Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2006-02-04, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Akvilė Stapušaitytė    Dėl 1-16 vietos        
 A.Stapušaitytė        
 32       ->        
   A.Stapušaitytė      
 17   Indrė Adomaitytė      11:0  11:0 [13']      
 A.Meirytė        
 16   Amanda Meirytė    11:3  11:6 [23']        
     A.Stapušaitytė    
 9   Gabija Čekauskaitė        11:0  11:0 [8']    
 G.Čekauskaitė        
 24       ->        
   G.Čekauskaitė      
 25         11:5  11:9 [21']      
 V.Tverskaja        
 8   Viktorija Tverskaja    ->        
       A.Stapušaitytė  
 5   Oksana Jaciuk          11:0  11:2 [17']  
 O.Jaciuk        
 28       ->        
   O.Jaciuk      
 21   Ieva Linkutė      11:2  11:3 [9']      
 I.Starevičiutė        
 12   Indrė Starevičiutė    11:3  11:0 [15']        
     O.Jaciuk    
 13   Diana Jaciuk        13:11  11:7 [27']    
 D.Jaciuk        
 20   Erika Noreikaitė    13:10  11:8 [17']        
   G.Voitechovskaja      
 29         11:2  11:0 [8']      
 G.Voitechovskaja        
 4   Gerda Voitechovskaja    ->         1-a vieta
         A.Stapušaitytė
 3   Kristina Dovydaitytė            6:11  11:8  11:6 [51']
 K.Dovydaitytė        
 30       ->        
   K.Dovydaitytė      
 19   Jekaterina Muchina      11:1  11:0 [10']      
 G.Liorančaitė        
 14   Giedrė Liorančaitė    11:6  11:2 [14']        
     K.Dovydaitytė    
 11   Viktorija Guseva        11:4  11:0 [10']    
 J.Dimšaitė        
 22   Justina Dimšaitė    11:5  7:11  13:10 [27']        
   U.Vasiliauskaitė      
 27         11:0  11:3 [13']      
 U.Vasiliauskaitė        
 6   Ugnė Vasiliauskaitė    ->        
       K.Dovydaitytė  
 7   Aušra Lapytė          11:7  11:4 [17']  
 A.Lapytė        
 26       ->        
   R.Gečaitė      
 23   Laura Šimukauskaitė      7:11  11:6  11:2 [39']      
 R.Gečaitė        
 10   Rugilė Gečaitė    11:2  11:0 [12']        
     R.Šulnienė    
 15   Anna Kosmač        11:4  11:0 [11']    
 E.Liočaitė        
 18   Emilija Liočaitė    11:7  11:8 [21']      O.Jaciuk   3-a vieta
   R.Šulnienė    R.Šulnienė
 31         11:1  11:2 [12']    R.Šulnienė   11:9  11:7 [23']
 R.Šulnienė        
 2   Rasa Šulnienė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Čekauskaitė    
       G.Voitechovskaja  
       G.Voitechovskaja   11:0  11:2 [13']   5-a vieta
         U.Vasiliauskaitė
       U.Vasiliauskaitė     11:8  11:8 [26']
       U.Vasiliauskaitė  
       R.Gečaitė   11:4  11:1 [15']  
           
           
         G.Čekauskaitė   7-a vieta
         R.Gečaitė
         R.Gečaitė   13:10  11:2 [17']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Meirytė      
     A.Meirytė    
     V.Tverskaja   11:8  11:4 [21']    
       A.Meirytė  
     I.Starevičiutė     11:6  11:4 [16']  
     I.Starevičiutė    
     D.Jaciuk   5:11  11:4  11:7 [24']     9-a vieta
         A.Meirytė
     G.Liorančaitė       11:13  13:10  11:3 [39']
     G.Liorančaitė    
     J.Dimšaitė   11:8  4:11  11:8 [39']    
       A.Lapytė  
     A.Lapytė     11:6  4:11  13:11 [37']  
     A.Lapytė    
     E.Liočaitė   4:11  11:4  11:3 [28']    
           
         I.Starevičiutė   11-a vieta
         G.Liorančaitė
         G.Liorančaitė   11:9  11:8 [25']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       V.Tverskaja    
       V.Tverskaja  
       D.Jaciuk   11:3  11:6 [15']   13-a vieta
         V.Tverskaja
       J.Dimšaitė     11:4  11:9 [23']
       E.Liočaitė  
       E.Liočaitė   11:6  11:9 [23']  
           
           
         D.Jaciuk   15-a vieta
         D.Jaciuk
    Dėl 17-32 vietos      J.Dimšaitė   11:3  8:11  11:3 [32']
         
   I.Adomaitytė      
   I.Adomaitytė   ->      
     I.Adomaitytė    
      ->    
   .      
    ->      
       I.Linkutė  
          B/Ž  
   I.Linkutė      
   I.Linkutė   ->      
     I.Linkutė    
   E.Noreikaitė     13:10  11:5 [18']    
   E.Noreikaitė      
    ->       17-a vieta
         V.Guseva
          11:0  11:1 [9']
   J.Muchina      
   J.Muchina   ->      
     V.Guseva    
   V.Guseva     11:3  11:0 [11']    
   V.Guseva      
    ->      
       V.Guseva  
        11:1  11:1 [13']  
   L.Šimukauskaitė      
   L.Šimukauskaitė   ->      
     A.Kosmač    
   A.Kosmač     11:3  11:8 [16']    
   A.Kosmač      
    ->    I.Adomaitytė   19-a vieta
         A.Kosmač
         A.Kosmač     B/Ž
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       E.Noreikaitė  
       E.Noreikaitė   ->   21-a vieta
         L.Šimukauskaitė
       J.Muchina     11:13  11:7  11:6 [35']
       L.Šimukauskaitė  
       L.Šimukauskaitė   11:7  11:8 [23']  
           
           
          23-a vieta
         J.Muchina
         J.Muchina   ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 100 101 
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.