Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Tauragės r. mero taurė, Data: 2011-06-04, Vieta: Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės g. 27  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-06-04 2011-06-04 2011-06-04 2011-06-04  
 1  Donatas Narvilas 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Narvilas, G.Voitechovskaja      
 16       ->      
  [10] 10:25   D.Narvilas, G.Voitechovskaja    
 9   Reinis Šefers 
 Ieva Pope 
    21:18  21:18 [26']    
[3] 10:00   P.Perlov, R.Šulnienė      
 8   Philip Perlov 
 Rasa Šulnienė 
  21:17  12:21  21:18 [34']      
    [17] 11:15   D.Narvilas, G.Voitechovskaja  
 5  Ignas Reznikas 
 Gabija Narvilaitė 
      21:14  21:8 [20']  
[4] 10:00   I.Reznikas, G.Narvilaitė      
 12  Ramūnas Bilius 
 Lina Būraitė 
  18:21  21:8  29:27 [29']      
  [11] 10:50   I.Reznikas, G.Narvilaitė    
 13         21:15  22:20 [24']    
 T.Vaškevičius, A.Pope      
 4  Tomas Vaškevičius 
 Aija Pope 
  ->       1-a vieta
      [27] 12:05   P.Bartušis, A.Meirytė
 3  Povilas Bartušis 
 Amanda Meirytė 
        16:21  21:11  21:14 [33']
 P.Bartušis, A.Meirytė      
 14       ->      
  [12] 10:50   P.Bartušis, A.Meirytė    
 11  Laurynas Sparnauskis 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
    27:25  21:19 [24']    
[5] 10:00   L.Sparnauskis, R.Aleksevičiūtė      
 6  Giedrius Dima 
 Ieva Gaidė 
  21:16  21:16 [22']      
    [18] 11:15   P.Bartušis, A.Meirytė  
 7  Tautvydas Liorančas 
 Gabrielė Janušonytė 
      21:13  21:18 [17']  
[6] 10:25   T.Liorančas, G.Janušonytė      
 10  Ernestas Dima 
 Vytautė Fomkinaitė 
  21:15  15:21  21:16 [34']      
  [13] 10:50   E.Slušnys, I.Linkutė    
 15         17:21  21:10  21:16 [34']    
 E.Slušnys, I.Linkutė      
 2  Edgaras Slušnys 
 Ieva Linkutė 
  ->    I.Reznikas, G.Narvilaitė   3-a vieta
      [28] 12:05   E.Slušnys, I.Linkutė
       E.Slušnys, I.Linkutė   21:10  21:14 [12']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Perlov, R.Šulnienė    
    [19] 11:15   P.Perlov, R.Šulnienė  
     T.Vaškevičius, A.Pope   21:15  21:16 [22']   5-a vieta
      [33] 12:30   P.Perlov, R.Šulnienė
     L.Sparnauskis, R.Aleksevičiūtė     19:21  21:15  21:18 [46']
    [20] 11:15   L.Sparnauskis, R.Aleksevičiūtė  
     T.Liorančas, G.Janušonytė   18:21  21:19  21:17 [33']  
         
         
       T.Vaškevičius, A.Pope   7-a vieta
      [34] 12:30   T.Vaškevičius, A.Pope
       T.Liorančas, G.Janušonytė   21:18  21:12 [36']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Šefers, I.Pope    
   R.Šefers, I.Pope   ->    
    [25] 11:40   R.Bilius, L.Būraitė  
   R.Bilius, L.Būraitė     21:19  21:18 [25']  
   R.Bilius, L.Būraitė    
    ->     9-a vieta
      [35] 12:30   R.Bilius, L.Būraitė
        21:8  21:15 [14']
   G.Dima, I.Gaidė    
   G.Dima, I.Gaidė   ->    
    [26] 12:05   E.Dima, V.Fomkinaitė  
   E.Dima, V.Fomkinaitė     21:18  16:21  21:13 [28']  
   E.Dima, V.Fomkinaitė    
    ->    
         
       R.Šefers, I.Pope   11-a vieta
      [36] 12:55   G.Dima, I.Gaidė
       G.Dima, I.Gaidė   21:16  20:22  21:15 [29']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 121 122 
Lietuvos Makabi Vilniaus „Grand Prix“ badmintono čempionatas
2011-11-26 10:00 2011-11-27 19:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2011-11-26 11:00 2011-11-27 18:00
Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir B grupės
2011-11-12 10:00 2011-11-12 22:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintonas visiems 2011
2011-11-06 10:00 2011-11-06 21:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Tarptautinis turnyras "Rudens lapai"
2011-11-05 09:00 2011-11-06 17:00
Kaunas, Statybininkų 3a, „Kauno švara“ s ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     40+    VV    VD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cs ir Ds
2011-10-29 10:00 2011-10-29 21:00
Šakiai
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2011-10-22 10:50 2011-10-23 14:00
Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2011/2012 (1 turas)
2011-10-15 11:00 2011-10-16 14:15
Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.