Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunimo sporto žaidinių badmintono varžybos, Data: 2005-06-18, Vieta: Kaunas, Drobės 62  
Grupė- U-19 B, Vyrų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Šarūnas Bilius    Dėl 1-16 vietos        
 Š.Bilius        
 32       ->        
   Š.Bilius      
 17   Valdas Giedraitis (J)      15:0  15:2      
 G.Pancyrev        
 16   Georgij Pancyrev    15:2  15:0        
     Š.Bilius    
 9   Andrius Girdžijauskas        15:4  15:2    
 A.Girdžijauskas        
 24       ->        
   A.Girdžijauskas      
 25         15:4  15:4      
 G.Miestauskas        
 8   Giedrius Miestauskas    ->        
       Š.Bilius  
 5   Ovidijus Kučinskas          15:13  15:2  
 O.Kučinskas        
 28       ->        
   O.Kučinskas      
 21   Rokas Skirmantas      15:0  15:4      
 V.Vaivada        
 12   Vilius Vaivada    15:0  15:0        
     O.Kučinskas    
 13   Romas Dovidonis        15:11  15:10    
 R.Dovidonis        
 20   Rokas Bareišis    ->        
   V.Vitkauskas      
 29         13:15  15:5  15:3      
 V.Vitkauskas        
 4   Vaidotas Vitkauskas    ->         1-a vieta
         Š.Bilius
 3   Dovydas Razas            15:9  15:10
 D.Razas        
 30       ->        
   D.Razas      
 19   Tadas Kalanta      15:6  15:1      
 L.Supronas        
 14   Linas Supronas    15:2  15:3        
     D.Razas    
 11   Julius Masaitis        15:6  15:7    
 J.Masaitis        
 22       ->        
   E.Jenkus      
 27         15:1  15:2      
 E.Jenkus        
 6   Edvinas Jenkus    ->        
       A.Jankus  
 7   Aleksandr Kovaliov          15:10  15:2  
 A.Kovaliov        
 26       ->        
   A.Kovaliov      
 23         15:1  15:2      
 D.Vitkauskas        
 10   Daumantas Vitkauskas    ->        
     A.Jankus    
 15   Rokas Geštautas        15:3  15:1    
 R.Geštautas        
 18   Giedrius Stasiulis    15:0  15:2      O.Kučinskas   3-a vieta
   A.Jankus    O.Kučinskas
 31         15:9  15:3    D.Razas   10:15  15:9  15:13
 A.Jankus        
 2   Andrius Jankus    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Girdžijauskas    
       V.Vitkauskas  
       V.Vitkauskas   15:12  17:14   5-a vieta
         A.Kovaliov
       E.Jenkus     15:9  15:13
       A.Kovaliov  
       A.Kovaliov   15:10  15:3  
           
           
         A.Girdžijauskas   7-a vieta
         A.Girdžijauskas
         E.Jenkus   15:13  5:15  15:11
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Pancyrev      
     G.Miestauskas    
     G.Miestauskas   15:4  15:3    
       G.Miestauskas  
     V.Vaivada     15:11  12:15  15:8  
     R.Dovidonis    
     R.Dovidonis   15:12  17:15     9-a vieta
         G.Miestauskas
     L.Supronas       15:10  15:12
     L.Supronas    
     J.Masaitis   15:6  15:1    
       L.Supronas  
     D.Vitkauskas     16:17  15:10  15:10  
     R.Geštautas    
     R.Geštautas   15:11  15:12    
           
         R.Dovidonis   11-a vieta
         R.Geštautas
         R.Geštautas   15:10  15:13
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Pancyrev    
       V.Vaivada  
       V.Vaivada   15:0  15:2   13-a vieta
         V.Vaivada
       J.Masaitis     15:10  15:2
       J.Masaitis  
       D.Vitkauskas   15:7  17:14  
           
           
         G.Pancyrev   15-a vieta
         D.Vitkauskas
    Dėl 17-32 vietos      D.Vitkauskas   15:6  15:9
         
   V.Giedraitis (J)      
   V.Giedraitis (J)   ->      
     V.Giedraitis (J)    
      ->    
       
    ->      
       R.Bareišis  
        15:0  15:5  
   R.Skirmantas      
   R.Skirmantas   ->      
     R.Bareišis    
   R.Bareišis     15:0  15:5    
   R.Bareišis      
    ->       17-a vieta
         T.Kalanta
          15:4  15:4
   T.Kalanta      
   T.Kalanta   ->      
     T.Kalanta    
      ->    
       
    ->      
       T.Kalanta  
        15:9  15:2  
       
    ->      
     G.Stasiulis    
   G.Stasiulis     ->    
   G.Stasiulis      
    ->    V.Giedraitis (J)   19-a vieta
         G.Stasiulis
         G.Stasiulis   15:0  15:1
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       R.Skirmantas  
       R.Skirmantas   ->   21-a vieta
         R.Skirmantas
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 99 100 
Mėgėjų "Draugystės" turnyras
2006-01-29 10:00 2006-01-29 14:00
Šakių r. Beržynų pagrindinė mokykla
     Mėgėjai C    MD    MX  
     Mėgėjai D    VV    VD  
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-01-14 11:00 2006-01-15 16:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 2-as etapas. C ir D grupės
2006-01-07 11:00 2006-01-08 20:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug D    MV    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD  
     Suaug F    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2005-12-17 10:00 2005-12-17 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    MV    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     60+    VV  
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas
2005-11-26 10:00 2005-11-27 23:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2005-11-19 12:00 2005-11-20 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    MD  
     U-19 E    MV    VD  
     U-19 F    VV  
2005 metų Lietuvos jaunių (U-13) badmintono turnyras
2005-11-12 10:00 2005-11-13 14:00
“Bastilijos” sporto centre, Tauragėje ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės miesto moksleivių atviros varžybos "Būsiu žvaigždė"
2005-10-22 10:00 2005-10-23 14:00
Moksleivių al. 14, Tauragė
     U-15 B    VV    MV  
     U-13    MV  
     U-13 B    VV  
     U-11    VV  
Gintarinis pajūris 2005
2005-10-01 12:00 2005-10-02 16:00
Klaipėda, Melnragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV  
2005 Lietuvos atviras čempionatas
2005-09-10 10:00 2005-09-11 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.