Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es), Data: 2019-03-09, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1   Žanas Ramonas    Dėl 1-8 vietos      
 Ž.Ramonas      
 16       ->      
  [112] 17:35   Ž.Ramonas    
 9   Vidas Jelinskas      21:7  22:20 [19']    
[103] 17:10   V.Jelinskas      
 8   Saulius Lapienis    21:14  8:21  21:10 [28']      
    [123] 18:30   I.Vaivada  
 5   Raimundas Masevičius        21:9  21:16 [17']  
[104] 17:10   I.Vaivada      
 12   Ignas Vaivada    21:9  21:8 [16']      
  [113] 18:00   I.Vaivada    
 13         21:8  21:12 [19']    
 A.Kovarskas      
 4   Adomas Kovarskas    ->       1-a vieta
      [133] 19:25   I.Vaivada
 3   Mantas Smalskis          21:14  21:13 [19']
 M.Smalskis      
 14       ->      
  [114] 18:00   M.Smalskis    
 11   Vitoldas Dragūnas      21:9  21:19 [21']    
[105] 17:10   T.Paliulis      
 6   Tautvydas Paliulis    21:15  21:10 [23']      
    [124] 18:55   V.Turolevičius  
 7   Remigijus Jasudėnas        21:14  21:15 [18']  
[106] 17:10   J.Šileris      
 10   Jonas Šileris    19:21  21:16  21:19 [32']      
  [115] 18:00   V.Turolevičius    
 15         21:11  21:16 [19']    
 V.Turolevičius      
 2   Vaidas Turolevičius    ->    Ž.Ramonas   3-a vieta
      [134] 19:25   M.Smalskis
       M.Smalskis   21:18  13:21  21:16 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Jelinskas    
    [125] 18:55   A.Kovarskas  
     A.Kovarskas   21:9  21:9 [17']   5-a vieta
      [135] 19:25   A.Kovarskas
     T.Paliulis     16:21  21:17  21:15 [31']
    [126] 18:55   T.Paliulis  
     J.Šileris   26:24  21:12 [21']  
         
         
       V.Jelinskas   7-a vieta
      [136] 19:50   J.Šileris
       J.Šileris   21:11  21:10 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Lapienis    
   S.Lapienis   ->    
    [116] 18:00   S.Lapienis  
   R.Masevičius     21:0  
   R.Masevičius    
    ->     9-a vieta
      [127] 18:55   R.Jasudėnas
        21:9  21:12 [17']
   V.Dragūnas    
   V.Dragūnas   ->    
    [117] 18:00   R.Jasudėnas  
   R.Jasudėnas     21:7  21:10 [16']  
   R.Jasudėnas    
    ->    
         
       R.Masevičius   11-a vieta
      [128] 18:55   V.Dragūnas
       V.Dragūnas   21:0
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 102 103 
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas
2007-01-06 11:00 2007-01-07 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
2006 Kauno atviras jaunimo turnyras
2006-12-02 12:00 2006-12-02 20:00
Kaunas
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MX  
     U-19 E    VV    VD  
2006m. Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2006-11-18 12:00 2006-11-19 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 13 m.) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-11-04 11:00 2006-11-05 15:00
Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13 B    VV  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės
2006-10-28 11:00 2006-10-29 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.