Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2010, Data: 2010-10-16, Vieta: Tauragė  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-10-16 2010-10-16 2010-10-16 2010-10-16  
 1  Tautvydas Liorančas 
 Renaldas Šileris 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Liorančas, R.Šileris      
 16       ->      
  [105] 15:00   T.Liorančas, R.Šileris    
 9  Karolis Eimutaitis 
 Karolis Labanauskas 
    21:7  21:2 [18']    
[92] 14:20   D.Urniežius, G.Čepkauskas      
 8  Domas Urniežius 
 Gedmantas Čepkauskas 
  21:8  21:14 [20']      
    [116] 15:40   T.Liorančas, R.Šileris  
 5  Paulius Jaščemskas 
 Juras Šulcas 
      21:4  21:5 [19']  
 P.Jaščemskas, J.Šulcas      
 12       ->      
  [106] 15:00   P.Jaščemskas, J.Šulcas    
 13           B/Ž    
 P.Bartušis, L.Sparnauskis      
 4  Petras Bartušis 
 Laurynas Sparnauskis 
  ->       1-a vieta
      [137] 17:00   T.Liorančas, R.Šileris
 3  Arnoldas Mockus 
 Deividas Valiulis 
        19:21  21:15  21:14 [31']
 A.Mockus, D.Valiulis      
 14       ->      
  [107] 15:00   A.Mockus, D.Valiulis    
 11  Tomas Stankus 
 Mark Šames 
    21:15  21:17 [21']    
[93] 14:20   T.Stankus, M.Šames      
 6  Karolis Reimeris 
 Justas Pupius 
  15:21  21:12  21:18 [34']      
    [117] 15:40   G.Dima, M.Golubevas  
 7  Artūr Dubovik 
 Denis Lamincev 
      19:21  21:10  21:8 [26']  
[94] 14:20   A.Dubovik, D.Lamincev      
 10  Giedrius Stravinskas 
 Benas Vaškevičius 
  21:14  21:19 [24']      
  [108] 15:20   G.Dima, M.Golubevas    
 15         21:17  21:7 [21']    
 G.Dima, M.Golubevas      
 2  Giedrius Dima 
 Michailas Golubevas 
  ->    P.Jaščemskas, J.Šulcas   3-a vieta
      [138] 17:00   A.Mockus, D.Valiulis
       A.Mockus, D.Valiulis   23:21  21:17 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Urniežius, G.Čepkauskas    
    [118] 15:40   D.Urniežius, G.Čepkauskas  
     P.Bartušis, L.Sparnauskis     B/Ž   5-a vieta
      [139] 17:00   A.Dubovik, D.Lamincev
     T.Stankus, M.Šames     21:15  21:18 [25']
    [119] 15:40   A.Dubovik, D.Lamincev  
     A.Dubovik, D.Lamincev   21:12  22:20 [26']  
         
         
       P.Bartušis, L.Sparnauskis   7-a vieta
     
       T.Stankus, M.Šames   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Eimutaitis, K.Labanauskas    
   K.Eimutaitis, K.Labanauskas   ->    
     K.Eimutaitis, K.Labanauskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [140] 17:00   K.Reimeris, J.Pupius
        21:15  19:21  21:16 [31']
   K.Reimeris, J.Pupius    
   K.Reimeris, J.Pupius   ->    
    [120] 15:40   K.Reimeris, J.Pupius  
   G.Stravinskas, B.Vaškevičius     21:16  21:16 [20']  
   G.Stravinskas, B.Vaškevičius    
    ->    
         
        11-a vieta
       G.Stravinskas, B.Vaškevičius
       G.Stravinskas, B.Vaškevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.