Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas), Data: 2011-06-18, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėda  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-06-18 2011-06-18 2011-06-18 2011-06-19  
 1  Giedrius Dima 
 Gabrielė Janušonytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Dima, G.Janušonytė      
 16       ->      
  [88] 17:45   G.Dima, G.Janušonytė    
 9  Gedmantas Čepkauskas 
 Deimantė Ubytė 
    21:19  21:8 [21']    
[86] 17:45   A.Mockus, S.Drungilaitė      
 8  Arnoldas Mockus 
 Samanta Drungilaitė 
  15:21  21:13  21:19 [29']      
    [92] 18:10   G.Dima, G.Janušonytė  
 5  Deividas Valiulis 
 Ugnė Graužinytė 
      21:13  21:15 [17']  
 D.Valiulis, U.Graužinytė      
 12       ->      
  [89] 17:45   D.Valiulis, U.Graužinytė    
 13         21:14  21:14 [21']    
 M.Šames, D.Dragūnaitė      
 4  Mark Šames 
 Dominyka Dragūnaitė 
  ->       1-a vieta
      [96] 09:30   L.Sparnauskis, R.Aleksevičiūtė
 3  Benas Vaškevičius 
 Ieva Gaidė 
        21:13  21:17 [25']
 B.Vaškevičius, I.Gaidė      
 14       ->      
  [90] 17:45   B.Vaškevičius, I.Gaidė    
 11         21:9  21:10 [17']    
 K.Eimutaitis, A.Kaulickytė      
 6  Karolis Eimutaitis 
 Aušrinė Kaulickytė 
  ->      
    [93] 18:10   L.Sparnauskis, R.Aleksevičiūtė  
 7  Petras Bartušis 
 Goda Krivonosovaitė 
      21:11  21:16 [17']  
[87] 17:45   P.Bartušis, G.Krivonosovaitė      
 10  Paulius Bertašius 
 Viktorija Jankūnaitė 
  21:7  21:14 [17']      
  [91] 18:10   L.Sparnauskis, R.Aleksevičiūtė    
 15         21:5  21:5 [10']    
 L.Sparnauskis, R.Aleksevičiūtė      
 2  Laurynas Sparnauskis 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
  ->    D.Valiulis, U.Graužinytė   3-a vieta
      [97] 09:30   B.Vaškevičius, I.Gaidė
       B.Vaškevičius, I.Gaidė   21:16  23:21 [49']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mockus, S.Drungilaitė    
    [94] 18:10   A.Mockus, S.Drungilaitė  
     M.Šames, D.Dragūnaitė   14:21  21:18  21:19 [24']   5-a vieta
      [98] 09:30   A.Mockus, S.Drungilaitė
     K.Eimutaitis, A.Kaulickytė     21:13  21:12 [24']
    [95] 18:10   P.Bartušis, G.Krivonosovaitė  
     P.Bartušis, G.Krivonosovaitė   21:7  21:16 [17']  
         
         
       M.Šames, D.Dragūnaitė   7-a vieta
      [99] 09:30   M.Šames, D.Dragūnaitė
       K.Eimutaitis, A.Kaulickytė   21:11  21:13 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Čepkauskas, D.Ubytė    
   G.Čepkauskas, D.Ubytė   ->    
     G.Čepkauskas, D.Ubytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [100] 09:30   G.Čepkauskas, D.Ubytė
        21:8  21:14 [22']
   .    
    ->    
     P.Bertašius, V.Jankūnaitė  
   P.Bertašius, V.Jankūnaitė     ->  
   P.Bertašius, V.Jankūnaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 121 122 
Lietuvos Makabi Vilniaus „Grand Prix“ badmintono čempionatas
2011-11-26 10:00 2011-11-27 19:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2011-11-26 11:00 2011-11-27 18:00
Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir B grupės
2011-11-12 10:00 2011-11-12 22:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintonas visiems 2011
2011-11-06 10:00 2011-11-06 21:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Tarptautinis turnyras "Rudens lapai"
2011-11-05 09:00 2011-11-06 17:00
Kaunas, Statybininkų 3a, „Kauno švara“ s ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     40+    VV    VD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cs ir Ds
2011-10-29 10:00 2011-10-29 21:00
Šakiai
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2011-10-22 10:50 2011-10-23 14:00
Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2011/2012 (1 turas)
2011-10-15 11:00 2011-10-16 14:15
Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.