Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2007 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2007-03-17, Vieta: Klapėda, Burių 19, Melnragės sporto salė  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Alan Plavin    Dėl 1-16 vietos        
 A.Plavin        
 32       ->        
   A.Plavin      
 17  Dovydas Gelgutas      21:8  21:5      
 A.Kučinskas        
 16  Arnas Kučinskas    21:4  21:9        
     A.Plavin    
 9  Laurynas Sparnauskis        21:8  21:8    
 L.Sparnauskis        
 24  Ignas Reznikas    21:13  21:3        
   A.Jockus      
 25  Lukas Bartusevičius      21:17  21:17      
 A.Jockus        
 8  Alvydas Jockus    21:8  21:18        
       A.Plavin  
 5  Martynas Prevelis          21:11  21:11  
 M.Prevelis        
 28  Erikas Buto    21:2  21:5        
   M.Prevelis      
 21  Gytis Bernotas      21:8  21:9      
 M.Atkočaitis        
 12  Martynas Atkočaitis    21:5  21:11        
     M.Prevelis    
 13  Lukas Rimkus        21:18  21:17    
 L.Rimkus        
 20  Žymantas Nemčinskas    21:14  21:13        
   K.Bartoševičius      
 29         21:9  21:18      
 K.Bartoševičius        
 4  Karolis Bartoševičius    ->         1-a vieta
         A.Plavin
 3  Povilas Bartušis            21:10  21:10
 P.Bartušis        
 30       ->        
   P.Bartušis      
 19  Tadas Stankevičius      21:5  21:8      
 R.Šileris        
 14  Renaldas Šileris    15:21  21:13  21:8        
     P.Bartušis    
 11  Tautvydas Raila        22:20  21:15    
 L.Kontrimas        
 22  Lukas Kontrimas    27:25  17:21  21:19        
   Ž.Eismontas      
 27  Audrius Muižininkas      21:9  21:7      
 Ž.Eismontas        
 6  Žygimantas Eismontas    21:4  21:1        
       P.Bartušis  
 7  Tautvydas Liorančas          13:21  21:15  21:16  
 T.Liorančas        
 26  Maksimas Koren    21:3  21:5        
   T.Liorančas      
 23  Artiom Sobol      18:21  21:13  21:12      
 L.Zavadskis        
 10  Linas Zavadskis    21:8  21:4        
     L.Litvinas    
 15  Michailas Golubevas        21:4  21:6    
 M.Golubevas        
 18  Tadas Perminas    21:17  21:19      M.Prevelis   3-a vieta
   L.Litvinas    L.Litvinas
 31         21:5  21:5    L.Litvinas   21:15  21:14
 L.Litvinas        
 2  Lukas Litvinas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Jockus    
       A.Jockus  
       K.Bartoševičius   21:15  21:23  21:14   5-a vieta
         A.Jockus
       Ž.Eismontas     21:4  21:16
       T.Liorančas  
       T.Liorančas   21:19  21:16  
           
           
         K.Bartoševičius   7-a vieta
         K.Bartoševičius
         Ž.Eismontas     B/Ž
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Kučinskas      
     A.Kučinskas    
     L.Sparnauskis   21:12  21:7    
       L.Rimkus  
     M.Atkočaitis     21:12  21:17  
     L.Rimkus    
     L.Rimkus   23:21  21:17     9-a vieta
         L.Zavadskis
     R.Šileris       21:15  20:22  21:14
     L.Kontrimas    
     L.Kontrimas   21:15  21:14    
       L.Zavadskis  
     L.Zavadskis     21:11  21:11  
     L.Zavadskis    
     M.Golubevas   21:19  21:9    
           
         A.Kučinskas   11-a vieta
         A.Kučinskas
         L.Kontrimas   21:15  21:13
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Sparnauskis    
       M.Atkočaitis  
       M.Atkočaitis   21:9  21:14   13-a vieta
         M.Atkočaitis
       R.Šileris     21:4  21:4
       R.Šileris  
       M.Golubevas   21:17  21:17  
           
           
         L.Sparnauskis   15-a vieta
         L.Sparnauskis
    Dėl 17-32 vietos      M.Golubevas   21:11  21:16
         
   D.Gelgutas      
   D.Gelgutas   ->      
     L.Bartusevičius    
   I.Reznikas     21:17  21:13    
   L.Bartusevičius      
   L.Bartusevičius   21:8  21:8      
       L.Bartusevičius  
   E.Buto       21:11  21:10  
   G.Bernotas      
   G.Bernotas   21:11  21:10      
     Ž.Nemčinskas    
   Ž.Nemčinskas     21:11  21:5    
   Ž.Nemčinskas      
    ->       17-a vieta
         T.Raila
          21:14  21:13
   T.Stankevičius      
   T.Stankevičius   ->      
     T.Raila    
   T.Raila     21:18  21:17    
   T.Raila      
   A.Muižininkas   21:5  21:4      
       T.Raila  
   M.Koren       21:18  21:14  
   A.Sobol      
   A.Sobol   21:13  21:9      
     A.Sobol    
   T.Perminas     23:21  21:23  21:9    
   T.Perminas      
    ->    Ž.Nemčinskas   19-a vieta
         Ž.Nemčinskas
         A.Sobol   22:20  21:9
           
        Dėl 21-24 vietos    
       D.Gelgutas    
       D.Gelgutas  
       G.Bernotas   21:17  21:18   21-a vieta
         T.Stankevičius
       T.Stankevičius       B/Ž
       T.Stankevičius  
       T.Perminas   18:21  21:13  21:18  
           
           
         G.Bernotas   23-a vieta
         G.Bernotas
         T.Perminas   22:20  21:15
      Dėl 25-32 vietos      
         
     I.Reznikas    
     I.Reznikas   ->    
       I.Reznikas  
     E.Buto     21:19  21:14  
     E.Buto    
      ->     25-a vieta
         I.Reznikas
          21:10  10:21  21:13
     A.Muižininkas    
     A.Muižininkas   ->    
       M.Koren  
     M.Koren     21:15  21:13  
     M.Koren    
      ->    
           
         E.Buto   27-a vieta
         E.Buto
         A.Muižininkas     B/Ž
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 110 111 
Kauno Grand Prix 2009 (5 turas)
2009-05-30 10:00 2009-05-30 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2008/2009 m. Lietuvos jaunių (iki 17 metų) badmintono čempionatas
2009-05-23 12:00 2009-05-24 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (iki 13 metų) badmintono čempionatas
2009-05-16 12:00 2009-05-17 16:30
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009 (4 turas)
2009-05-03 10:00 2009-05-03 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos TOP-8
2009-05-01 11:00 2009-05-01 18:00
"Drobės" sorto salė, Drobės g. 62, Kauna ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2009-04-18 10:00 2009-04-19 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-asis Tauragės apskrities tarptautinis turnyras
2009-04-04 09:00 2009-04-05 19:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2009-03-28 11:55 2009-03-29 16:00
Sporto kompleksas "Bastilija", Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Tarptautinis dvejetų turnyras
2009-03-28 12:00 2009-03-29 14:00
Klaipėda
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
Turnyras, skirtas generolo Jono Žemaičio 100-osioms gimimo metinėms paminėti
2009-03-28 10:30 2009-03-28 22:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.