Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011, Data: 2011-06-09, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-06-10 2011-06-11  
 1   Mariya Ulitina 
 Natalya Voytsekh 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Ulitina, N.Voytsekh      
 16       ->      
  [140] 11:30   M.Ulitina, N.Voytsekh    
 9   Sarina Kohlfurst 
 Nathalie Ziesig 
      B/Ž    
[102] 16:20   S.Kohlfurst, N.Ziesig      
 8  Vytautė Fomkinaitė 
 Indrė Starevičiutė 
  21:16  21:18 [35']      
     M.Ulitina, N.Voytsekh  
 5   Anastasia Chervyakova 
 Anastasia Nazarchuk 
      30:29  21:13 [44']  
[103] 16:20   A.Chervyakova, A.Nazarchuk      
 12   Aija Pope 
 Monika Radovska 
  21:11  21:19 [46']      
  [142] 12:15   A.Chervyakova, A.Nazarchuk    
 13  Rebeka Aleksevičiūtė 
 Gabija Narvilaitė 
      B/Ž    
[104] 16:20   A.Narel, A.Swist      
 4   Anna Narel 
 Agata Swist 
  21:9  21:8 [22']       1-a vieta
       A.Kobtseva, E.Prus
 3  Justina Jaščemskaitė 
 Ieva Gaidė 
        21:12  21:19 [25']
[106] 17:00   A.Wojtkowska, A.Wojtkowska      
 14   Aneta Wojtkowska 
 Agnieszka Wojtkowska 
  21:7  21:6 [33']      
  [143] 12:15   A.Wojtkowska, A.Wojtkowska    
 11  Indrė Petrulaitienė 
 Rasa Šulnienė 
    21:9  21:17 [22']    
[110] 17:00   M.Flis, E.Tarasewicz      
 6   Marlena Flis 
 Edyta Tarasewicz 
  21:6  21:8 [22']      
     A.Kobtseva, E.Prus  
 7   Ieva Pope 
 Kristine Šefere 
      21:12  21:16 [31']  
[107] 17:00   M.Pakina, A.Smirnova      
 10   Mariya Pakina 
 Anna Smirnova 
    B/Ž      
  [145] 13:00   A.Kobtseva, E.Prus    
 15   Anastasia Kharlampovich 
 Elena Komendrovskaya 
    21:8  21:9 [21']    
[108] 17:00   A.Kobtseva, E.Prus      
 2   Anna Kobtseva 
 Elena Prus 
  21:17  21:15 [29']    A.Chervyakova, A.Nazarchuk   3-a vieta
     
       A.Wojtkowska, A.Wojtkowska   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Kohlfurst, N.Ziesig    
     
     A.Narel, A.Swist   ->   5-a vieta
     
     M.Flis, E.Tarasewicz     ->
     
     M.Pakina, A.Smirnova   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   V.Fomkinaitė, I.Starevičiutė   ->    
     
   A.Pope, M.Radovska     ->  
     
   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė   ->     9-a vieta
     
   J.Jaščemskaitė, I.Gaidė       ->
     
   I.Petrulaitienė, R.Šulnienė   ->    
     
   I.Pope, K.Šefere     ->  
     
   A.Kharlampovich, E.Komendrovskaya   ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 121 122 
Lietuvos Makabi Vilniaus „Grand Prix“ badmintono čempionatas
2011-11-26 10:00 2011-11-27 19:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2011-11-26 11:00 2011-11-27 18:00
Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir B grupės
2011-11-12 10:00 2011-11-12 22:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintonas visiems 2011
2011-11-06 10:00 2011-11-06 21:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Tarptautinis turnyras "Rudens lapai"
2011-11-05 09:00 2011-11-06 17:00
Kaunas, Statybininkų 3a, „Kauno švara“ s ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     40+    VV    VD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cs ir Ds
2011-10-29 10:00 2011-10-29 21:00
Šakiai
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2011-10-22 10:50 2011-10-23 14:00
Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2011/2012 (1 turas)
2011-10-15 11:00 2011-10-16 14:15
Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.