Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2011, Data: 2011-10-01, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Moterų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-10-01 2011-10-01 2011-10-01 2011-10-01  
 1  Samanta Drungilaitė    Dėl 1-8 vietos      
 S.Drungilaitė      
 16       ->      
  [23] 11:50   S.Drungilaitė    
 9  Viktorija Jankūnaitė      21:13  21:15 [29']    
[9] 10:50   Z.Ankrava      
 8   Zane Ankrava    21:9  21:5 [22']      
    [35] 12:30   S.Drungilaitė  
 5  Emilija Unte        22:20  21:10 [35']  
[10] 10:50   E.Unte      
 12   Ieva Rožcenkova    21:4  21:8 [22']      
  [24] 11:50   E.Unte    
 13  Veronika Michailova      21:15  21:7 [25']    
[11] 11:10   D.Lozda      
 4   Darta Lozda    21:15  21:2 [20']       1-a vieta
      [45] 13:15   V.Žymantė
 3  Vaiva Žymantė          21:7  14:21  21:12 [32']
[12] 11:10   V.Žymantė      
 14  Justina Kecoriūtė    21:5  21:7 [15']      
  [25] 11:50   V.Žymantė    
 11  Greta Gerulaitytė      21:12  21:5 [20']    
[13] 11:10   A.Arnicane      
 6   Amanda Arnicane    21:7  21:4 [13']      
    [36] 12:50   V.Žymantė  
 7  Erika Valuckienė        21:9  21:15 [50']  
[14] 11:10   K.Glaubice      
 10   Kristine Glaubice    21:0 [1']      
  [26] 12:10   K.Glaubice    
 15         21:17  17:21  21:19 [34']    
 I.Čeiko      
 2   Inguna Čeiko    ->    E.Unte   3-a vieta
      [46] 13:40   E.Unte
       K.Glaubice   21:6  21:9 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Z.Ankrava    
    [37] 12:50   Z.Ankrava  
     D.Lozda   21:16  21:13 [23']   5-a vieta
      [47] 13:40   I.Čeiko
     A.Arnicane     21:18  16:21  21:14 [37']
    [38] 12:50   I.Čeiko  
     I.Čeiko   21:14  21:15 [23']  
         
         
       D.Lozda   7-a vieta
     
       A.Arnicane   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Jankūnaitė    
   V.Jankūnaitė   ->    
    [39] 12:50   V.Michailova  
   I.Rožcenkova     21:9  21:13 [22']  
  [27] 12:10   V.Michailova    
   V.Michailova   21:16  21:15 [25']     9-a vieta
      [48] 13:40   E.Valuckienė
   J.Kecoriūtė       21:9  21:6 [17']
  [28] 12:10   J.Kecoriūtė    
   G.Gerulaitytė   21:8  21:11 [19']    
    [40] 12:50   E.Valuckienė  
   E.Valuckienė     21:15  21:18 [25']  
   E.Valuckienė    
    ->    
         
       V.Jankūnaitė   11-a vieta
     
       J.Kecoriūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     I.Rožcenkova  
     I.Rožcenkova   ->   13-a vieta
     
     G.Gerulaitytė     ->
     G.Gerulaitytė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 121 122 
Lietuvos Makabi Vilniaus „Grand Prix“ badmintono čempionatas
2011-11-26 10:00 2011-11-27 19:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2011-11-26 11:00 2011-11-27 18:00
Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir B grupės
2011-11-12 10:00 2011-11-12 22:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintonas visiems 2011
2011-11-06 10:00 2011-11-06 21:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Tarptautinis turnyras "Rudens lapai"
2011-11-05 09:00 2011-11-06 17:00
Kaunas, Statybininkų 3a, „Kauno švara“ s ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     40+    VV    VD  
7-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cs ir Ds
2011-10-29 10:00 2011-10-29 21:00
Šakiai
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2011-10-22 10:50 2011-10-23 14:00
Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2011/2012 (1 turas)
2011-10-15 11:00 2011-10-16 14:15
Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė - 2012 (1 etapas)
2011-10-15 10:00 2011-10-15 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2011
2011-10-01 10:30 2011-10-02 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.