Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunučių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2010-10-23, Vieta:   
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-10-23 2010-10-23 2010-10-23 2010-10-23 2010-10-23  
 1  Karolina Šadbaraitė    Dėl 1-16 vietos        
 K.Šadbaraitė        
 32       ->        
  [36] 12:40   K.Šadbaraitė      
 17  Gilė Bitė Starkutė      21:6  21:4 [17']      
[17] 11:40   J.Ogurkis        
 16  Justina Ogurkis    21:15  23:21 [23']        
    [91] 16:00   K.Šadbaraitė    
 9  Justė Žebelytė        19:21  21:18  21:18 [33']    
 J.Žebelytė        
 24       ->        
  [37] 13:00   A.Mažeikaitė      
 25           B/Ž      
 A.Mažeikaitė        
 8  Aistė Mažeikaitė    ->        
      [136] 18:45   K.Šadbaraitė  
 5  Gineta Turauskaitė          21:11  21:16 [19']  
 G.Turauskaitė        
 28       ->        
  [38] 13:00   G.Turauskaitė      
 21         21:14  21:15 [20']      
 E.Petrauskaitė        
 12  Emilija Petrauskaitė    ->        
    [92] 16:00   G.Turauskaitė    
 13  Gintarė Statkutė        21:12  21:19 [21']    
 G.Statkutė        
 20       ->        
  [39] 13:00   I.Kinaitė      
 29         21:17  21:10      
 I.Kinaitė        
 4  Ieva Kinaitė    ->         1-a vieta
        [165] 20:50   E.Gusarovaitė
 3  Greta Juozonytė            21:9  21:11 [18']
 G.Juozonytė        
 30       ->        
  [40] 13:00   G.Juozonytė      
 19  Elzė Dusevičiūtė      21:11  21:6 [19']      
[18] 11:40   E.Dusevičiūtė        
 14  Martyna Sprainytė      B/Ž        
    [97] 16:20   E.Krukovskytė    
 11  Ugnė Sakalauskaitė        21:13  21:12 [31']    
 U.Sakalauskaitė        
 22       ->        
  [41] 13:00   E.Krukovskytė      
 27         21:1  21:4 [20']      
 E.Krukovskytė        
 6  Evelina Krukovskytė    ->        
      [138] 19:10   E.Gusarovaitė  
 7  Dovilė Butvydaitė          21:10  21:5 [20']  
 D.Butvydaitė        
 26       ->        
  [42] 13:00   D.Butvydaitė      
 23         17:21  24:22  22:20 [41']      
 V.Keršytė        
 10  Veronika Keršytė    ->        
    [98] 16:20   E.Gusarovaitė    
 15  Vitalija Movšovič        21:6  21:6 [19']    
[19] 12:00   V.Movšovič        
 18  Viktorija Brazaitė    21:6  21:7 [22']      G.Turauskaitė   3-a vieta
  [43] 13:20   E.Gusarovaitė   [166] 20:50   E.Krukovskytė
 31         21:2  21:10 [16']    E.Krukovskytė   21:4  21:15 [20']
 E.Gusarovaitė        
 2  Edvina Gusarovaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Mažeikaitė    
      [140] 19:10   A.Mažeikaitė  
       I.Kinaitė   21:16  23:21 [22']   5-a vieta
        [167] 20:50   A.Mažeikaitė
       G.Juozonytė     21:3  21:9 [14']
      [141] 19:10   G.Juozonytė  
       D.Butvydaitė   21:18  21:13 [22']  
           
           
         I.Kinaitė   7-a vieta
        [168] 20:50   I.Kinaitė
         D.Butvydaitė   21:9  21:7 [20']
      Dėl 9-16 vietos      
     J.Ogurkis      
    [99] 16:20   J.Ogurkis    
     J.Žebelytė     B/Ž    
      [142] 19:10   G.Statkutė  
     E.Petrauskaitė     21:4  21:8 [37']  
    [104] 16:40   G.Statkutė    
     G.Statkutė   21:17  22:20 [26']     9-a vieta
        [169] 20:50   G.Statkutė
     E.Dusevičiūtė       21:15  21:15 [24']
    [105] 16:40   U.Sakalauskaitė    
     U.Sakalauskaitė   21:10  21:16 [22']    
      [143] 19:10   V.Movšovič  
     V.Keršytė     21:7  21:13 [25']  
    [106] 17:05   V.Movšovič    
     V.Movšovič   17:21  21:15  27:25 [35']    
           
         J.Ogurkis   11-a vieta
        [170] 20:50   J.Ogurkis
         U.Sakalauskaitė   21:8  21:6 [17']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Žebelytė    
      [144] 19:35   E.Petrauskaitė  
       E.Petrauskaitė     B/Ž   13-a vieta
        [171] 20:50   V.Keršytė
       E.Dusevičiūtė     21:17  21:17 [20']
      [145] 19:35   V.Keršytė  
       V.Keršytė   21:4  21:4 [13']  
           
           
         J.Žebelytė   15-a vieta
        [172] 21:15   E.Dusevičiūtė
    Dėl 17-32 vietos      E.Dusevičiūtė     B/Ž
         
   G.Starkutė      
   G.Starkutė   ->      
     G.Starkutė    
      ->    
   .      
    ->      
       G.Starkutė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [173] 21:15   G.Starkutė
          21:6  21:11 [20']
   M.Sprainytė      
   M.Sprainytė   ->      
     M.Sprainytė    
      ->    
   .      
    ->      
      [146] 19:35   V.Brazaitė  
          B/Ž  
   .      
    ->      
     V.Brazaitė    
   V.Brazaitė     ->    
   V.Brazaitė      
    ->     19-a vieta
       
         M.Sprainytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.