Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2010, Data: 2010-10-16, Vieta: Tauragė  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-10-16 2010-10-16 2010-10-16 2010-10-16 2010-10-16  
 1  Tautvydas Liorančas    Dėl 1-16 vietos        
 T.Liorančas        
 32       ->        
  [11] 10:20   T.Liorančas      
 17  Gvidas Pielikis      21:14  21:9 [15']      
[1] 10:00   A.Mockus        
 16  Arnoldas Mockus    21:8  21:10 [20']        
    [27] 11:20   T.Liorančas    
 9  Paulius Jaščemskas        21:6  21:5 [16']    
 P.Jaščemskas        
 24       ->        
  [12] 10:20   P.Jaščemskas      
 25         21:15  14:21  21:18 [35']      
 K.Eimutaitis        
 8  Karolis Eimutaitis    ->        
      [54] 12:40   T.Liorančas  
 5  Laurynas Sparnauskis          21:15  21:9 [25']  
 L.Sparnauskis        
 28       ->        
  [13] 10:40   L.Sparnauskis      
 21  Marius Kontrimas      21:10  21:14 [17']      
[2] 10:00   D.Urniežius        
 12  Domas Urniežius      B/Ž        
    [28] 11:20   G.Dima    
 13  Denis Lamincev        15:21  21:18  21:17 [38']    
[3] 10:00   D.Lamincev        
 20  Tomas Stankus    21:18  21:15 [23']        
  [14] 10:40   G.Dima      
 29         21:12  21:12 [20']      
 G.Dima        
 4  Giedrius Dima    ->         1-a vieta
        [77] 13:40   T.Liorančas
 3  Renaldas Šileris            21:17  21:12 [28']
 R.Šileris        
 30       ->        
  [15] 10:40   R.Šileris      
 19  Benas Vaškevičius      21:12  21:5 [22']      
[4] 10:00   D.Valiulis        
 14  Deividas Valiulis    21:4  21:7 [26']        
    [29] 11:20   R.Šileris    
 11  Justas Pupius        21:13  21:15 [22']    
[5] 10:00   J.Pupius        
 22  Karolis Labanauskas    21:16  21:7 [17']        
  [16] 10:40   J.Šulcas      
 27         21:17  21:13 [20']      
 J.Šulcas        
 6  Juras Šulcas    ->        
      [55] 12:40   R.Šileris  
 7  Karolis Reimeris          21:17  21:19 [34']  
 K.Reimeris        
 26       ->        
  [17] 10:40   A.Dubovik      
 23  Giedrius Stravinskas      21:7  21:13 [20']      
[6] 10:00   A.Dubovik        
 10  Artūr Dubovik    21:14  21:12 [22']        
    [30] 11:20   M.Golubevas    
 15  Gedmantas Čepkauskas        21:7  21:9 [19']    
[7] 10:20   G.Čepkauskas        
 18  Petras Bartušis      B/Ž      G.Dima   3-a vieta
  [18] 10:40   M.Golubevas   [78] 13:40   M.Golubevas
 31         21:3  21:7 [14']    M.Golubevas   21:12  21:14 [24']
 M.Golubevas        
 2  Michailas Golubevas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       P.Jaščemskas    
      [56] 12:40   L.Sparnauskis  
       L.Sparnauskis   21:19  21:16 [24']   5-a vieta
        [79] 13:40   L.Sparnauskis
       J.Šulcas     21:17  21:13 [20']
      [57] 12:40   J.Šulcas  
       A.Dubovik   18:21  22:20  21:18 [21']  
           
           
         P.Jaščemskas   7-a vieta
       
         A.Dubovik   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Mockus      
    [31] 11:40   A.Mockus    
     K.Eimutaitis   21:17  21:8 [22']    
      [58] 12:40   D.Lamincev  
     D.Urniežius     20:22  21:19  21:17 [38']  
    [32] 11:40   D.Lamincev    
     D.Lamincev   22:20  21:19 [27']     9-a vieta
        [80] 13:40   D.Valiulis
     D.Valiulis       21:10  21:9 [21']
    [33] 11:40   D.Valiulis    
     J.Pupius   21:7  21:4 [15']    
      [59] 13:00   D.Valiulis  
     K.Reimeris     21:15  21:23  21:15 [40']  
    [34] 11:40   K.Reimeris    
     G.Čepkauskas   23:21  20:22  21:15 [18']    
           
         A.Mockus   11-a vieta
       
         K.Reimeris   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       K.Eimutaitis    
       
       D.Urniežius   ->   13-a vieta
       
       J.Pupius     ->
       
       G.Čepkauskas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   G.Pielikis      
   G.Pielikis   ->      
     G.Pielikis    
      ->    
   .      
    ->      
      [60] 13:00   T.Stankus  
        21:8  21:10 [20']  
   M.Kontrimas      
   M.Kontrimas   ->      
    [35] 11:40   T.Stankus    
   T.Stankus       B/Ž    
   T.Stankus      
    ->       17-a vieta
        [81] 14:00   T.Stankus
          21:14  21:19 [26']
   B.Vaškevičius      
   B.Vaškevičius   ->      
    [36] 11:40   B.Vaškevičius    
   K.Labanauskas     21:13  21:10 [19']    
   K.Labanauskas      
    ->      
      [61] 13:00   G.Stravinskas  
        21:17  21:19 [23']  
   G.Stravinskas      
   G.Stravinskas   ->      
    [37] 12:00   G.Stravinskas    
   P.Bartušis       B/Ž    
   P.Bartušis      
    ->    G.Pielikis   19-a vieta
       
         B.Vaškevičius   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       M.Kontrimas  
       M.Kontrimas   ->   21-a vieta
       
       K.Labanauskas     ->
       K.Labanauskas  
       P.Bartušis     B/Ž  
           
           
          23-a vieta
       
         P.Bartušis   ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.