Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2010, Data: 2010-10-16, Vieta: Tauragė  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-10-16 2010-10-16 2010-10-16 2010-10-16  
 1  Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
[97] 14:40   M.Šames      
 16  Nedas Kakta    21:2  21:1 [13']      
  [121] 16:00   M.Šames    
 9  Eimantas Mačys      21:7  21:10 [15']    
[98] 14:40   V.Vitkus      
 8  Vincentas Vitkus    21:6  21:17 [15']      
    [145] 17:25   M.Šames  
 5  Titas Kvederys        21:12  14:21  21:10 [28']  
[99] 14:40   T.Kvederys      
 12  Paulius Bertašius    21:23  21:13  21:14 [41']      
  [122] 16:00   E.Bartkus    
 13  Rūtenis Naugžemis      21:9  21:12 [21']    
[100] 14:40   E.Bartkus      
 4  Edgaras Bartkus    21:1  21:1 [15']       1-a vieta
      [168] 19:05   M.Šames
 3  Lukas Žebrauskas          21:8  21:7 [20']
[101] 14:40   L.Žebrauskas      
 14  Aivaras Taroza    21:1  21:1 [14']      
  [123] 16:00   L.Žebrauskas    
 11  Mykolas Kaidalovas      21:10  21:14 [19']    
[102] 15:00   D.Girulis      
 6  Džiugas Girulis    21:4  21:7 [21']      
    [146] 17:25   L.Žebrauskas  
 7  Mindaugas Turauskas        21:14  21:7 [23']  
[103] 15:00   M.Turauskas      
 10  Povilas Vasiliauskas    21:13  21:15 [21']      
  [124] 16:00   I.Zdanavičius    
 15  Rokas Juknevičius      21:12  21:15 [20']    
[104] 15:00   I.Zdanavičius      
 2  Ignas Zdanavičius    21:10  21:12 [17']    E.Bartkus   3-a vieta
      [169] 19:05   E.Bartkus
       I.Zdanavičius   21:11  21:12 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Vitkus    
    [147] 17:25   T.Kvederys  
     T.Kvederys   21:17  19:21  21:18 [43']   5-a vieta
      [170] 19:05   T.Kvederys
     D.Girulis     21:16  21:17 [23']
    [148] 17:25   D.Girulis  
     M.Turauskas   21:14  21:13 [20']  
         
         
       V.Vitkus   7-a vieta
     
       M.Turauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   N.Kakta      
  [125] 16:00   E.Mačys    
   E.Mačys   21:1  21:4 [17']    
    [149] 17:50   P.Bertašius  
   P.Bertašius     11:21  21:10  21:12 [35']  
  [126] 16:00   P.Bertašius    
   R.Naugžemis   21:10  21:11 [19']     9-a vieta
      [171] 19:05   P.Bertašius
   A.Taroza       21:17  21:11 [17']
  [127] 16:00   M.Kaidalovas    
   M.Kaidalovas   21:5  21:5 [19']    
    [150] 17:50   P.Vasiliauskas  
   P.Vasiliauskas     21:10  21:14 [10']  
  [128] 16:20   P.Vasiliauskas    
   R.Juknevičius   21:16  21:13 [24']    
         
       E.Mačys   11-a vieta
     
       M.Kaidalovas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     N.Kakta    
     
     R.Naugžemis   ->   13-a vieta
     
     A.Taroza     ->
     
     R.Juknevičius   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.