Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011, Data: 2011-06-09, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-06-10 2011-06-10 2011-06-11  
 1   Lukasz Moren 
 Wojciech Szkudlarczyk 
  Dėl 1-16 vietos        
 L.Moren, W.Szkudlarczyk        
 32       ->        
  [118] 18:20   L.Moren, W.Szkudlarczyk      
 17   Ivan Medvedev 
 Andrey Parakhodin 
    21:12  21:11 [25']      
[80] 13:00   I.Medvedev, A.Parakhodin        
 16  Sergej Leonovič 
 Edgaras Slušnys 
  21:14  21:16 [29']        
    [144] 12:15   L.Moren, W.Szkudlarczyk    
 9  Ramūnas Kavaliauskas 
 Artūras Michejenko 
      21:14  21:12 [21']    
 R.Kavaliauskas, A.Michejenko        
 24       ->        
  [119] 18:20   K.Baranowski, M.Smilowski      
 25  Kazimieras Dauskurtas 
 Ignas Reznikas 
    21:13  21:9 [24']      
[84] 13:40   K.Baranowski, M.Smilowski        
 8   Konrad Baranowski 
 Michal Smilowski 
  21:13  22:20 [25']        
       L.Moren, W.Szkudlarczyk  
 5   Gennadiy Natarov 
 Artem Pochtarev 
        21:15  21:12 [28']  
 G.Natarov, A.Pochtarev        
 28       ->        
  [114] 17:40   G.Natarov, A.Pochtarev      
 21   Temburbek Karimov 
 Rafael Zakirov 
    21:7  21:13 [23']      
[81] 13:40   T.Karimov, R.Zakirov        
 12   Kvalifikacija 1.2 
 Kvalifikacija 2.1 
    B/Ž        
    [146] 13:00   G.Natarov, A.Pochtarev    
 13   Dariusz Janik 
 Rafal Skrzek 
      21:15  21:10 [25']    
 D.Janik, R.Skrzek        
 20       ->        
  [111] 17:40   D.Janik, R.Skrzek      
 29   Mateusz Dynak 
 Maciej Poulakowski 
    11:21  21:13  21:19 [38']      
[82] 13:40   M.Dynak, M.Poulakowski        
 4   Akseli Danskanen 
 Oskari Larkimo 
  21:16  21:12 [25']         1-a vieta
         L.Moren, W.Szkudlarczyk
 3   Oybek Abdurakhmanov 
 Aleksandr Bankov  
          21:12  24:22 [36']
[89] 14:20   D.Becker, J.Borsutzki        
 30   Dominic Becker 
 Jan Borsutzki 
    B/Ž        
  [112] 17:40   A.Dziolko, P.Szymoniak      
 19         21:15  21:15 [25']      
 A.Dziolko, P.Szymoniak        
 14   Adrian Dziolko 
 Patryk Szymoniak 
  ->        
    [147] 13:00   N.Nikolaenko, N.Ukk    
 11   Sergei Chulanov 
 Ryhor Varabyov 
      21:10  21:13 [28']    
[79] 13:00   N.Nikolaenko, N.Ukk        
 22   Nikolay Nikolaenko 
 Nikolay Ukk 
  21:13  21:17 [32']        
  [113] 17:40   N.Nikolaenko, N.Ukk      
 27         21:14  21:11 [30']      
 A.Konakh, Y.Yakauchuk        
 6   Aliaksei Konakh 
 Yauheni Yakauchuk 
  ->        
       S.Magee, T.Stephenson  
 7   Jacek Kolumbajew 
 Pawel Pradzinski 
        21:19  21:18 [34']  
 J.Kolumbajew, P.Pradzinski        
 26  Marius Šlaustas 
 Salvijus Stravinskas 
  21:4  21:7 [20']        
  [115] 17:40   J.Kolumbajew, P.Pradzinski      
 23         21:18  23:21 [28']      
 P.Bartušis, A.Plavin        
 10  Povilas Bartušis 
 Alan Plavin 
  ->        
    [148] 13:00   S.Magee, T.Stephenson    
 15   Maciej Dabrowski 
 Artur Jakubowski 
      21:17  21:7 [29']    
[86] 14:20   M.Dabrowski, A.Jakubowski        
 18   Edijs Livins 
 Reinis Šefers 
  22:20  21:10 [28']      G.Natarov, A.Pochtarev   3-a vieta
  [109] 17:00   S.Magee, T.Stephenson  
 31         21:7  21:10 [29']    N.Nikolaenko, N.Ukk   ->
 S.Magee, T.Stephenson        
 2   Sam Magee 
 Tony Stephenson 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Baranowski, M.Smilowski    
       
       D.Janik, R.Skrzek   ->   5-a vieta
       
       A.Dziolko, P.Szymoniak     
       
       J.Kolumbajew, P.Pradzinski   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          
      Dėl 9-16 vietos      
     I.Medvedev, A.Parakhodin      
       
     R.Kavaliauskas, A.Michejenko   ->    
       
     T.Karimov, R.Zakirov       
       
     M.Dynak, M.Poulakowski   ->     9-a vieta
       
     D.Becker, J.Borsutzki       
       
     A.Konakh, Y.Yakauchuk   ->    
       
     P.Bartušis, A.Plavin       
       
     M.Dabrowski, A.Jakubowski   ->    
           
          11-a vieta
       
          
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
           13-a vieta
       
          
       
          
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       
         
       
   S.Leonovič, E.Slušnys   ->      
       
          
       
   K.Dauskurtas, I.Reznikas   ->      
       
          
       
   K.1.2, K.2.1   ->      
       
          
       
   A.Danskanen, O.Larkimo   ->       17-a vieta
       
   O.Abdurakhmanov, A.Bankov         
       
    ->      
       
   S.Chulanov, R.Varabyov         
       
    ->      
       
   M.Šlaustas, S.Stravinskas         
       
    ->      
       
   E.Livins, R.Šefers         
       
    ->     19-a vieta
       
          
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
           21-a vieta
       
          
       
          
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
          
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
          
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 121 122 
Lietuvos Makabi Vilniaus „Grand Prix“ badmintono čempionatas
2011-11-26 10:00 2011-11-27 19:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2011-11-26 11:00 2011-11-27 18:00
Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir B grupės
2011-11-12 10:00 2011-11-12 22:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintonas visiems 2011
2011-11-06 10:00 2011-11-06 21:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Tarptautinis turnyras "Rudens lapai"
2011-11-05 09:00 2011-11-06 17:00
Kaunas, Statybininkų 3a, „Kauno švara“ s ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     40+    VV    VD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cs ir Ds
2011-10-29 10:00 2011-10-29 21:00
Šakiai
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2011-10-22 10:50 2011-10-23 14:00
Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2011/2012 (1 turas)
2011-10-15 11:00 2011-10-16 14:15
Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.