Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2010, Data: 2010-10-09, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-10-09 2010-10-09 2010-10-10 2010-10-10  
 1  Renaldas Šileris 
 Dominyka Dragūnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Šileris, D.Dragūnaitė      
 16       ->      
  [125] 20:55   R.Šileris, D.Dragūnaitė    
 9  Arnoldas Mockus 
 Vaiva Žymantė 
      B/Ž    
[116] 20:30   Ž.Nerodomas, E.Pakulnytė      
 8  Žaidėjas Nerodomas 
 Ernesta Pakulnytė 
  21:18  21:8 [25']      
    [130] 09:00   R.Šileris, D.Dragūnaitė  
 5  Mindaugas Dagilis 
 Erika Valuckienė 
      21:11  21:18 [19']  
[117] 20:30   M.Dagilis, E.Valuckienė      
 12  Simas Valuckas 
 Ugnė Graužinytė 
  20:22  21:16  21:9 [29']      
  [126] 21:20   M.Dagilis, E.Valuckienė    
 13  Mark Šames 
 Deimantė Ubytė 
    21:8  21:16 [11']    
[118] 20:30   L.Genutis, G.Janušonytė      
 4  Lukas Genutis 
 Gabrielė Janušonytė 
  21:7  21:9 [22']       1-a vieta
      [140] 09:50   A.Slušnys, I.Varabjova
 3  Ernestas Dima 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
        21:13  15:21  21:12 [27']
 A.Slušnys, I.Varabjova      
 14  Arnoldas Slušnys 
 Inna Varabjova 
  21:8  21:19 [22']      
  [127] 21:20   A.Slušnys, I.Varabjova    
 11  Deividas Valiulis 
 Samanta Drungilaitė 
    21:14  21:13 [20']    
[119] 20:30   L.Kontrimas, M.Kubiliūtė      
 6  Lukas Kontrimas 
 Miglė Kubiliūtė 
  21:17  21:17 [21']      
    [131] 09:00   A.Slušnys, I.Varabjova  
 7  Vytautas Trakimas 
 Justina Jaščemskaitė 
      21:16  22:20 [26']  
[120] 20:30   R.Adomaitis, U.Gečaitė      
 10  Rokas Adomaitis 
 Urtė Gečaitė 
  21:11  23:21      
  [128] 21:20   R.Adomaitis, U.Gečaitė    
 15         21:18  10:21  21:18 [27']    
 G.Dima, G.Narvilaitė      
 2  Giedrius Dima 
 Gabija Narvilaitė 
  ->    M.Dagilis, E.Valuckienė   3-a vieta
      [141] 09:50   M.Dagilis, E.Valuckienė
       R.Adomaitis, U.Gečaitė   21:11  21:18 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ž.Nerodomas, E.Pakulnytė    
    [132] 09:00   L.Genutis, G.Janušonytė  
     L.Genutis, G.Janušonytė   21:19  21:15 [24']   5-a vieta
      [142] 09:50   G.Dima, G.Narvilaitė
     L.Kontrimas, M.Kubiliūtė     21:11  21:12 [22']
    [133] 09:00   G.Dima, G.Narvilaitė  
     G.Dima, G.Narvilaitė   14:21  21:19  22:20 [32']  
         
         
       Ž.Nerodomas, E.Pakulnytė   7-a vieta
     
       L.Kontrimas, M.Kubiliūtė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Mockus, V.Žymantė    
   A.Mockus, V.Žymantė   ->    
    [134] 09:00   A.Mockus, V.Žymantė  
   S.Valuckas, U.Graužinytė     21:11  21:19 [29']  
  [129] 21:20   S.Valuckas, U.Graužinytė    
   M.Šames, D.Ubytė   21:19  21:18 [24']     9-a vieta
      [143] 09:50   E.Dima, R.Aleksevičiūtė
   E.Dima, R.Aleksevičiūtė       21:10  21:13 [20']
   E.Dima, R.Aleksevičiūtė    
   D.Valiulis, S.Drungilaitė   21:15  21:13 [17']    
    [135] 09:25   E.Dima, R.Aleksevičiūtė  
   V.Trakimas, J.Jaščemskaitė     21:16  21:19 [16']  
   V.Trakimas, J.Jaščemskaitė    
    ->    
         
       S.Valuckas, U.Graužinytė   11-a vieta
     
       V.Trakimas, J.Jaščemskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Šames, D.Ubytė  
     M.Šames, D.Ubytė   ->   13-a vieta
     
     D.Valiulis, S.Drungilaitė     ->
     D.Valiulis, S.Drungilaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.