuckienė   ->    
    [111] 19:45   U.Gečaitė, E.Valuckienė  
   G.Bilvardaitė, L.Zvaigzne     15:21  21:16  22:20 [21']  
   G.Bilvardaitė, L.Zvaigzne    
    ->    
         
        11-a vieta
       G.Bilvardaitė, L.Zvaigzne
       G.Bilvardaitė, L.Zvaigzne   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.