Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių sporto žaidynės, Data: 2011-09-24, Vieta: Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ sporto salė  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 36, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-09-24 2011-09-24 2011-09-24 2011-09-24 2011-09-24 2011-09-24  
 1  Ignas Reznikas    Dėl 1-32 vietos          
 I.Reznikas          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [5] 10:50   I.Reznikas        
 33  Darius Petkevičius      21:0  21:0 [15']        
[1] 10:30   M.Baltušis          
 32  Martynas Baltušis    21:9  21:11 [13']     Dėl 1-8 vietos      
    [21] 12:10   I.Reznikas      
 17  Domas Urniežius        21:7  21:10 [23']      
 D.Urniežius          
 48       ->          
  [6] 10:50   D.Urniežius        
 49         20:22  21:17  21:14 [39']        
 D.Lamincev          
 16  Denis Lamincev    ->       Dėl 1-4 vietos    
      [37] 13:30   I.Reznikas    
 9  Mantas Šatrauskas          16:21  21:11  21:18 [23']    
 M.Šatrauskas          
 56       ->          
  [7] 10:50   M.Šatrauskas        
 41         21:18  21:13 [27']        
 D.Dzenys          
 24  Deividas Dzenys    ->          
    [22] 12:10   L.Sparnauskis      
 25  Eimantas Kiaunė        21:13  21:16 [18']      
 E.Kiaunė          
 40       ->          
  [8] 10:50   L.Sparnauskis        
 57         21:4  21:6 [14']        
 L.Sparnauskis          
 8  Laurynas Sparnauskis    ->         Dėl 1-2 vietos  
        [188] 14:10   I.Reznikas  
 5  Lukas Rimkus            21:13  17:21  21:13 [33']  
 L.Rimkus          
 60       ->          
  [9] 11:10   L.Rimkus        
 37         21:8  21:13 [16']        
 R.Minderis          
 28  Rokas Minderis    ->          
    [23] 12:10   L.Rimkus      
 21  Benas Vaškevičius        21:11  21:13 [19']      
 B.Vaškevičius          
 44       ->          
  [10] 11:10   J.Malinauskas        
 53         21:8  21:6 [14']        
 J.Malinauskas          
 12  Jonas Malinauskas    ->          
      [38] 13:30   E.Dima    
 13  Karolis Eimutaitis          23:21  14:21  21:18 [27']    
 K.Eimutaitis          
 52       ->          
  [11] 11:10   E.Gusarovas        
 45         21:16  21:14 [18']        
 E.Gusarovas          
 20  Edgaras Gusarovas    ->          
    [24] 12:20   E.Dima      
 29  Aretas Stancikas        21:11  21:13 [21']      
[2] 10:30   N.Kniazev          
 36  Nikita Kniazev    23:21  21:15 [27']          
  [12] 11:10   E.Dima        
 61         21:6  21:2 [15']        
 E.Dima          
 4  Ernestas Dima    ->           1-a vieta
          [201] 15:25   I.Reznikas
 3  Michailas Golubevas              21:16  21:15 [27']
 M.Golubevas          
 62       ->          
  [13] 11:30   M.Golubevas        
 35  Miroslavas Bogdanovič      21:8  21:6 [16']        
[3] 10:30   M.Bogdanovič          
 30  Aleksandras Bumaženko    21:4  21:4 [13']          
    [25] 12:30   M.Golubevas      
 19  Paulius Jaščemskas        21:10  21:4 [12']      
 P.Jaščemskas          
 46       ->          
  [14] 11:30   M.Kavaliauskas        
 51         21:17  21:16 [22']        
 M.Kavaliauskas          
 14  Matas Kavaliauskas    ->          
      [39] 13:50   M.Golubevas    
 11  Deividas Valiulis          21:16  21:19 [29']    
 D.Valiulis          
 54       ->          
  [15] 11:30   D.Valiulis        
 43         21:12  21:13 [19']        
 E.Seilius          
 22  Eitvydas Seilius    ->          
    [26] 12:30   R.Šileris      
 27  Džiugas Karalius        21:13  21:19 [18']      
 D.Karalius          
 38       ->          
  [16] 11:30   R.Šileris        
 59         21:12  21:6 [15']        
 R.Šileris          
 6  Renaldas Šileris    ->          
        [189] 14:10   T.Liorančas  
 7  Giedrius Dima            22:20  18:21  21:16 [42']  
 G.Dima          
 58       ->          
  [17] 11:50   G.Dima        
 39         21:11  21:17 [16']        
 A.Bendoraitis          
 26  Andrius Bendoraitis    ->          
    [27] 12:30   G.Dima      
 23  Giedrius Stravinskas        21:8  19:21  21:11 [27']      
 G.Stravinskas          
 42       ->          
  [18] 11:50   A.Kurapka        
 55         21:13  21:18 [16']        
 A.Kurapka          
 10  Aurimas Kurapka    ->          
      [40] 13:50   T.Liorančas    
 15  Gedmantas Čepkauskas          21:10  21:19 [25']    
 G.Čepkauskas          
 50       ->        E.Dima   3-a vieta
  [19] 12:00   A.Mockus     [202] 15:25   M.Golubevas
 47         21:14  21:17 [22']      M.Golubevas   21:9  21:4 [19']
 A.Mockus          
 18  Arnoldas Mockus    ->          
    [28] 12:40   T.Liorančas      
 31  Robertas Zuzo        21:4  21:10 [16']      
[4] 10:30   R.Zuzo          
 34  Giedrius Tamaliūnas    21:15  21:6 [16']          
  [20] 12:00   T.Liorančas        
 63         21:9  21:3 [16']        
 T.Liorančas          
 2  Tautvydas Liorančas    ->       Dėl 5-8 vietos    
         L.Sparnauskis    
        [190] 14:10   L.Sparnauskis  
         L.Rimkus   21:19  21:18 [26']   5-a vieta
          [203] 15:25   R.Šileris
         R.Šileris     21:15  21:9 [22']
        [191] 14:10   R.Šileris  
         G.Dima   16:21  21:17  21:14 [35']  
             
