Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pasaulio lietuvių žaidynės - 2005, Data: 2005-07-02, Vieta: Vilniaus Dailės Akademija, Maironio g. 6, LT-01124 Vilnius  
Grupė- U-19 B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 16   Augustinas Narkis 
 Julija Macevičiūtė 
  21:0      
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 9   Daumantas Vitkauskas 
 Greta Bertauskaitė 
      B/Ž    
 V.Vaivada, G.Čekauskaitė      
 8   Vilius Vaivada 
 Gabija Čekauskaitė 
    B/Ž      
     A.Mizgiris, G.Voitechovskaja  
 5   Aleksandr Kovaliov 
 Viktorija Tverskaja 
      21:16  
 A.Kovaliov, V.Tverskaja      
 12   Viktoras Grigorjevas 
 Rūta Strockytė 
  21:0      
   A.Kovaliov, V.Tverskaja    
 13   Tomas Dambrauskas 
 Emilija Untė 
    23:21    
 D.Razas, V.Špelverytė      
 4   Dovydas Razas 
 Vaida Špelverytė 
  21:8       1-a vieta
       A.Mizgiris, G.Voitechovskaja
 3   Alan Plavin 
 Oksana Jaciuk 
        21:11
 A.Plavin, O.Jaciuk      
 14   Rytis Šilinga 
 Anna Semionova 
  21:0      
   A.Plavin, O.Jaciuk    
 11   Saulius Šaltmeris 
 Emilija Liočaitė 
    21:5    
 S.Šaltmeris, E.Liočaitė      
 6   Karolis Bartoševičius 
 Urtė Rokaitė 
    B/Ž      
     A.Plavin, O.Jaciuk  
 7   Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
      21:11  
 E.Slušnys, D.Kairytė      
 10   Tautvydas Liorančas 
 Giedrė Liorančaitė 
  21:2      
   E.Slušnys, D.Kairytė    
 15   Tadas Šeženis 
 Profilis Pašalintas 
    21:17    
 A.Girdžijauskas, U.Vasiliauskaitė      
 2   Andrius Girdžijauskas 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
  21:0    A.Kovaliov, V.Tverskaja   3-a vieta
     
       E.Slušnys, D.Kairytė   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Vaivada, G.Čekauskaitė    
     
     D.Razas, V.Špelverytė   ->   5-a vieta
     
     S.Šaltmeris, E.Liočaitė     
     
     A.Girdžijauskas, U.Vasiliauskaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Narkis, J.Macevičiūtė      
     
   D.Vitkauskas, G.Bertauskaitė   ->    
     
   V.Grigorjevas, R.Strockytė       
     
   T.Dambrauskas, E.Untė   ->     9-a vieta
     
   R.Šilinga, A.Semionova       
     
   K.Bartoševičius, U.Rokaitė   ->    
     
   T.Liorančas, G.Liorančaitė       
     
   T.Šeženis, P.Pašalintas   ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 104 105 
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.