Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2011, Data: 2011-10-01, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-10-01 2011-10-01 2011-10-01 2011-10-02  
 1  Povilas Bartušis 
 Alan Plavin 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Bartušis, A.Plavin      
 16       ->      
  [66] 15:20   P.Bartušis, A.Plavin    
 9   Philip Perlov 
 Tomas Vaškevičius 
    21:10  21:10 [23']    
[56] 14:30   P.Perlov, T.Vaškevičius      
 8  Jonas Kačerauskas 
 Arnoldas Slušnys 
  15:21  21:13  21:11 [38']      
    [81] 16:35   P.Bartušis, A.Plavin  
 5  Tautvydas Liorančas 
 Ignas Reznikas 
      17:21  21:13  21:17 [33']  
 T.Liorančas, I.Reznikas      
 12       ->      
  [67] 15:20   T.Liorančas, I.Reznikas    
 13         21:13  13:21  21:19 [37']    
 E.Livins, R.Krauklis      
 4   Edijs Livins 
 Reinis Krauklis 
  ->       1-a vieta
      [142] 10:25   P.Bartušis, A.Plavin
 3  Kazimieras Dauskurtas 
 Tomas Dovydaitis 
        25:23  21:17 [31']
 K.Dauskurtas, T.Dovydaitis      
 14       ->      
  [68] 15:20   K.Dauskurtas, T.Dovydaitis    
 11  Lukas Rimkus 
 Laurynas Sparnauskis 
    21:14  21:14 [40']    
[57] 14:30   L.Rimkus, L.Sparnauskis      
 6  Lukas Litvinas 
 Martynas Prevelis 
  17:21  21:18  22:20 [29']      
    [82] 16:35   K.Dauskurtas, T.Dovydaitis  
 7   Arturs Akmens 
 Pauls Gureckis 
      21:17  21:15 [18']  
[58] 14:30   A.Akmens, P.Gureckis      
 10  Michailas Golubevas 
 Renaldas Šileris 
  18:21  21:18  21:19 [32']      
  [69] 15:20   D.Narvilas, E.Slušnys    
 15         25:23  21:13 [26']    
 D.Narvilas, E.Slušnys      
 2  Donatas Narvilas 
 Edgaras Slušnys 
  ->    T.Liorančas, I.Reznikas   3-a vieta
      [143] 10:50   D.Narvilas, E.Slušnys
       D.Narvilas, E.Slušnys   21:18  21:18 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Perlov, T.Vaškevičius    
    [83] 16:35   P.Perlov, T.Vaškevičius  
     E.Livins, R.Krauklis   16:21  21:11  23:21 [42']   5-a vieta
      [144] 10:50   P.Perlov, T.Vaškevičius
     L.Rimkus, L.Sparnauskis     21:13  21:10 [25']
    [84] 16:35   L.Rimkus, L.Sparnauskis  
     A.Akmens, P.Gureckis   21:13  21:19 [22']  
         
         
       E.Livins, R.Krauklis   7-a vieta
      [145] 10:50   E.Livins, R.Krauklis
       A.Akmens, P.Gureckis   21:19  21:16 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Kačerauskas, A.Slušnys    
   J.Kačerauskas, A.Slušnys   ->    
     J.Kačerauskas, A.Slušnys  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [146] 10:50   L.Litvinas, M.Prevelis
        21:16  21:17 [29']
   L.Litvinas, M.Prevelis    
   L.Litvinas, M.Prevelis   ->    
    [85] 16:35   L.Litvinas, M.Prevelis  
   M.Golubevas, R.Šileris     11:21  21:12  21:16 [29']  
   M.Golubevas, R.Šileris    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Golubevas, R.Šileris
       M.Golubevas, R.Šileris   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 121 122 
Lietuvos Makabi Vilniaus „Grand Prix“ badmintono čempionatas
2011-11-26 10:00 2011-11-27 19:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2011-11-26 11:00 2011-11-27 18:00
Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir B grupės
2011-11-12 10:00 2011-11-12 22:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintonas visiems 2011
2011-11-06 10:00 2011-11-06 21:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Tarptautinis turnyras "Rudens lapai"
2011-11-05 09:00 2011-11-06 17:00
Kaunas, Statybininkų 3a, „Kauno švara“ s ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     40+    VV    VD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cs ir Ds
2011-10-29 10:00 2011-10-29 21:00
Šakiai
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2011-10-22 10:50 2011-10-23 14:00
Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2011/2012 (1 turas)
2011-10-15 11:00 2011-10-16 14:15
Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.