Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunučių sporto žaidynių badmintono varžybos, Data: 2005-06-25, Vieta: Klaipėda, Melnragė, Burių g.  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 35, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-32 vietos          
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja        
 33   Karolis Borusas 
 Neringa Gulbinskaitė 
      B/Ž        
 I.Reznikas, E.Pakulnytė          
 32   Ignas Reznikas 
 Ernesta Pakulnytė 
  21:15     Dėl 1-8 vietos      
     A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 17   Egidijus Šakalys 
 Erika Noreikaitė 
      21:0      
 E.Šakalys, E.Noreikaitė          
 48       ->          
   A.Janavičius, E.Samuilytė        
 49         23:22        
 A.Janavičius, E.Samuilytė          
 16   Aidanas Janavičius 
 Eimantė Samuilytė 
  ->       Dėl 1-4 vietos    
       A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 9   Rytis Šilinga 
 Viktorija Guseva 
        21:3    
 R.Šilinga, V.Guseva          
 56       ->          
   R.Šilinga, V.Guseva        
 41         21:4        
 V.Grigorjevas, K.Balbukovaitė          
 24   Viktoras Grigorjevas 
 Karolina Balbukovaitė 
  ->          
     R.Šilinga, V.Guseva      
 25   Julius Augustinavičius 
 Eglė Galentaitė 
      21:4      
 J.Augustinavičius, E.Galentaitė          
 40       ->          
   J.Augustinavičius, E.Galentaitė        
 57         21:16        
 P.Bartušis, G.Liorančaitė          
 8   Povilas Bartušis 
 Giedrė Liorančaitė 
  ->         Dėl 1-2 vietos  
         A.Mizgiris, G.Voitechovskaja  
 5   Lukas Litvinas 
 Indrė Starevičiutė 
          15:0  15:0  
 L.Litvinas, I.Starevičiutė          
 60       ->          
   L.Litvinas, I.Starevičiutė        
 37         21:2        
 A.Raguckas, L.Šimukauskaitė          
 28   Adomas Raguckas 
 Laura Šimukauskaitė 
  ->          
     L.Litvinas, I.Starevičiutė      
 21   Tadas Šeženis 
 Anna Semionova 
      21:6      
 T.Šeženis, A.Semionova          
 44       ->          
   M.Prevelis, J.Dimšaitė        
 53         21:2        
 M.Prevelis, J.Dimšaitė          
 12   Martynas Prevelis 
 Justina Dimšaitė 
  ->          
       A.Narkis, U.Rokaitė    
 13   Ignas Geštautas 
 Aivara Kaladytė 
        21:18    
 I.Geštautas, A.Kaladytė          
 52       ->          
   I.Geštautas, A.Kaladytė        
 45         21:7        
 T.Liorančas, R.Ričkutė          
 20   Tautvydas Liorančas 
 Ramunė Ričkutė 
  ->          
     A.Narkis, U.Rokaitė      
 29   Simonas Jocys 
 Jevgenija Movšovič 
      21:8      
 S.Jocys, J.Movšovič          
 36       ->          
   A.Narkis, U.Rokaitė        
 61         21:0        
 A.Narkis, U.Rokaitė          
 4   Augustinas Narkis 
 Urtė Rokaitė 
  ->           1-a vieta
           A.Mizgiris, G.Voitechovskaja
 3   Ramūnas Stapušaitis 
 Amanda Meirytė 
