Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunučių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2010-10-23, Vieta:   
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-10-23 2010-10-23 2010-10-23 2010-10-23 2010-10-23  
 1  Mark Šames    Dėl 1-16 vietos        
[1] 11:00   M.Šames        
 32  Rokas Juknevičius    21:2  21:8 [15']        
  [20] 12:00   M.Šames      
 17  Dominykas Leipus      21:4  21:4 [16']      
[2] 11:00   D.Leipus        
 16  Mantas Rakovskis    23:25  22:20  21:17 [36']        
    [48] 13:20   M.Šames    
 9  Vincentas Vitkus        21:3  21:5 [16']    
[3] 11:00   A.Jachontovas        
 24  Artūras Jachontovas      B/Ž        
  [21] 12:00   M.Turauskas      
 25  Mindaugas Markauskas      21:19  21:14 [21']      
[4] 11:00   M.Turauskas        
 8  Mindaugas Turauskas    21:4  21:8 [18']        
      [110] 17:05   M.Šames  
 5  Edgaras Bartkus          21:14  21:8 [20']  
[5] 11:00   E.Bartkus        
 28  Jonas Veisas    21:6  21:1 [15']        
  [22] 12:00   E.Bartkus      
 21  Nedas Kakta      21:15  21:19 [28']      
[6] 11:00   R.Minderis        
 12  Rokas Minderis    21:7  21:1 [17']        
    [49] 13:40   D.Bartoševič    
 13  Mykolas Kaidalovas        21:12  22:20 [37']    
[7] 11:20   J.Povilauskas        
 20  Jonas Povilauskas    21:18  21:19 [23']        
  [23] 12:00   D.Bartoševič      
 29  Egidijus Tavoras      21:5  21:12 [19']      
[8] 11:20   D.Bartoševič        
 4  Donat Bartoševič    21:7  21:4 [19']         1-a vieta
        [151] 20:00   M.Šames
 3  Lukas Žebrauskas            21:6  21:12 [21']
[9] 11:20   L.Žebrauskas        
 30  Adrijus Kandrotas    21:4  21:1 [14']        
  [24] 12:00   L.Žebrauskas      
 19  Martynas Baltušis      21:4  21:8 [18']      
[10] 11:20   P.Bertašius        
 14  Paulius Bertašius    21:18  21:11 [20']        
    [54] 13:40   L.Žebrauskas    
 11  Eimantas Mačys        21:8  21:11 [22']    
[11] 11:20   E.Mačys        
 22  Benas Davidonis    21:16  21:11 [22']        
  [25] 12:20   T.Kvederys      
 27  Dovydas Raila      21:16  21:10 [20']      
[12] 11:20   T.Kvederys        
 6  Titas Kvederys    21:10  21:5 [20']        
      [111] 17:05   L.Žebrauskas  
 7  Džiugas Girulis          21:12  21:15 [24']  
[13] 11:40   D.Girulis        
 26  Nojus Armonas    21:9  21:7 [21']        
  [26] 12:20   D.Girulis      
 23  Vilius Jūrevičius      21:9  21:19 [19']      
[14] 11:40   P.Vasiliauskas        
 10  Povilas Vasiliauskas    21:3  21:5 [15']        
    [55] 14:00   I.Zdanavičius    
 15  Matas Jūrevičius        21:14  21:14 [29']    
[15] 11:40   M.Jūrevičius        
 18  Rūtenis Naugžemis      B/Ž      D.Bartoševič   3-a vieta
  [27] 12:20   I.Zdanavičius   [152] 20:00   D.Bartoševič
 31  Augustas Puzonas      21:6  21:7 [16']    I.Zdanavičius   21:13  21:8 [22']
[16] 11:40   I.Zdanavičius        
 2  Ignas Zdanavičius      B/Ž     Dėl 5-8 vietos    
       M.Turauskas    
      [116] 17:30   E.Bartkus  
       E.Bartkus   21:8  21:6 [17']   5-a vieta
        [153] 20:00   E.Bartkus
       T.Kvederys     21:13  21:11 [22']
      [117] 17:30   D.Girulis  
       D.Girulis   21:12  19:21  21:12 [40']  
           
