Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunučių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2010-10-23, Vieta:   
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-10-23 2010-10-23 2010-10-23 2010-10-23  
 1  Donat Bartoševič 
 Mark Šames 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Bartoševič, M.Šames      
 16       ->      
  [56] 14:00   D.Bartoševič, M.Šames    
 9  Benas Davidonis 
 Dominykas Leipus 
    21:8  21:6 [21']    
[44] 13:20   M.Baltušis, R.Minderis      
 8  Martynas Baltušis 
 Rokas Minderis 
  21:14  21:14 [30']      
    [73] 15:00   D.Bartoševič, M.Šames  
 5  Eimantas Mačys 
 Mindaugas Turauskas 
      21:6  21:12 [26']  
[45] 13:20   E.Mačys, M.Turauskas      
 12  Vincentas Vitkus 
 Rūtenis Naugžemis 
    B/Ž      
  [57] 14:00   E.Mačys, M.Turauskas    
 13  Vilius Jūrevičius 
 Mindaugas Markauskas 
    21:12  21:10 [24']    
[46] 13:20   T.Kvederys, A.Kandrotas      
 4  Titas Kvederys 
 Adrijus Kandrotas 
  21:3  21:3 [20']       1-a vieta
      [88] 15:40   D.Bartoševič, M.Šames
 3  Edgaras Bartkus 
 Lukas Žebrauskas 
        21:16  21:14 [25']
[47] 13:20   E.Bartkus, L.Žebrauskas      
 14  Nedas Kakta 
 Jonas Veisas 
  21:6  21:2 [15']      
  [58] 14:00   E.Bartkus, L.Žebrauskas    
 11  Nojus Armonas 
 Povilas Vasiliauskas 
    21:6  21:15 [21']    
[50] 13:40   P.Bertašius, M.Rakovskis      
 6  Paulius Bertašius 
 Mantas Rakovskis 
  21:15  21:14 [18']      
    [76] 15:00   E.Bartkus, L.Žebrauskas  
 7  Mykolas Kaidalovas 
 Jonas Povilauskas 
      21:10  21:11 [20']  
[51] 13:40   M.Kaidalovas, J.Povilauskas      
 10  Artūras Jachontovas 
 Matas Jūrevičius 
  21:12  21:17 [22']      
  [59] 14:00   D.Girulis, I.Zdanavičius    
 15  Dovydas Raila 
 Egidijus Tavoras 
    21:8  21:10 [21']    
[52] 13:40   D.Girulis, I.Zdanavičius      
 2  Džiugas Girulis 
 Ignas Zdanavičius 
  21:9  21:6 [20']    E.Mačys, M.Turauskas   3-a vieta
      [89] 15:40   D.Girulis, I.Zdanavičius
       D.Girulis, I.Zdanavičius   21:9  21:19 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Baltušis, R.Minderis    
    [77] 15:00   M.Baltušis, R.Minderis  
     T.Kvederys, A.Kandrotas   21:13  21:14 [25']   5-a vieta
      [90] 16:00   M.Baltušis, R.Minderis
     P.Bertašius, M.Rakovskis     21:17  16:21  21:17 [29']
    [78] 15:00   P.Bertašius, M.Rakovskis  
     M.Kaidalovas, J.Povilauskas   15:21  21:13  21:12 [32']  
         
         
       T.Kvederys, A.Kandrotas   7-a vieta
     
       M.Kaidalovas, J.Povilauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   B.Davidonis, D.Leipus    
   B.Davidonis, D.Leipus   ->    
    15:20   B.Davidonis, D.Leipus  
   V.Vitkus, R.Naugžemis     21:9  21:10 [22']  
  [62] 14:20   V.Jūrevičius, M.Markauskas    
   V.Jūrevičius, M.Markauskas     B/Ž     9-a vieta
      [93] 16:00   N.Armonas, P.Vasiliauskas
   N.Kakta, J.Veisas       14:21  21:14  21:12 [32']
  [63] 14:20   N.Armonas, P.Vasiliauskas    
   N.Armonas, P.Vasiliauskas   21:12  21:12 [18']    
    [81] 15:20   N.Armonas, P.Vasiliauskas  
   A.Jachontovas, M.Jūrevičius     22:20  21:17 [22']  
  [64] 14:20   D.Raila, E.Tavoras    
   D.Raila, E.Tavoras   21:17  12:21  21:13 [66']    
         
       V.Jūrevičius, M.Markauskas   11-a vieta
     
       D.Raila, E.Tavoras   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     V.Vitkus, R.Naugžemis   ->   13-a vieta
     
     N.Kakta, J.Veisas     ->
     
     A.Jachontovas, M.Jūrevičius   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.