            15:5  15:5
 R.Stapušaitis, A.Meirytė          
 62       ->          
   R.Stapušaitis, A.Meirytė        
 35   Ivan Lebedev 
 Julija Sudeikytė 
      B/Ž        
 T.Vekeris, R.Aleksevičiūtė          
 30   Tadas Vekeris 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
  21:13          
     R.Stapušaitis, A.Meirytė      
 19   Alvydas Jockus 
 Erika Endriužytė 
      21:3      
 A.Jockus, E.Endriužytė          
 46       ->          
   E.Liubertas, I.Linkutė        
 51         21:7        
 E.Liubertas, I.Linkutė          
 14   Edvardas Liubertas 
 Ieva Linkutė 
  ->          
       R.Stapušaitis, A.Meirytė    
 11   Saulius Šaltmeris 
 Raminta Kaubrytė 
        21:3    
 S.Šaltmeris, R.Kaubrytė          
 54       ->          
   S.Šaltmeris, R.Kaubrytė        
 43         21:13        
 L.Rimkus, G.Katauskytė          
 22   Lukas Rimkus 
 Gintarė Katauskytė 
  ->          
     S.Šaltmeris, R.Kaubrytė      
 27   Marius Paulauskas 
 Raimonda Jocytė 
        B/Ž      
 M.Paulauskas, R.Jocytė          
 38       ->          
   E.Slušnys, D.Kairytė        
 59           B/Ž        
 E.Slušnys, D.Kairytė          
 6   Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
  ->          
         R.Stapušaitis, A.Meirytė  
 7   Karolis Bartoševičius 
 Diana Jaciuk 
          15:10  15:7  
 K.Bartoševičius, D.Jaciuk          
 58       ->          
   K.Bartoševičius, D.Jaciuk        
 39         21:0        
 L.Sparnauskis, G.Gečaitė          
 26   Laurynas Sparnauskis 
 Gintarė Gečaitė 
  ->          
     K.Bartoševičius, D.Jaciuk      
 23   Vaidotas Prevelis 
 Emilija Liočaitė 
      21:4      
 V.Prevelis, E.Liočaitė          
 42       ->          
   V.Česnavičius, R.Strockytė        
 55         21:5        
 V.Česnavičius, R.Strockytė          
 10   Vaidotas Česnavičius 
 Rūta Strockytė 
  ->          
       A.Plavin, O.Jaciuk    
 15   Marius Ščelys 
 Lina Sprainytė 
        21:1    
 M.Ščelys, L.Sprainytė          
 50       ->        A.Narkis, U.Rokaitė   3-a vieta
   M.Ščelys, L.Sprainytė      A.Plavin, O.Jaciuk
 47         21:10      A.Plavin, O.Jaciuk     B/Ž
 Ž.Eismontas, G.Parnarauskaitė          
 18   Žygimantas Eismontas 
 Greta Parnarauskaitė 
  ->          
     A.Plavin, O.Jaciuk      
 31   Tomas Dambrauskas 
 Emilija Untė 
      21:6      
 T.Dambrauskas, E.Untė          
 34   Vladislav Cipiliov 
 Natalija Chavina 
  21:3          
   A.Plavin, O.Jaciuk        
 63         21:5        
 A.Plavin, O.Jaciuk          
 2   Alan Plavin 
 Oksana Jaciuk 
  ->       Dėl 5-8 vietos    
         R.Šilinga, V.Guseva    
         L.Litvinas, I.Starevičiutė  
         L.Litvinas, I.Starevičiutė   21:10   5-a vieta
           L.Litvinas, I.Starevičiutė
         S.Šaltmeris, R.Kaubrytė     21:9
         K.Bartoševičius, D.Jaciuk  
         K.Bartoševičius, D.Jaciuk   21:14  
             