             
           L.Rimkus   7-a vieta
         
           G.Dima   ->
        Dėl 9-16 vietos      
       D.Urniežius      
      [41] 14:00   M.Šatrauskas    
       M.Šatrauskas   21:12  21:12 [23']    
        [192] 14:35   M.Šatrauskas  
       J.Malinauskas     21:18  21:4 [19']  
      [42] 14:00   J.Malinauskas    
       E.Gusarovas   21:11  21:19 [19']     9-a vieta
          [204] 15:50   M.Šatrauskas
       M.Kavaliauskas       21:10  21:13 [22']
      [43] 14:20   D.Valiulis    
       D.Valiulis   21:13  21:14 [18']    
        [193] 14:35   D.Valiulis  
       A.Kurapka     20:22  21:19  21:19 [29']  
      [44] 14:20   A.Kurapka    
       A.Mockus   21:11  21:15 [23']    
             
           J.Malinauskas   11-a vieta
         
           A.Kurapka   ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
         D.Urniežius    
         
         E.Gusarovas   ->   13-a vieta
         
         M.Kavaliauskas     ->
         
         A.Mockus   ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     M.Baltušis        
    [29] 12:50   D.Lamincev      
     D.Lamincev   21:1  21:2 [13']      
      [45] 14:30   D.Dzenys    
     D.Dzenys     21:10  21:11 [16']    
    [30] 12:50   D.Dzenys      
     E.Kiaunė   21:10  21:10 [17']      
        [194] 14:35   D.Dzenys  
     R.Minderis       21:6  21:9 [18']  
    [31] 13:00   B.Vaškevičius      
     B.Vaškevičius   21:13  18:21  21:16 [31']      
      [46] 14:30   K.Eimutaitis    
     K.Eimutaitis     22:20  21:18 [24']    
    [32] 13:00   K.Eimutaitis      
     N.Kniazev   21:12  21:3 [9']       17-a vieta
          [205] 15:50   D.Dzenys
     M.Bogdanovič         21:17  21:11 [23']
    [33] 13:10   P.Jaščemskas      
     P.Jaščemskas   21:19  17:21  21:19 [40']      
      [47] 14:45   E.Seilius    
     E.Seilius     21:13  21:17 [19']    
    [34] 13:10   E.Seilius      
     D.Karalius   21:11  21:10 [15']      
        [195] 14:35   G.Čepkauskas  
     A.Bendoraitis       21:18  21:17 [22']  
    [35] 13:30   A.Bendoraitis      
     G.Stravinskas   21:12  19:21  23:21 [39']      
      [48] 14:45   G.Čepkauskas    
     G.Čepkauskas     21:15  21:11 [19']    
    [36] 13:30   G.Čepkauskas      
     R.Zuzo   21:8  21:8 [27']    K.Eimutaitis   19-a vieta
         
           E.Seilius   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         D.Lamincev    
         
         B.Vaškevičius   ->   21-a vieta
         
         P.Jaščemskas     ->
         
         A.Bendoraitis   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       M.Baltušis      
         
       E.Kiaunė   ->    
         
       R.Minderis     ->  
         
       N.Kniazev   ->     25-a vieta
         
       M.Bogdanovič       ->
         
       D.Karalius   ->    
         
       G.Stravinskas     ->  
         
       R.Zuzo   ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   D.Petkevičius        
   D.Petkevičius   ->        
     D.Petkevičius      
      ->      
   .        
    ->        
       D.Petkevičius    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
        [49] 14:45   A.Stancikas  
          21:15  21:10 [20']  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       A.Stancikas    
        ->    
   .        
    ->        
     A.Stancikas      
   A.Stancikas     ->      
   A.Stancikas        
    ->         33-a vieta
          [126] 15:00   A.Stancikas
            21:18  21:17 [18']
   A.Bumaženko        
   A.Bumaženko   ->        
     A.Bumaženko      
      ->      
   .        
    ->        
       A.Bumaženko    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
        [50] 14:45   A.Bumaženko  
          16:21  21:19  21:13 [21']  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       G.Tamaliūnas    
        ->    
   .        
    ->      D.Petkevičius   35-a vieta
     G.Tamaliūnas  
   G.Tamaliūnas     ->    G.Tamaliūnas   ->
   G.Tamaliūnas        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
     .      
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 121 122 
Lietuvos Makabi Vilniaus „Grand Prix“ badmintono čempionatas
2011-11-26 10:00 2011-11-27 19:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2011-11-26 11:00 2011-11-27 18:00
Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir B grupės
2011-11-12 10:00 2011-11-12 22:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintonas visiems 2011
2011-11-06 10:00 2011-11-06 21:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Tarptautinis turnyras "Rudens lapai"
2011-11-05 09:00 2011-11-06 17:00
Kaunas, Statybininkų 3a, „Kauno švara“ s ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     40+    VV    VD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cs ir Ds
2011-10-29 10:00 2011-10-29 21:00
Šakiai
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2011-10-22 10:50 2011-10-23 14:00
Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2011/2012 (1 turas)
2011-10-15 11:00 2011-10-16 14:15
Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.