Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2011, Data: 2011-10-01, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-10-01 2011-10-01 2011-10-01 2011-10-01  
 1  Arnoldas Slušnys    Dėl 1-8 vietos      
[1] 10:30   A.Slušnys      
 16   Kristaps Šulcs    21:6  21:6 [22']      
  [15] 11:10   A.Slušnys    
 9  Paulius Bertašius      21:15  17:21  21:17 [36']    
[2] 10:30   D.Lozda      
 8   Davis Lozda    21:16  21:16 [17']      
    [29] 12:10   A.Slušnys  
 5   Niks Podosinoviks        21:19  21:12 [25']  
[3] 10:30   N.Podosinoviks      
 12   Aigars Brečs    21:18  21:14 [25']      
  [16] 11:30   N.Podosinoviks    
 13   Karlis Pupols      13:21  21:14  21:19 [38']    
[4] 10:30   D.Valiulis      
 4  Deividas Valiulis    21:14  21:17 [24']       1-a vieta
      [41] 13:15   T.Kerimovs
 3   Teodors Kerimovs          21:13  21:16
[5] 10:30   T.Kerimovs      
 14  Petras Bartušis    21:8  21:15 [22']      
  [17] 11:30   T.Kerimovs    
 11   Kristaps Šefers      21:18  21:6 [19']    
[6] 10:50   A.Mockus      
 6  Arnoldas Mockus    21:18  21:19 [23']      
    [30] 12:10   T.Kerimovs  
 7   Nils Turauskis        21:12  21:8 [24']  
[7] 10:50   E.Šakalys      
 10  Egidijus Šakalys    21:14  21:13 [19']      
  [18] 11:30   M.Loveikis    
 15  Mykolas Kaidalovas      15:21  21:13  23:21 [32']    
[8] 10:50   M.Loveikis      
 2  Mindaugas Loveikis    21:11  21:10 [19']    N.Podosinoviks   3-a vieta
      [42] 13:15   N.Podosinoviks
       M.Loveikis   21:15  21:16 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Lozda    
    [31] 12:30   D.Valiulis  
     D.Valiulis   21:17  21:16 [21']   5-a vieta
      [43] 13:15   D.Valiulis
     A.Mockus     21:11  21:9 [21']
    [32] 12:30   E.Šakalys  
     E.Šakalys   19:21  21:18  21:18 [32']  
         
         
       D.Lozda   7-a vieta
       D.Lozda
       A.Mockus   21:5  16:21  21:13 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   K.Šulcs      
  [19] 11:30   P.Bertašius    
   P.Bertašius   21:15  21:19 [25']    
    [33] 12:30   K.Pupols  
   A.Brečs     20:22  21:8  21:16 [29']  
  [20] 11:30   K.Pupols    
   K.Pupols   21:14  21:16 [23']     9-a vieta
      [44] 13:15   K.Pupols
   P.Bartušis       13:21  21:19  21:15 [35']
  [21] 11:50   K.Šefers    
   K.Šefers   22:20  21:15 [32']    
    [34] 12:30   K.Šefers  
   N.Turauskis     21:13  21:16 [23']  
  [22] 11:50   N.Turauskis    
   M.Kaidalovas   21:12  21:13 [21']    
         
       P.Bertašius   11-a vieta
     
       N.Turauskis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     K.Šulcs    
     
     A.Brečs   ->   13-a vieta
     
     P.Bartušis     ->
     
     M.Kaidalovas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 121 122 
Lietuvos Makabi Vilniaus „Grand Prix“ badmintono čempionatas
2011-11-26 10:00 2011-11-27 19:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2011-11-26 11:00 2011-11-27 18:00
Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir B grupės
2011-11-12 10:00 2011-11-12 22:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintonas visiems 2011
2011-11-06 10:00 2011-11-06 21:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Tarptautinis turnyras "Rudens lapai"
2011-11-05 09:00 2011-11-06 17:00
Kaunas, Statybininkų 3a, „Kauno švara“ s ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     40+    VV    VD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cs ir Ds
2011-10-29 10:00 2011-10-29 21:00
Šakiai
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2011-10-22 10:50 2011-10-23 14:00
Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2011/2012 (1 turas)
2011-10-15 11:00 2011-10-16 14:15
Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.