             
           R.Šilinga, V.Guseva   7-a vieta
           S.Šaltmeris, R.Kaubrytė
           S.Šaltmeris, R.Kaubrytė   21:18
        Dėl 9-16 vietos      
       A.Janavičius, E.Samuilytė      
       A.Janavičius, E.Samuilytė    
       J.Augustinavičius, E.Galentaitė   23:22    
         M.Prevelis, J.Dimšaitė  
       M.Prevelis, J.Dimšaitė     21:7  
       M.Prevelis, J.Dimšaitė    
       I.Geštautas, A.Kaladytė   23:20     9-a vieta
           M.Prevelis, J.Dimšaitė
       E.Liubertas, I.Linkutė       21:19
       E.Liubertas, I.Linkutė    
       E.Slušnys, D.Kairytė     B/Ž    
         V.Česnavičius, R.Strockytė  
       V.Česnavičius, R.Strockytė     21:16  
       V.Česnavičius, R.Strockytė    
       M.Ščelys, L.Sprainytė   21:4    
             
           A.Janavičius, E.Samuilytė   11-a vieta
           E.Liubertas, I.Linkutė
           E.Liubertas, I.Linkutė   21:1
             
          Dėl 13-16 vietos    
         J.Augustinavičius, E.Galentaitė    
         I.Geštautas, A.Kaladytė  
         I.Geštautas, A.Kaladytė   21:14   13-a vieta
           I.Geštautas, A.Kaladytė
         E.Slušnys, D.Kairytė     21:18
         M.Ščelys, L.Sprainytė  
         M.Ščelys, L.Sprainytė     B/Ž  
             
             
           J.Augustinavičius, E.Galentaitė   15-a vieta
           J.Augustinavičius, E.Galentaitė
      Dėl 17-32 vietos      E.Slušnys, D.Kairytė     B/Ž
     I.Reznikas, E.Pakulnytė        
     E.Šakalys, E.Noreikaitė      
     E.Šakalys, E.Noreikaitė   21:10      
       P.Bartušis, G.Liorančaitė    
     V.Grigorjevas, K.Balbukovaitė     21:5    
     P.Bartušis, G.Liorančaitė      
     P.Bartušis, G.Liorančaitė   21:13      
         P.Bartušis, G.Liorančaitė  
     A.Raguckas, L.Šimukauskaitė       21:17  
     T.Šeženis, A.Semionova      
     T.Šeženis, A.Semionova   21:11      
       T.Šeženis, A.Semionova    
     T.Liorančas, R.Ričkutė     21:10    
     T.Liorančas, R.Ričkutė      
     S.Jocys, J.Movšovič   21:16       17-a vieta
         
     T.Vekeris, R.Aleksevičiūtė         ->
     A.Jockus, E.Endriužytė      
     A.Jockus, E.Endriužytė   21:17      
       A.Jockus, E.Endriužytė    
     L.Rimkus, G.Katauskytė     23:20    
     L.Rimkus, G.Katauskytė      
     M.Paulauskas, R.Jocytė     B/Ž      
         T.Dambrauskas, E.Untė  
     L.Sparnauskis, G.Gečaitė       21:3  
     V.Prevelis, E.Liočaitė      
     V.Prevelis, E.Liočaitė   21:1      
       T.Dambrauskas, E.Untė    
     Ž.Eismontas, G.Parnarauskaitė     21:11    
     T.Dambrauskas, E.Untė      
     T.Dambrauskas, E.Untė   21:9    T.Šeženis, A.Semionova   19-a vieta
         
           A.Jockus, E.Endriužytė   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         E.Šakalys, E.Noreikaitė    
         E.Šakalys, E.Noreikaitė  
         T.Liorančas, R.Ričkutė   21:17   21-a vieta
         
         L.Rimkus, G.Katauskytė     ->
         V.Prevelis, E.Liočaitė  
         V.Prevelis, E.Liočaitė   21:8  
             
             
           T.Liorančas, R.Ričkutė   23-a vieta
         
           L.Rimkus, G.Katauskytė   ->
        Dėl 25-32 vietos      
       I.Reznikas, E.Pakulnytė      
       V.Grigorjevas, K.Balbukovaitė    
       V.Grigorjevas, K.Balbukovaitė   21:12    
         V.Grigorjevas, K.Balbukovaitė  
       A.Raguckas, L.Šimukauskaitė     21:6  
       S.Jocys, J.Movšovič    
       S.Jocys, J.Movšovič   23:20     25-a vieta
         
