Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos, Data: 2019-03-16, Vieta: Bastilija, Tauragė . Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16  
 1   Laurynas Borusas 
 Rokas Krasauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
[11] 10:45   L.Borusas, R.Krasauskas      
 16   Aurimas Daubaras 
 Aivaras Jurašius 
  11:0  11:3  11:4 [12']      
  [22] 11:05   L.Borusas, R.Krasauskas    
 9   Augustas Janušonis 
 Emilis Jonkus 
    11:4  11:5  11:4 [13']    
[1] 10:30   Ą.Barkauskas, L.Bucevičius      
 8   Ąžuolas Barkauskas 
 Lukas Bucevičius 
  11:4  11:5  11:7 [19']      
    [34] 11:20   L.Borusas, R.Krasauskas  
 5   Arnas Juknevičius 
 Artūras Radavičius 
      11:5  11:4  11:6 [14']  
[2] 10:30   A.Juknevičius, A.Radavičius      
 12   Valdas Kupčinskas 
 Vytas Šuika 
  11:6  11:4  11:7 [15']      
  [18] 10:45   D.Gudavičius, M.Liorančas    
 13   Vilgirdas Pelanis 
 Edvinas Tuminski 
    11:6  11:2  11:5 [18']    
[3] 10:30   D.Gudavičius, M.Liorančas      
 4   Deinoras Gudavičius 
 Matas Liorančas 
  11:6  11:5  11:1 [13']       1-a vieta
      [49] 11:40   L.Borusas, R.Krasauskas
 3   Tadas Urbietis 
 Ardas Valantiejus 
        11:8  7:11  11:9  11:3 [24']
[4] 10:30   T.Urbietis, A.Valantiejus      
 14   Tadas Jurelevičius 
 Loretis Šnioka 
  11:3  11:3  11:3 [14']      
  [19] 10:45   T.Urbietis, A.Valantiejus    
 11   Gabrielius Eidintas 
 Domantas Jankevičius 
    11:3  12:10  13:11 [16']    
[5] 10:30   I.Lukoševičius, M.Vaitkus      
 6   Ignas Lukoševičius 
 Mantas Vaitkus 
  11:7  11:7  12:14  11:5 [22']      
    [35] 11:20   M.Noreika, T.Petrošius  
 7   Artūras Vellemaa 
 Simas Kanapeckas 
      11:4  11:2  11:4 [12']  
[6] 10:30   A.Vellemaa, S.Kanapeckas      
 10   Aurimas Kuzmickas 
 Ernestas Leonavičius 
  9:11  12:10  11:9  11:4 [25']      
  [21] 11:05   M.Noreika, T.Petrošius    
 15   Martynas Arminas 
 Tomas Galicinas 
    12:10  11:7  11:3 [16']    
[12] 10:45   M.Noreika, T.Petrošius      
 2   Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
  11:1  11:1  11:1 [13']    D.Gudavičius, M.Liorančas   3-a vieta
      [50] 11:40   T.Urbietis, A.Valantiejus
       T.Urbietis, A.Valantiejus   8:11  11:9  3:11  11:4  11:7 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ą.Barkauskas, L.Bucevičius    
    [36] 11:20   Ą.Barkauskas, L.Bucevičius  
     A.Juknevičius, A.Radavičius   11:2  11:3  11:5 [16']   5-a vieta
      [51] 11:55   A.Vellemaa, S.Kanapeckas
     I.Lukoševičius, M.Vaitkus     11:4  6:11  11:4  13:11 [22']
    [37] 11:20   A.Vellemaa, S.Kanapeckas  
     A.Vellemaa, S.Kanapeckas   11:3  11:9  11:5 [15']  
         
         
       A.Juknevičius, A.Radavičius   7-a vieta
      [52] 11:55   A.Juknevičius, A.Radavičius
       I.Lukoševičius, M.Vaitkus   12:10  10:12  12:10  11:4 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Daubaras, A.Jurašius      
  [20] 10:45   A.Janušonis, E.Jonkus    
   A.Janušonis, E.Jonkus   11:5  11:3  11:3 [13']    
    [38] 11:20   A.Janušonis, E.Jonkus  
   V.Kupčinskas, V.Šuika     11:8  11:8  10:12  11:7 [21']  
  [23] 11:05   V.Kupčinskas, V.Šuika    
   V.Pelanis, E.Tuminski   11:6  11:5  6:11  4:11  11:8 [23']     9-a vieta
      [53] 11:55   A.Kuzmickas, E.Leonavičius
   T.Jurelevičius, L.Šnioka       11:6  11:6  11:4 [18']
  [24] 11:05   G.Eidintas, D.Jankevičius    
   G.Eidintas, D.Jankevičius   11:6  11:9  11:4 [13']    
    [39] 11:20   A.Kuzmickas, E.Leonavičius  
   A.Kuzmickas, E.Leonavičius     12:10  11:3  11:4 [15']  
  [25] 11:05   A.Kuzmickas, E.Leonavičius    
   M.Arminas, T.Galicinas   11:4  11:2  11:3 [14']    
         
       V.Kupčinskas, V.Šuika   11-a vieta
      [54] 11:55   G.Eidintas, D.Jankevičius
       G.Eidintas, D.Jankevičius   11:7  8:11  11:7  12:10 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Daubaras, A.Jurašius    
    [40] 11:20   V.Pelanis, E.Tuminski  
     V.Pelanis, E.Tuminski   13:11  11:6  4:11  11:6 [14']   13-a vieta
      [55] 11:55   V.Pelanis, E.Tuminski
     T.Jurelevičius, L.Šnioka     11:6  7:11  7:11  11:8  11:4 [23']
    [41] 11:40   M.Arminas, T.Galicinas  
     M.Arminas, T.Galicinas   8:11  11:9  11:8  12:10 [23']  
         
         
       A.Daubaras, A.Jurašius   15-a vieta
      [56] 11:55   A.Daubaras, A.Jurašius
       T.Jurelevičius, L.Šnioka   11:7  7:11  5:11  11:5  12:10 [23']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 
Badmintono turnyras "Vilnius - 2005"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 18:00
Vilniaus skvošo klubas
     Suaug B    V    D  
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 17:00
Žalgirių m-kla, Tauragė.
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas
2005-01-29 12:00 2005-01-30 17:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras 2005
2005-01-08 10:00 2005-01-08 18:00
Kaunas, Drobės g.
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V    D    MX  
2004 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2004-12-18 11:00 2004-12-18 18:00
Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    D    MX  
     45+    VV    MV  
     50+    VV    D  
     60+    VV  
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
     U-13    VV    MV  
     U-13 B    VV    MV  
     U-13 C    V  
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
LIETUVOS BADMINTONO MĖGĖJŲ 'GRAND PRIX'
2004-10-09 00:00 2004-10-09 00:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V  
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.