Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2011, Data: 2011-10-01, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-10-01 2011-10-01 2011-10-02  
 1  Donatas Narvilas ,  Gerda Voitechovskaja   Dėl 1-4 vietų    
[92] 17:25   D.Narvilas, G.Voitechovskaja    
 8  Renaldas Šileris ,  Rebeka Aleksevičiūtė    21:15  21:10 [15']    
  [100] 17:50   D.Narvilas, G.Voitechovskaja  
 5   Edijs Livins ,   Aija Pope      21:16  21:7 [26']  
[93] 17:25   E.Livins, A.Pope    
 4  Ignas Reznikas ,  Gabija Narvilaitė    21:9  17:21  21:11 [32']    1-a vieta
    [135] 10:00   T.Dovydaitis, K.Dovydaitytė
 3  Tomas Dovydaitis ,  Kristina Dovydaitytė        16:21  21:14  22:20 [46']
[94] 17:25   T.Dovydaitis, K.Dovydaitytė    
 6  Tomas Vaškevičius ,  Justina Jaščemskaitė    21:5  21:6 [14']    
  [101] 17:50   T.Dovydaitis, K.Dovydaitytė  
 7  Lukas Rimkus ,  Gabrielė Janušonytė      19:21  21:13  21:17 [40']  
[95] 17:25   P.Bartušis, I.Linkutė    
 2  Povilas Bartušis ,  Ieva Linkutė    21:16  21:11 [13']    
     
     E.Livins, A.Pope  3-a vieta
  [136] 10:00   P.Bartušis, I.Linkutė
   P.Bartušis, I.Linkutė   21:13  21:19 [30']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   R.Šileris, R.Aleksevičiūtė    
  [102] 17:50   I.Reznikas, G.Narvilaitė  
   I.Reznikas, G.Narvilaitė   21:11  21:17 [22']  5-a vieta
    [137] 10:00   I.Reznikas, G.Narvilaitė
   T.Vaškevičius, J.Jaščemskaitė     21:3  21:11 [20']
  [103] 18:15   T.Vaškevičius, J.Jaščemskaitė  
   L.Rimkus, G.Janušonytė   18:21  21:18  21:9 [35']  
       
       
     R.Šileris, R.Aleksevičiūtė  7-a vieta
    [138] 10:00   R.Šileris, R.Aleksevičiūtė
     L.Rimkus, G.Janušonytė   21:14  21:13 [22']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 121 122 
Lietuvos Makabi Vilniaus „Grand Prix“ badmintono čempionatas
2011-11-26 10:00 2011-11-27 19:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2011-11-26 11:00 2011-11-27 18:00
Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir B grupės
2011-11-12 10:00 2011-11-12 22:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintonas visiems 2011
2011-11-06 10:00 2011-11-06 21:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Tarptautinis turnyras "Rudens lapai"
2011-11-05 09:00 2011-11-06 17:00
Kaunas, Statybininkų 3a, „Kauno švara“ s ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     40+    VV    VD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cs ir Ds
2011-10-29 10:00 2011-10-29 21:00
Šakiai
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2011-10-22 10:50 2011-10-23 14:00
Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2011/2012 (1 turas)
2011-10-15 11:00 2011-10-16 14:15
Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.