Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunimo sporto žaidinių badmintono varžybos, Data: 2005-06-18, Vieta: Kaunas, Drobės 62  
Grupė- U-19 B, Moterų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Akvilė Stapušaitytė    Dėl 1-16 vietos        
 A.Stapušaitytė        
 32       ->        
   A.Stapušaitytė      
 17   Indrė Grybaitė      11:0  11:0      
 I.Grybaitė        
 16   Kornelija Kanytė    8:11  11:6  11:8        
     A.Stapušaitytė    
 9   Greta Bertauskaitė        11:0  11:0    
 G.Bertauskaitė        
 24       ->        
   S.Buitkutė      
 25         11:1  11:1      
 S.Buitkutė        
 8   Sabina Buitkutė    ->        
       A.Stapušaitytė  
 5   Vaida Špelverytė          11:3  11:0  
 V.Špelverytė        
 28       ->        
   V.Špelverytė      
 21         11:0  11:1      
 J.Zinytė        
 12   Jovita Zinytė    ->        
     R.Gečaitė    
 13   Aistė Pavasarytė        11:9  3:11  13:10    
 A.Pavasarytė        
 20       ->        
   R.Gečaitė      
 29         11:1  11:2      
 R.Gečaitė        
 4   Rugilė Gečaitė    ->         1-a vieta
         A.Stapušaitytė
 3   Ugnė Vasiliauskaitė            11:0  11:1
 U.Vasiliauskaitė        
 30       ->        
   U.Vasiliauskaitė      
 19         11:2  11:2      
 I.Paulauskaitė        
 14   Ieva Paulauskaitė    ->        
     U.Vasiliauskaitė    
 11   Jekaterina Muchina        11:2  11:2    
 J.Muchina        
 22       ->        
   G.Čekauskaitė      
 27         11:3  11:2      
 G.Čekauskaitė        
 6   Gabija Čekauskaitė    ->        
       A.Tolstaja  
 7   Viktorija Tverskaja          11:2  11:5  
 V.Tverskaja        
 26       ->        
   V.Tverskaja      
 23         11:0  11:8      
 G.Pačkauskaitė        
 10   Gintė Pačkauskaitė    ->        
     A.Tolstaja    
 15   Rasa Jankauskaitė        11:2  11:0    
 V.Beinoraitė        
 18   Viktorija Beinoraitė    11:2  11:1      R.Gečaitė   3-a vieta
   A.Tolstaja    U.Vasiliauskaitė
 31         11:2  11:0    U.Vasiliauskaitė   11:1  13:12
 A.Tolstaja        
 2   Anastasija Tolstaja    ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Buitkutė    
       S.Buitkutė  
       V.Špelverytė   11:6  5:11  11:7   5-a vieta
         S.Buitkutė
       G.Čekauskaitė     11:7  11:8
       V.Tverskaja  
       V.Tverskaja   11:2  5:11  11:4  
           
           
         V.Špelverytė   7-a vieta
         G.Čekauskaitė
         G.Čekauskaitė   11:7  11:6
      Dėl 9-16 vietos      
     I.Grybaitė      
     G.Bertauskaitė    
     G.Bertauskaitė   11:0  11:1    
       G.Bertauskaitė  
     J.Zinytė     5:11  11:5  11:0  
     A.Pavasarytė    
     A.Pavasarytė   11:0  11:0     9-a vieta
         G.Pačkauskaitė
     I.Paulauskaitė       11:5  9:11  11:5
     J.Muchina    
     J.Muchina   11:1  11:4    
       G.Pačkauskaitė  
     G.Pačkauskaitė     11:0  11:1  
     G.Pačkauskaitė    
     V.Beinoraitė   11:5  11:4    
           
         A.Pavasarytė   11-a vieta
         J.Muchina
         J.Muchina   11:8  11:5
           
        Dėl 13-16 vietos    
       I.Grybaitė    
       I.Grybaitė  
       J.Zinytė   11:3  11:3   13-a vieta
         V.Beinoraitė
       I.Paulauskaitė     11:2  11:8
       V.Beinoraitė  
       V.Beinoraitė   11:1  11:2  
           
           
         J.Zinytė   15-a vieta
         J.Zinytė
    Dėl 17-32 vietos      I.Paulauskaitė   11:3  11:6
         
   K.Kanytė      
   K.Kanytė   ->      
     K.Kanytė    
      ->    
       
    ->      
       K.Kanytė  
        ->  
       
    ->      
       
          
       
    ->       17-a vieta
         K.Kanytė
          11:5  11:7
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       R.Jankauskaitė  
        ->  
       
    ->      
     R.Jankauskaitė    
   R.Jankauskaitė     ->    
   R.Jankauskaitė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 99 100 
Mėgėjų "Draugystės" turnyras
2006-01-29 10:00 2006-01-29 14:00
Šakių r. Beržynų pagrindinė mokykla
     Mėgėjai C    MD    MX  
     Mėgėjai D    VV    VD  
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-01-14 11:00 2006-01-15 16:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 2-as etapas. C ir D grupės
2006-01-07 11:00 2006-01-08 20:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug D    MV    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD  
     Suaug F    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2005-12-17 10:00 2005-12-17 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    MV    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     60+    VV  
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas
2005-11-26 10:00 2005-11-27 23:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2005-11-19 12:00 2005-11-20 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    MD  
     U-19 E    MV    VD  
     U-19 F    VV  
2005 metų Lietuvos jaunių (U-13) badmintono turnyras
2005-11-12 10:00 2005-11-13 14:00
“Bastilijos” sporto centre, Tauragėje ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės miesto moksleivių atviros varžybos "Būsiu žvaigždė"
2005-10-22 10:00 2005-10-23 14:00
Moksleivių al. 14, Tauragė
     U-15 B    VV    MV  
     U-13    MV  
     U-13 B    VV  
     U-11    VV  
Gintarinis pajūris 2005
2005-10-01 12:00 2005-10-02 16:00
Klaipėda, Melnragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV  
2005 Lietuvos atviras čempionatas
2005-09-10 10:00 2005-09-11 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.