Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2010, Data: 2010-10-16, Vieta: Tauragė  
Grupė- U-15, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-10-16 2010-10-16 2010-10-16 2010-10-16  
 1  Saulina Norgailaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Norgailaitė, G.Janušonytė      
 16       ->      
  [109] 15:20   S.Norgailaitė, G.Janušonytė    
 9  Minija Masaitytė 
 Adelė Mažeikaitė 
    21:8  21:15 [23']    
[95] 14:40   M.Masaitytė, A.Mažeikaitė      
 8  Valdonė Besanaitė 
 Aušrinė Kaulickytė 
  21:17  21:19 [29']      
    [129] 16:20   V.Žymantė, D.Ubytė  
 5  Justė Krančiukaitė 
 Milda Krančiukaitė 
      21:16  21:8 [22']  
 J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė      
 12       ->      
  [110] 15:20   V.Žymantė, D.Ubytė    
 13         21:10  21:12 [22']    
 V.Žymantė, D.Ubytė      
 4  Vaiva Žymantė 
 Deimantė Ubytė 
  ->       1-a vieta
      [141] 17:00   U.Graužinytė, G.Narvilaitė
 3  Vytautė Fomkinaitė 
 Ieva Gaidė 
        17:21  21:9  21:19 [27']
 V.Fomkinaitė, I.Gaidė      
 14       ->      
  [111] 15:20   V.Fomkinaitė, I.Gaidė    
 11         21:15  21:11 [22']    
 L.Bagdonaitė, G.Bilvardaitė      
 6  Loreta Bagdonaitė 
 Gintarė Bilvardaitė 
  ->      
    [130] 16:20   U.Graužinytė, G.Narvilaitė  
 7  Ugnė Bernotaitė 
 Dominyka Dragūnaitė 
      21:16  21:16 [24']  
[96] 14:40   E.Gusarovaitė, G.Palubinskytė      
 10  Edvina Gusarovaitė 
 Greta Palubinskytė 
    B/Ž      
  [112] 15:20   U.Graužinytė, G.Narvilaitė    
 15         21:8  21:11 [20']    
 U.Graužinytė, G.Narvilaitė      
 2  Ugnė Graužinytė 
 Gabija Narvilaitė 
  ->    S.Norgailaitė, G.Janušonytė   3-a vieta
      [142] 17:00   S.Norgailaitė, G.Janušonytė
       V.Fomkinaitė, I.Gaidė   21:14  21:17 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Masaitytė, A.Mažeikaitė    
    [131] 16:20   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė  
     J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė   21:16  21:19 [26']   5-a vieta
      [143] 17:25   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė
     L.Bagdonaitė, G.Bilvardaitė     21:16  21:14 [23']
    [132] 16:20   L.Bagdonaitė, G.Bilvardaitė  
     E.Gusarovaitė, G.Palubinskytė   21:8  21:14 [19']  
         
         
       M.Masaitytė, A.Mažeikaitė   7-a vieta
     
       E.Gusarovaitė, G.Palubinskytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Besanaitė, A.Kaulickytė    
   V.Besanaitė, A.Kaulickytė   ->    
     V.Besanaitė, A.Kaulickytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [144] 17:25   V.Besanaitė, A.Kaulickytė
          B/Ž
   .    
    ->    
     U.Bernotaitė, D.Dragūnaitė  
   U.Bernotaitė, D.Dragūnaitė     ->  
   U.Bernotaitė, D.Dragūnaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.