           
         M.Turauskas   7-a vieta
        [154] 20:00   M.Turauskas
         T.Kvederys   21:0
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Leipus      
    [60] 14:00   D.Leipus    
     A.Jachontovas   21:19  21:17 [25']    
      [118] 17:55   R.Minderis  
     R.Minderis     21:10  21:10 [16']  
    [61] 14:20   R.Minderis    
     J.Povilauskas   21:6  21:10 [39']     9-a vieta
        [155] 20:00   R.Minderis
     P.Bertašius       21:17  21:14 [25']
    [66] 14:20   P.Bertašius    
     E.Mačys   21:16  21:11 [27']    
      [119] 17:55   P.Bertašius  
     P.Vasiliauskas     21:4  21:18 [21']  
    [67] 14:40   P.Vasiliauskas    
     M.Jūrevičius   21:9  21:12 [19']    
           
         D.Leipus   11-a vieta
        [156] 20:25   P.Vasiliauskas
         P.Vasiliauskas   21:15  21:12 [19']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Jachontovas    
      [124] 18:20   A.Jachontovas  
       J.Povilauskas   21:14  21:19 [24']   13-a vieta
        [157] 20:25   A.Jachontovas
       E.Mačys     21:11  21:9 [18']
      [125] 18:20   E.Mačys  
       M.Jūrevičius   21:13  21:8 [20']  
           
           
         J.Povilauskas   15-a vieta
        [158] 20:25   J.Povilauskas
    Dėl 17-32 vietos      M.Jūrevičius   21:7  21:11 [19']
   R.Juknevičius        
  [28] 12:20   M.Rakovskis      
   M.Rakovskis   21:19  24:22 [22']      
    [71] 14:40   M.Rakovskis    
   V.Vitkus     21:7  21:13 [19']    
  [29] 12:20   M.Markauskas      
   M.Markauskas     B/Ž      
      [126] 18:20   M.Rakovskis  
   J.Veisas       19:21  21:9  21:12 [28']  
  [30] 12:20   J.Veisas      
   N.Kakta   21:16  21:13 [18']      
    [72] 14:40   E.Tavoras    
   M.Kaidalovas     21:10  21:13 [16']    
  [31] 12:40   E.Tavoras      
   E.Tavoras   21:19  11:21  21:8 [28']       17-a vieta
        [159] 20:25   B.Davidonis
   A.Kandrotas         21:18  21:18 [20']
  [32] 12:40   M.Baltušis      
   M.Baltušis   21:6  21:12 [18']      
    [74] 15:00   B.Davidonis    
   B.Davidonis     21:19  21:10 [21']    
  [33] 12:40   B.Davidonis      
   D.Raila   21:7  21:12 [20']      
      [127] 18:20   B.Davidonis  
   N.Armonas       21:9  21:6 [21']  
  [34] 12:40   N.Armonas      
   V.Jūrevičius   21:4  21:3 [15']      
    [75] 15:00   N.Armonas    
   R.Naugžemis       B/Ž    
  [35] 12:40   R.Naugžemis      
   A.Puzonas     B/Ž    E.Tavoras   19-a vieta
        [160] 20:25   E.Tavoras
         N.Armonas   17:21  21:14  21:18 [36']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       M.Markauskas    
      [128] 18:20   J.Veisas  
       J.Veisas   21:7  21:11 [18']   21-a vieta
        [161] 20:40   M.Baltušis
       M.Baltušis     21:9  21:5 [15']
      [129] 18:20   M.Baltušis  
       R.Naugžemis     B/Ž  
           
           
         M.Markauskas   23-a vieta
         M.Markauskas
         R.Naugžemis     B/Ž
      Dėl 25-32 vietos      
     R.Juknevičius      
    [79] 15:20   R.Juknevičius    
     V.Vitkus     B/Ž    
      [130] 18:30   R.Juknevičius  
     N.Kakta     14:21  21:11  21:15 [29']  
    [80] 15:20   M.Kaidalovas    
     M.Kaidalovas   21:10  21:4 [21']     25-a vieta
        [162] 20:40   R.Juknevičius
     A.Kandrotas       21:16  21:12 [9']
    [85] 15:40   D.Raila    
     D.Raila   21:5  21:9 [20']    
      [131] 18:30   D.Raila  
     V.Jūrevičius     21:0  21:3 [15']  
    [86] 15:40   V.Jūrevičius    
     A.Puzonas     B/Ž    
           
         M.Kaidalovas   27-a vieta
        [163] 20:40   M.Kaidalovas
         V.Jūrevičius   21:3  21:4 [18']
           
        Dėl 29-32 vietos    
       V.Vitkus    
       N.Kakta  
       N.Kakta     B/Ž   29-a vieta
        [164] 20:40   A.Kandrotas
       A.Kandrotas     21:0 [1']
       A.Kandrotas  
       A.Puzonas     B/Ž  
           
           
         V.Vitkus   31-a vieta
         V.Vitkus
         A.Puzonas     B/Ž
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.