Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių sporto žaidynės, Data: 2011-09-24, Vieta: Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ sporto salė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 31, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-09-24 2011-09-24 2011-09-24 2011-09-25 2011-09-25  
 1  Rebeka Aleksevičiūtė    Dėl 1-16 vietos        
 R.Aleksevičiūtė        
 32       ->        
  [66] 16:30   R.Aleksevičiūtė      
 17  Meda Kavaliauskaitė      21:11  21:3 [17']      
[51] 15:00   G.Vedegytė        
 16  Gerda Vedegytė    22:20  19:21  21:9 [30']        
    [81] 17:50   R.Aleksevičiūtė    
 9  Ugnė Graužinytė        21:15  21:13 [24']    
[52] 15:00   U.Graužinytė        
 24  Gintarė Statkutė    21:8  21:8 [18']        
  [67] 16:30   U.Graužinytė      
 25  Greta Bartkutė      15:21  21:12  21:10 [39']      
[53] 15:10   D.Dragūnaitė        
 8  Dominyka Dragūnaitė    21:5  21:11 [25']        
      [180] 13:20   R.Aleksevičiūtė  
 5  Gabrielė Janušonytė          21:10  21:13 [24']  
[54] 15:10   G.Janušonytė        
 28  Austėja Narusevičiūtė    21:5  21:13 [23']        
  [68] 16:40   G.Janušonytė      
 21  Odeta Rastenytė      21:7  21:12 [18']      
[55] 15:20   O.Rastenytė        
 12  Aistė Kurapkaitė    21:17  19:21  21:15 [35']        
    [82] 17:50   V.Fomkinaitė    
 13  Greta Palubinskytė        21:16  21:7 [28']    
[56] 15:20   G.Palubinskytė        
 20  Beatričė Kučiauskaitė    21:10  21:13 [17']        
  [69] 16:50   V.Fomkinaitė      
 29  Aurika Ragalskytė      21:13  21:4 [19']      
[57] 15:30   V.Fomkinaitė        
 4  Vytautė Fomkinaitė    21:6  21:5 [13']         1-a vieta
        [196] 15:00   I.Gaidė
 3  Ieva Gaidė            21:19  24:22 [25']
[58] 15:30   I.Gaidė        
 30  Monika Viliūnaitė    21:4  21:10 [13']        
  [70] 16:50   I.Gaidė      
 19  Ivona Šubinaitė      21:4  21:5 [11']      
[59] 15:40   I.Šubinaitė        
 14  Ugnė Bernotaitė    11:21  21:12  21:9 [28']        
    [83] 18:10   I.Gaidė    
 11  Greta Urbonaitė        21:12  21:11 [18']    
[60] 15:40   R.Kurapkaitė        
 22  Rytė Kurapkaitė    23:21  21:18 [28']        
  [71] 17:00   N.Žvirblytė      
 27  Jekaterina Ničikova      21:13  21:10 [18']      
[61] 16:00   N.Žvirblytė        
 6  Neringa Žvirblytė    21:11  21:7 [16']        
      [181] 13:20   I.Gaidė  
 7  Samanta Drungilaitė          13:21  21:15  21:16 [37']  
[62] 16:00   S.Drungilaitė        
 26  Alina Spiridonova    21:9  21:3 [15']        
  [72] 17:00   S.Drungilaitė      
 23  Justina Kecoriūtė      21:6  21:16 [19']      
[63] 16:10   U.Gečaitė        
 10  Urtė Gečaitė    21:6  21:11 [17']        
    [84] 18:10   S.Drungilaitė    
 15  Saulina Norgailaitė        21:19  14:21  21:18 [35']    
[64] 16:10   S.Norgailaitė        
 18  Justina Ogurkis    21:4  21:9 [18']      V.Fomkinaitė   3-a vieta
  [73] 17:10   G.Narvilaitė   [197] 15:00   V.Fomkinaitė
 31  Milda Chochrekova      21:13  21:8 [19']    S.Drungilaitė   10:21  21:8  21:13 [34']
[65] 16:20   G.Narvilaitė        
 2  Gabija Narvilaitė    21:7  21:4 [14']     Dėl 5-8 vietos    
       U.Graužinytė    
      [182] 13:20   G.Janušonytė  
       G.Janušonytė   12:21  21:19  21:14 [39']   5-a vieta
        [198] 15:00   G.Narvilaitė
       N.Žvirblytė     21:15  21:16 [24']
      [183] 13:20   G.Narvilaitė  
       G.Narvilaitė   21:8  21:11 [15']  
           
