Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunučių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2010-10-23, Vieta:   
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-10-23 2010-10-23 2010-10-23 2010-10-23  
 1  Ignas Zdanavičius 
 Karolina Šadbaraitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Zdanavičius, K.Šadbaraitė      
 16       ->      
  [112] 17:30   I.Zdanavičius, K.Šadbaraitė    
 9  Mindaugas Turauskas 
 Gineta Turauskaitė 
    21:11  21:13 [20']    
[100] 16:40   M.Turauskas, G.Turauskaitė      
 8  Martynas Baltušis 
 Aistė Mažeikaitė 
  22:20  21:16 [24']      
    [132] 18:45   D.Bartoševič, E.Krukovskytė  
 5  Titas Kvederys 
 Ugnė Sakalauskaitė 
      21:16  24:22 [29']  
[101] 16:40   L.Žebrauskas, V.Brazaitė      
 12  Lukas Žebrauskas 
 Viktorija Brazaitė 
  21:13  21:14 [26']      
  [113] 17:30   D.Bartoševič, E.Krukovskytė    
 13  Eimantas Mačys 
 Dovilė Butvydaitė 
    21:11  21:9 [23']    
[102] 16:40   D.Bartoševič, E.Krukovskytė      
 4  Donat Bartoševič 
 Evelina Krukovskytė 
  21:3  21:7 [17']       1-a vieta
      [147] 19:35   E.Bartkus, E.Gusarovaitė
 3  Mark Šames 
 Gintarė Statkutė 
        21:8  21:13 [23']
[103] 16:40   M.Šames, G.Statkutė      
 14  Rūtenis Naugžemis 
 Martyna Sprainytė 
    B/Ž      
  [114] 17:30   M.Šames, G.Statkutė    
 11  Jonas Veisas 
 Greta Juozonytė 
    21:7  21:19 [22']    
[107] 17:05   R.Minderis, E.Petrauskaitė      
 6  Rokas Minderis 
 Emilija Petrauskaitė 
  21:6  21:5 [17']      
    [133] 18:45   E.Bartkus, E.Gusarovaitė  
 7  Džiugas Girulis 
 Ieva Kinaitė 
      21:14  21:17 [29']  
[108] 17:05   D.Girulis, I.Kinaitė      
 10  Jonas Povilauskas 
 Justina Ogurkis 
  21:12  21:8 [26']      
  [115] 17:30   E.Bartkus, E.Gusarovaitė    
 15  Vincentas Vitkus 
 Justė Žebelytė 
    21:9  21:7 [17']    
[109] 17:05   E.Bartkus, E.Gusarovaitė      
 2  Edgaras Bartkus 
 Edvina Gusarovaitė 
    B/Ž    I.Zdanavičius, K.Šadbaraitė   3-a vieta
      [148] 19:35   M.Šames, G.Statkutė
       M.Šames, G.Statkutė   21:15  21:10 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Turauskas, G.Turauskaitė    
    [134] 18:45   M.Turauskas, G.Turauskaitė  
     L.Žebrauskas, V.Brazaitė   21:18  21:13 [24']   5-a vieta
      [149] 19:35   R.Minderis, E.Petrauskaitė
     R.Minderis, E.Petrauskaitė     21:15  17:21  21:18 [40']
    [135] 18:45   R.Minderis, E.Petrauskaitė  
     D.Girulis, I.Kinaitė   18:21  21:14  21:18 [34']  
         
         
       L.Žebrauskas, V.Brazaitė   7-a vieta
     
       D.Girulis, I.Kinaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [120] 17:55   M.Baltušis, A.Mažeikaitė    
   M.Baltušis, A.Mažeikaitė   ->    
    [137] 18:45   M.Baltušis, A.Mažeikaitė  
   T.Kvederys, U.Sakalauskaitė     21:9  21:11 [20']  
  [121] 17:55   T.Kvederys, U.Sakalauskaitė    
   E.Mačys, D.Butvydaitė   21:10  21:19 [25']     9-a vieta
      [150] 20:00   M.Baltušis, A.Mažeikaitė
   R.Naugžemis, M.Sprainytė       10:21  21:15  21:11 [29']
  [122] 17:55   J.Veisas, G.Juozonytė    
   J.Veisas, G.Juozonytė     B/Ž    
    [139] 19:10   J.Povilauskas, J.Ogurkis  
   J.Povilauskas, J.Ogurkis     21:5  21:16 [26']  
  [123] 17:55   J.Povilauskas, J.Ogurkis    
   V.Vitkus, J.Žebelytė     B/Ž    
         
       T.Kvederys, U.Sakalauskaitė   11-a vieta
       J.Veisas, G.Juozonytė
       J.Veisas, G.Juozonytė     B/Ž
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Mačys, D.Butvydaitė  
     E.Mačys, D.Butvydaitė   ->   13-a vieta
     
     R.Naugžemis, M.Sprainytė     ->
     
     V.Vitkus, J.Žebelytė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 120 121 
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.