Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Tauragės r. mero taurė, Data: 2011-06-04, Vieta: Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės g. 27  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-06-04 2011-06-04 2011-06-04 2011-06-04  
 1   Ieva Pope    Dėl 1-8 vietos      
[80] 16:55   I.Pope      
 16  Ugnė Bernotaitė    21:4  21:7 [15']      
  [94] 18:10   I.Pope    
 9  Amanda Meirytė      21:14  21:9 [18']    
[81] 16:55   A.Meirytė      
 8  Ieva Gaidė    21:18  25:23 [29']      
    [108] 19:00   I.Pope  
 5  Rasa Šulnienė        20:22  21:7  21:12 [40']  
[82] 16:55   R.Šulnienė      
 12  Samanta Drungilaitė    21:7  22:20 [20']      
  [95] 18:10   I.Linkutė    
 13  Dominyka Dragūnaitė      21:15  15:21  21:19 [40']    
[83] 16:55   I.Linkutė      
 4  Ieva Linkutė    21:4  21:6 [19']       1-a vieta
      [123] 20:15   G.Voitechovskaja
 3   Aija Pope          21:11  8:21  22:20 [32']
[84] 17:20   A.Pope      
 14  Ugnė Graužinytė    21:15  21:12 [22']      
  [96] 18:10   A.Pope    
 11  Gabrielė Janušonytė      21:19  21:6 [5']    
[85] 17:20   G.Janušonytė      
 6  Gabija Narvilaitė    22:24  21:18  21:8 [41']      
    [109] 19:25   G.Voitechovskaja  
 7  Rebeka Aleksevičiūtė        21:17  21:11 [23']  
[86] 17:20   R.Aleksevičiūtė      
 10  Vytautė Fomkinaitė    21:15  21:10 [21']      
  [97] 18:10   G.Voitechovskaja    
 15  Goda Krivonosovaitė      21:7  21:10 [17']    
[87] 17:20   G.Voitechovskaja      
 2  Gerda Voitechovskaja    21:7  21:7 [17']    I.Linkutė   3-a vieta
      [124] 20:40   A.Pope
       A.Pope   21:16  23:21 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Meirytė    
    [110] 19:25   R.Šulnienė  
     R.Šulnienė   21:7  21:10 [18']   5-a vieta
      [125] 20:40   R.Šulnienė
     G.Janušonytė     21:11  21:8 [16']
    [111] 19:25   R.Aleksevičiūtė  
     R.Aleksevičiūtė   21:8  21:9 [19']  
         
         
       A.Meirytė   7-a vieta
      [126] 20:40   G.Janušonytė
       G.Janušonytė   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
   U.Bernotaitė      
  [98] 18:10   I.Gaidė    
   I.Gaidė   21:9  21:6 [20']    
    [112] 19:25   I.Gaidė  
   S.Drungilaitė     21:17  21:11 [24']  
  [99] 18:35   D.Dragūnaitė    
   D.Dragūnaitė   21:12  21:14 [25']     9-a vieta
      [127] 20:40   I.Gaidė
   U.Graužinytė       21:19  21:7 [24']
  [100] 18:35   U.Graužinytė    
   G.Narvilaitė   21:0    
    [113] 19:25   V.Fomkinaitė  
   V.Fomkinaitė     21:16  21:11 [20']  
  [101] 18:35   V.Fomkinaitė    
   G.Krivonosovaitė   21:10  21:9 [18']    
         
       D.Dragūnaitė   11-a vieta
      [128] 20:40   D.Dragūnaitė
       U.Graužinytė   21:17  21:11 [27']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     U.Bernotaitė    
    [114] 19:50   S.Drungilaitė  
     S.Drungilaitė   21:12  21:9 [16']   13-a vieta
      [129] 21:05   S.Drungilaitė
     G.Narvilaitė     21:13  21:4 [15']
    [115] 19:50   G.Krivonosovaitė  
     G.Krivonosovaitė   21:0  
         
         
       U.Bernotaitė   15-a vieta
      [130] 21:05   U.Bernotaitė
       G.Narvilaitė   21:0
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 121 122 
Lietuvos Makabi Vilniaus „Grand Prix“ badmintono čempionatas
2011-11-26 10:00 2011-11-27 19:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2011-11-26 11:00 2011-11-27 18:00
Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir B grupės
2011-11-12 10:00 2011-11-12 22:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintonas visiems 2011
2011-11-06 10:00 2011-11-06 21:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Tarptautinis turnyras "Rudens lapai"
2011-11-05 09:00 2011-11-06 17:00
Kaunas, Statybininkų 3a, „Kauno švara“ s ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     40+    VV    VD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cs ir Ds
2011-10-29 10:00 2011-10-29 21:00
Šakiai
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2011-10-22 10:50 2011-10-23 14:00
Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2011/2012 (1 turas)
2011-10-15 11:00 2011-10-16 14:15
Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.