           
         U.Graužinytė   7-a vieta
       
         N.Žvirblytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Vedegytė      
    [85] 18:10   D.Dragūnaitė    
     D.Dragūnaitė   21:8  21:12 [19']    
      [184] 13:45   D.Dragūnaitė  
     O.Rastenytė     21:11  21:12 [26']  
    [86] 18:10   O.Rastenytė    
     G.Palubinskytė   20:22  24:22  21:11 [37']     9-a vieta
        [199] 15:00   D.Dragūnaitė
     I.Šubinaitė       21:17  21:19 [23']
    [87] 18:30   R.Kurapkaitė    
     R.Kurapkaitė   21:11  21:4 [15']    
      [185] 13:45   U.Gečaitė  
     U.Gečaitė     21:18  21:13 [18']  
    [88] 18:30   U.Gečaitė    
     S.Norgailaitė   22:20  21:9 [25']    
           
         O.Rastenytė   11-a vieta
       
         R.Kurapkaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Vedegytė    
       
       G.Palubinskytė   ->   13-a vieta
       
       I.Šubinaitė     ->
       
       S.Norgailaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Kavaliauskaitė      
   M.Kavaliauskaitė   ->      
    [89] 18:30   M.Kavaliauskaitė    
   G.Statkutė     18:21  21:19  21:11 [37']    
  [74] 17:10   G.Statkutė      
   G.Bartkutė   21:18  21:10 [26']      
      [186] 13:45   A.Kurapkaitė  
   A.Narusevičiūtė       18:21  21:17  21:11 [27']  
  [75] 17:30   A.Kurapkaitė      
   A.Kurapkaitė   21:14  21:8 [17']      
    [90] 18:30   A.Kurapkaitė    
   B.Kučiauskaitė     21:11  21:16 [23']    
  [76] 17:30   B.Kučiauskaitė      
   A.Ragalskytė   21:8  21:5 [16']       17-a vieta
        [200] 15:25   G.Urbonaitė
   M.Viliūnaitė         21:15  21:12 [22']
  [77] 17:30   U.Bernotaitė      
   U.Bernotaitė   21:11  21:10 [20']      
    [91] 18:40   G.Urbonaitė    
   G.Urbonaitė     21:15  21:11 [24']    
  [78] 17:30   G.Urbonaitė      
   J.Ničikova   21:7  21:7 [15']      
      [187] 13:45   G.Urbonaitė  
   A.Spiridonova       21:18  21:19 [34']  
  [79] 17:50   J.Kecoriūtė      
   J.Kecoriūtė   21:15  21:11 [26']      
    [92] 18:40   J.Kecoriūtė    
   J.Ogurkis     21:17  21:17 [28']    
  [80] 17:50   J.Ogurkis      
   M.Chochrekova   21:10  21:12 [18']    M.Kavaliauskaitė   19-a vieta
       
         J.Kecoriūtė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       G.Statkutė    
       
       B.Kučiauskaitė   ->   21-a vieta
       
       U.Bernotaitė     ->
       
       J.Ogurkis   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
     G.Bartkutė   ->    
       
     A.Narusevičiūtė     ->  
       
     A.Ragalskytė   ->     25-a vieta
       
     M.Viliūnaitė       ->
       
     J.Ničikova   ->    
       
     A.Spiridonova     ->  
       
     M.Chochrekova   ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 121 122 
Lietuvos Makabi Vilniaus „Grand Prix“ badmintono čempionatas
2011-11-26 10:00 2011-11-27 19:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2011-11-26 11:00 2011-11-27 18:00
Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir B grupės
2011-11-12 10:00 2011-11-12 22:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintonas visiems 2011
2011-11-06 10:00 2011-11-06 21:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Tarptautinis turnyras "Rudens lapai"
2011-11-05 09:00 2011-11-06 17:00
Kaunas, Statybininkų 3a, „Kauno švara“ s ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     40+    VV    VD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cs ir Ds
2011-10-29 10:00 2011-10-29 21:00
Šakiai
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2011-10-22 10:50 2011-10-23 14:00
Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2011/2012 (1 turas)
2011-10-15 11:00 2011-10-16 14:15
Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.