       T.Vekeris, R.Aleksevičiūtė       ->
       T.Vekeris, R.Aleksevičiūtė    
       M.Paulauskas, R.Jocytė     B/Ž    
         Ž.Eismontas, G.Parnarauskaitė  
       L.Sparnauskis, G.Gečaitė     21:9  
       Ž.Eismontas, G.Parnarauskaitė    
       Ž.Eismontas, G.Parnarauskaitė   21:4    
             
           S.Jocys, J.Movšovič   27-a vieta
         
           T.Vekeris, R.Aleksevičiūtė   ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
         I.Reznikas, E.Pakulnytė    
         
         A.Raguckas, L.Šimukauskaitė   ->   29-a vieta
         
         M.Paulauskas, R.Jocytė     
         
         L.Sparnauskis, G.Gečaitė   ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         
           
   K.Borusas, N.Gulbinskaitė        
   K.Borusas, N.Gulbinskaitė   ->        
     K.Borusas, N.Gulbinskaitė      
      ->      
         
    ->        
       K.Borusas, N.Gulbinskaitė    
        ->    
         
    ->        
         
            
         
    ->        
         K.Borusas, N.Gulbinskaitė  
          ->  
         
    ->        
         
            
         
    ->        
         
            
         
    ->        
         
            
         
    ->         33-a vieta
         
            ->
   I.Lebedev, J.Sudeikytė        
   I.Lebedev, J.Sudeikytė   ->        
     I.Lebedev, J.Sudeikytė      
      ->      
         
    ->        
       I.Lebedev, J.Sudeikytė    
        ->    
         
    ->        
         
            
         
    ->        
         
          ->  
         
    ->        
         
            
         
    ->        
       V.Cipiliov, N.Chavina    
        ->    
         
    ->       35-a vieta
     V.Cipiliov, N.Chavina  
   V.Cipiliov, N.Chavina     ->     ->
   V.Cipiliov, N.Chavina        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     
           
         
        ->    
         
            
         
             41-a vieta
         
            
         
        ->    
         
            
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
             45-a vieta
         
            
         
            
             
             
            47-a vieta
         
            
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
            
         
            
         
            
         
            
         
            
         
             49-a vieta
         
            
         
      ->      
         
            
         
            
         
            
         
            
         
            
         
      ->     51-a vieta
         
            
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
             53-a vieta
         
            
         
            
             
             
            55-a vieta
         
            
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
            
         
            
         
             57-a vieta
         
            
         
            
         
            
         
            
             
            59-a vieta
         
            
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
             61-a vieta
         
            
         
            
             
             
            63-a vieta
         
            
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 99 100 
Mėgėjų "Draugystės" turnyras
2006-01-29 10:00 2006-01-29 14:00
Šakių r. Beržynų pagrindinė mokykla
     Mėgėjai C    MD    MX  
     Mėgėjai D    VV    VD  
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-01-14 11:00 2006-01-15 16:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 2-as etapas. C ir D grupės
2006-01-07 11:00 2006-01-08 20:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug D    MV    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD  
     Suaug F    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2005-12-17 10:00 2005-12-17 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    MV    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     60+    VV  
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas
2005-11-26 10:00 2005-11-27 23:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2005-11-19 12:00 2005-11-20 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    MD  
     U-19 E    MV    VD  
     U-19 F    VV  
2005 metų Lietuvos jaunių (U-13) badmintono turnyras
2005-11-12 10:00 2005-11-13 14:00
“Bastilijos” sporto centre, Tauragėje ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės miesto moksleivių atviros varžybos "Būsiu žvaigždė"
2005-10-22 10:00 2005-10-23 14:00
Moksleivių al. 14, Tauragė
     U-15 B    VV    MV  
     U-13    MV  
     U-13 B    VV  
     U-11    VV  
Gintarinis pajūris 2005
2005-10-01 12:00 2005-10-02 16:00
Klaipėda, Melnragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV  
2005 Lietuvos atviras čempionatas
2005-09-10 10:00 2005-09-11 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.