Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras, Data: 2007-04-14, Vieta: Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė, Gaurės g. 27a, LT-72343 Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2007-04-14 2007-04-14 2007-04-15 2007-04-15  
 1   Oksana Jaciuk 
 Daina Kairytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 O.Jaciuk, D.Kairytė      
 16       ->      
  [137] 18:50   O.Jaciuk, D.Kairytė    
 9   Lina Sprainytė 
 Justina Tvaskaitė 
    21:8  21:8 [23']    
[122] 17:50   E.Klepacka, L.Veldre      
 8   Ewa Klepacka 
 Laura Veldre 
  21:13  21:23  21:13 [31']      
    [159] 10:00   O.Jaciuk, D.Kairytė  
 5   Giedrė Liorančaitė 
 Amanda Meirytė 
      21:7  21:9 [21']  
 G.Liorančaitė, A.Meirytė      
 12       ->      
  [138] 18:50   G.Liorančaitė, A.Meirytė    
 13         21:1  21:5 [18']    
 B.Daljecka, L.Pletiena      
 4   Brigita Daljecka 
 Linda Pletiena 
  ->       1-a vieta
      [185] 11:20   O.Jaciuk, D.Kairytė
 3   Ewa Piotrowska 
 Edyta Tarasewicz 
        15:21  21:10  21:16 [29']
 E.Piotrowska, E.Tarasewicz      
 14       ->      
  [139] 18:50   E.Piotrowska, E.Tarasewicz    
 11         21:9  21:8 [17']    
 E.Liočaitė, E.Noreikaitė      
 6   Emilija Liočaitė 
 Erika Noreikaitė 
  ->      
    [160] 10:00   E.Piotrowska, E.Tarasewicz  
 7   Ieva Linkutė 
 Lauryna Šidlauskaitė 
      21:18  25:23 [32']  
[123] 17:50   I.Linkutė, L.Šidlauskaitė      
 10   Agnė Prišmantaitė 
 Laura Šimukauskaitė 
  21:7  21:13 [20']      
  [140] 18:50   D.Pelna, M.Radovska    
 15         21:10  21:9 [25']    
 D.Pelna, M.Radovska      
 2   Dana Pelna 
 Monika Radovska 
  ->    G.Liorančaitė, A.Meirytė   3-a vieta
      [186] 11:20   D.Pelna, M.Radovska
       D.Pelna, M.Radovska   15:21  21:12  21:14 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Klepacka, L.Veldre    
    [161] 10:00   E.Klepacka, L.Veldre  
     B.Daljecka, L.Pletiena   21:7  21:5 [22']   5-a vieta
      [187] 11:20   E.Liočaitė, E.Noreikaitė
     E.Liočaitė, E.Noreikaitė     21:15  21:12 [21']
    [162] 10:00   E.Liočaitė, E.Noreikaitė  
     I.Linkutė, L.Šidlauskaitė   15:21  21:13  21:11 [27']  
         
         
       B.Daljecka, L.Pletiena   7-a vieta
      [188] 11:20   I.Linkutė, L.Šidlauskaitė
       I.Linkutė, L.Šidlauskaitė   21:7  21:7 [9']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Sprainytė, J.Tvaskaitė    
   L.Sprainytė, J.Tvaskaitė   ->    
     L.Sprainytė, J.Tvaskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [189] 11:40   L.Sprainytė, J.Tvaskaitė
        21:15  21:8 [21']
   .    
    ->    
     A.Prišmantaitė, L.Šimukauskaitė  
   A.Prišmantaitė, L.Šimukauskaitė     ->  
   A.Prišmantaitė, L.Šimukauskaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 104 105 
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
     U-15    VV  
     U-15 B    VV    MV  
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.