Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2010, Data: 2010-10-16, Vieta: Tauragė  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-10-16 2010-10-16 2010-10-16 2010-10-16 2010-10-16  
 1  Ieva Gaidė    Dėl 1-16 vietos        
 I.Gaidė        
 32       ->        
  [19] 11:00   I.Gaidė      
 17  Valdonė Besanaitė      21:19  21:8 [26']      
[8] 10:20   S.Norgailaitė        
 16  Saulina Norgailaitė    21:7  21:12 [13']        
    [38] 12:00   I.Gaidė    
 9  Justė Krančiukaitė        21:13  21:12 [25']    
 J.Krančiukaitė        
 24       ->        
  [20] 11:00   G.Bilvardaitė      
 25         21:12  22:20 [25']      
 G.Bilvardaitė        
 8  Gintarė Bilvardaitė    ->        
      [62] 13:00   I.Gaidė  
 5  Gabrielė Janušonytė          21:12  21:14 [28']  
 G.Janušonytė        
 28       ->        
  [21] 11:00   G.Janušonytė      
 21         21:13  21:3 [17']      
 G.Palubinskytė        
 12  Greta Palubinskytė    ->        
    [39] 12:00   G.Janušonytė    
 13  Vytautė Fomkinaitė        21:15  21:15 [26']    
 V.Fomkinaitė        
 20       ->        
  [22] 11:00   V.Fomkinaitė      
 29           B/Ž      
 D.Dragūnaitė        
 4  Dominyka Dragūnaitė    ->         1-a vieta
        [88] 14:00   G.Narvilaitė
 3  Vaiva Žymantė            21:16  21:16 [30']
 V.Žymantė        
 30       ->        
  [23] 11:00   V.Žymantė      
 19  Minija Masaitytė      21:12  21:9 [21']      
[9] 10:20   M.Masaitytė        
 14  Ugnė Bernotaitė    21:15  13:21  21:17 [34']        
    [40] 12:00   V.Žymantė    
 11  Loreta Bagdonaitė        21:12  21:17 [26']    
 L.Bagdonaitė        
 22       ->        
  [24] 11:00   U.Graužinytė      
 27         21:14  22:20 [26']      
 U.Graužinytė        
 6  Ugnė Graužinytė    ->        
      [63] 13:00   G.Narvilaitė  
 7  Deimantė Ubytė          21:18  21:19 [24']  
 D.Ubytė        
 26       ->        
  [25] 11:20   D.Ubytė      
 23         21:12  21:15 [22']      
 M.Krančiukaitė        
 10  Milda Krančiukaitė    ->        
    [41] 12:00   G.Narvilaitė    
 15  Aušrinė Kaulickytė        21:8  21:11 [18']    
[10] 10:20   A.Mažeikaitė        
 18  Adelė Mažeikaitė    21:17  21:19 [22']      G.Janušonytė   3-a vieta
  [26] 11:20   G.Narvilaitė   [89] 14:00   G.Janušonytė
 31         21:4  21:7 [16']    V.Žymantė   21:17  21:12 [27']
 G.Narvilaitė        
 2  Gabija Narvilaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Bilvardaitė    
      [64] 13:00   V.Fomkinaitė  
       V.Fomkinaitė   21:11  21:15 [20']   5-a vieta
        [90] 14:20   V.Fomkinaitė
       U.Graužinytė     21:14  21:11 [27']
      [65] 13:20   U.Graužinytė  
       D.Ubytė   21:17  21:17 [24']  
           
           
         G.Bilvardaitė   7-a vieta
       
         D.Ubytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     S.Norgailaitė      
    [42] 12:00   S.Norgailaitė    
     J.Krančiukaitė   21:11  21:15 [25']    
      [66] 13:20   G.Palubinskytė  
     G.Palubinskytė     21:14  21:11 [20']  
    [43] 12:20   G.Palubinskytė    
     D.Dragūnaitė     B/Ž     9-a vieta
        [91] 14:20   M.Krančiukaitė
     M.Masaitytė       19:21  21:19  21:16 [34']
    [44] 12:20   M.Masaitytė    
     L.Bagdonaitė   21:19  21:19 [25']    
      [67] 13:20   M.Krančiukaitė  
     M.Krančiukaitė     21:9  21:18 [24']  
    [45] 12:20   M.Krančiukaitė    
     A.Mažeikaitė   21:17  21:15 [21']    
           
         S.Norgailaitė   11-a vieta
       
         M.Masaitytė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Krančiukaitė    
       
       D.Dragūnaitė   ->   13-a vieta
       
       L.Bagdonaitė     ->
       
       A.Mažeikaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   V.Besanaitė      
   V.Besanaitė   ->      
     V.Besanaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       V.Besanaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   U.Bernotaitė      
   U.Bernotaitė   ->      
     U.Bernotaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [68] 13:20   U.Bernotaitė  
        21:9  21:6 [22']  
   .      
    ->      
     A.Kaulickytė    
   A.Kaulickytė     ->    
   A.Kaulickytė      
    ->     19-a vieta
         A.Kaulickytė
         A.Kaulickytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.