Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunučių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2010-10-23, Vieta:   
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-10-23 2010-10-23 2010-10-23 2010-10-23  
 1  Ieva Kinaitė 
 Karolina Šadbaraitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Kinaitė, K.Šadbaraitė      
 16       ->      
  [65] 14:20   I.Kinaitė, K.Šadbaraitė    
 9  Elzė Dusevičiūtė 
 Gilė Bitė Starkutė 
    21:6  21:7 [18']    
[53] 13:40   E.Dusevičiūtė, G.Starkutė      
 8  Martyna Sprainytė 
 Justė Žebelytė 
    B/Ž      
    [82] 15:20   I.Kinaitė, K.Šadbaraitė  
 5  Dovilė Butvydaitė 
 Ugnė Sakalauskaitė 
      24:22  22:20 [29']  
 D.Butvydaitė, U.Sakalauskaitė      
 12       ->      
  [68] 14:40   E.Krukovskytė, G.Statkutė    
 13         21:14  21:6 [21']    
 E.Krukovskytė, G.Statkutė      
 4  Evelina Krukovskytė 
 Gintarė Statkutė 
  ->       1-a vieta
      [94] 16:00   A.Mažeikaitė, E.Petrauskaitė
 3  Greta Juozonytė 
 Gineta Turauskaitė 
        21:14  18:21  21:17 [39']
 G.Juozonytė, G.Turauskaitė      
 14       ->      
  [69] 14:40   A.Mažeikaitė, E.Petrauskaitė    
 11         21:14  23:21 [25']    
 A.Mažeikaitė, E.Petrauskaitė      
 6  Aistė Mažeikaitė 
 Emilija Petrauskaitė 
  ->      
    [83] 15:20   A.Mažeikaitė, E.Petrauskaitė  
 7  Veronika Keršytė 
 Vitalija Movšovič 
      23:21  21:10 [29']  
 V.Keršytė, V.Movšovič      
 10       ->      
  [70] 14:40   V.Brazaitė, E.Gusarovaitė    
 15         14:21  21:13  21:14 [38']    
 V.Brazaitė, E.Gusarovaitė      
 2  Viktorija Brazaitė 
 Edvina Gusarovaitė 
  ->    E.Krukovskytė, G.Statkutė   3-a vieta
      [95] 16:00   E.Krukovskytė, G.Statkutė
       V.Brazaitė, E.Gusarovaitė   17:21  21:18  21:17 [39']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Dusevičiūtė, G.Starkutė    
    [84] 15:40   E.Dusevičiūtė, G.Starkutė  
     D.Butvydaitė, U.Sakalauskaitė   21:13  18:21  21:13 [33']   5-a vieta
      [96] 16:20   G.Juozonytė, G.Turauskaitė
     G.Juozonytė, G.Turauskaitė     21:9  21:10 [20']
    [87] 15:40   G.Juozonytė, G.Turauskaitė  
     V.Keršytė, V.Movšovič   21:11  23:21 [27']  
         
         
       D.Butvydaitė, U.Sakalauskaitė   7-a vieta
       V.Keršytė, V.Movšovič
       V.Keršytė, V.Movšovič   21:7  21:15 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   M.Sprainytė, J.Žebelytė   ->    
     
      ->  
     
    ->     9-a vieta
     
        ->
     
    ->    
     
      ->  
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.