Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2011, Data: 2011-10-01, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-10-01 2011-10-01 2011-10-01 2011-10-02 2011-10-02  
 1  Povilas Bartušis    Dėl 1-16 vietos        
 P.Bartušis        
 32       ->        
  [115] 19:05   P.Bartušis      
 17  Lukas Rimkus      21:10  21:14 [20']      
[107] 18:15   R.Krauklis        
 16   Reinis Krauklis    21:18  21:17 [29']        
    [127] 19:55   P.Bartušis    
 9  Ignas Reznikas        21:6  21:10 [19']    
 I.Reznikas        
 24       ->        
  [116] 19:05   I.Reznikas      
 25         21:16  21:18 [27']      
 L.Litvinas        
 8  Lukas Litvinas    ->        
      [153] 11:40   P.Bartušis  
 5   Arturs Akmens          21:18  21:15 [32']  
 A.Akmens        
 28       ->        
  [117] 19:05   A.Akmens      
 21         21:12  21:16 [22']      
 T.Liorančas        
 12  Tautvydas Liorančas    ->        
    [128] 20:20   A.Akmens    
 13  Jonas Kačerauskas        21:14  21:19 [29']    
[108] 18:40   J.Kačerauskas        
 20  Laurynas Sparnauskis    21:18  21:23  21:18 [48']        
  [118] 19:30   K.Dauskurtas      
 29         18:21  21:16  21:15 [43']      
 K.Dauskurtas        
 4  Kazimieras Dauskurtas    ->         1-a vieta
        [169] 13:20   P.Bartušis
 3  Alan Plavin            21:19  21:12 [34']
 A.Plavin        
 30       ->        
  [119] 19:30   A.Plavin      
 19   Pauls Gureckis      21:13  19:21  21:9 [34']      
[109] 18:40   M.Golubevas        
 14  Michailas Golubevas    21:14  21:17 [24']        
    [129] 20:20   A.Plavin    
 11   Philip Perlov        19:21  21:11  21:12 [33']    
 P.Perlov        
 22       ->        
  [120] 19:30   T.Dovydaitis      
 27         23:21  21:10 [35']      
 T.Dovydaitis        
 6  Tomas Dovydaitis    ->        
      [154] 11:40   E.Slušnys  
 7   Edijs Livins          21:14  21:11 [24']  
 E.Livins        
 26       ->        
  [121] 19:30   E.Livins      
 23         18:21  21:15  21:9 [43']      
 T.Vaškevičius        
 10  Tomas Vaškevičius    ->        
    [130] 20:20   E.Slušnys    
 15  Martynas Prevelis        21:10  21:11 [24']    
[110] 18:40   M.Prevelis        
 18  Renaldas Šileris    21:17  21:8 [21']      A.Akmens   3-a vieta
  [122] 19:30   E.Slušnys   [170] 13:20   A.Plavin
 31         21:16  19:21  21:13 [30']    A.Plavin   16:21  22:20  21:13 [38']
 E.Slušnys        
 2  Edgaras Slušnys    ->     Dėl 5-8 vietos    
       I.Reznikas    
      [155] 12:05   K.Dauskurtas  
       K.Dauskurtas   14:21  22:20  21:19 [49']   5-a vieta
        [171] 13:45   K.Dauskurtas
       T.Dovydaitis     21:7  21:12 [15']
      [156] 12:05   T.Dovydaitis  
       E.Livins   21:19  21:10 [34']  
           
           
         I.Reznikas   7-a vieta
        [172] 13:45   E.Livins
         E.Livins   21:0
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Krauklis      
    [131] 20:20   L.Litvinas    
     L.Litvinas   21:18  11:21  21:18 [30']    
      [157] 12:05   T.Liorančas  
     T.Liorančas     13:21  21:15  21:10 [34']  
    [132] 20:20   T.Liorančas    
     J.Kačerauskas   21:15  21:14 [24']     9-a vieta
        [173] 13:45   T.Liorančas
     M.Golubevas       21:13  11:21  21:17 [31']
    [133] 20:45   M.Golubevas    
     P.Perlov   11:21  21:15  22:20 [40']    
      [158] 12:05   M.Golubevas  
     T.Vaškevičius     21:11  13:21  24:22 [33']  
    [134] 20:45   M.Prevelis    
     M.Prevelis   21:13  21:13 [22']    
           
         L.Litvinas   11-a vieta
        [174] 13:45   M.Prevelis
         M.Prevelis   21:18  21:15 [19']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Krauklis    
      [159] 12:30   J.Kačerauskas  
       J.Kačerauskas   18:21  21:9  21:12 [39']   13-a vieta
        [175] 14:10   P.Perlov
       P.Perlov     22:20  21:15 [29']
      [160] 12:30   P.Perlov  
       T.Vaškevičius   21:18  21:19 [32']  
           
           
         R.Krauklis   15-a vieta
        [176] 14:10   T.Vaškevičius
    Dėl 17-32 vietos      T.Vaškevičius   21:19  14:21  21:18 [40']
         
   L.Rimkus      
   L.Rimkus   ->      
     L.Rimkus    
      ->    
   .      
    ->      
      [161] 12:30   L.Sparnauskis  
        14:21  21:19  21:18 [31']  
   .      
    ->      
     L.Sparnauskis    
   L.Sparnauskis     ->    
   L.Sparnauskis      
    ->       17-a vieta
        [177] 14:10   L.Sparnauskis
          18:21  21:16  21:15 [32']
   P.Gureckis      
   P.Gureckis   ->      
     P.Gureckis    
      ->    
   .      
    ->      
      [162] 12:30   R.Šileris  
        21:12  18:21  21:19 [36']  
   .      
    ->      
     R.Šileris    
   R.Šileris     ->    
   R.Šileris      
    ->    L.Rimkus   19-a vieta
        [178] 14:10   L.Rimkus
         P.Gureckis   21:0
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 121 122 
Lietuvos Makabi Vilniaus „Grand Prix“ badmintono čempionatas
2011-11-26 10:00 2011-11-27 19:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2011-11-26 11:00 2011-11-27 18:00
Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir B grupės
2011-11-12 10:00 2011-11-12 22:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintonas visiems 2011
2011-11-06 10:00 2011-11-06 21:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Tarptautinis turnyras "Rudens lapai"
2011-11-05 09:00 2011-11-06 17:00
Kaunas, Statybininkų 3a, „Kauno švara“ s ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     40+    VV    VD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cs ir Ds
2011-10-29 10:00 2011-10-29 21:00
Šakiai
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2011-10-22 10:50 2011-10-23 14:00
Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2011/2012 (1 turas)
2011-10-15 11:00 2011-10-16 14:15
Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.