Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas, Data: 2019-06-15, Vieta: Prienai, Prienai . Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai  
Grupė- 35+, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-15 2019-06-15 2019-06-15 2019-06-15  
 1   Ramūnas Bilius 
 Andrius Valantiejus 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Bilius, A.Valantiejus      
 16       ->      
   R.Bilius, A.Valantiejus    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [159] 15:15   A.Leimann, L.Pikhof  
 5   Kristijonas Jucys 
 Paulius Jūras 
      21:19  27:25 [29']  
 K.Jucys, P.Jūras      
 12       ->      
  [130] 14:25   A.Leimann, L.Pikhof    
 13         21:18  21:14 [27']    
 A.Leimann, L.Pikhof      
 4   Andreas Leimann 
 Leonard Pikhof 
  ->       1-a vieta
      [191] 16:30   I.Luts, E.Möller
 3   Tomas Lukoševičius 
 Jonas Bartkus 
        12:21  21:17  21:19 [41']
 T.Lukoševičius, J.Bartkus      
 14       ->      
  [131] 14:25   I.Luts, E.Möller    
 11   Aurelijus Andreliūnas 
 Darius Sirvydis 
    21:6  21:9 [18']    
[105] 13:35   I.Luts, E.Möller      
 6   Indrek Luts 
 Erti Möller 
  21:7  21:6 [18']      
    [164] 15:15   I.Luts, E.Möller  
 7   Donatas Rumšys 
 Mantas Zinkevičius 
      22:20  21:14 [31']  
[106] 13:35   D.Rumšys, M.Zinkevičius      
 10   Tadas Jarutis 
 Darius Jurgilas 
  21:9  21:10 [18']      
  [132] 14:25   V.Bajars, K.Zakis    
 15         21:16  22:20 [26']    
 V.Bajars, K.Zakis      
 2   Viesturs Bajars 
 Kaspars Zakis 
  ->    R.Bilius, A.Valantiejus   3-a vieta
      [192] 16:30   R.Bilius, A.Valantiejus
       V.Bajars, K.Zakis   21:18  18:21  21:10 [39']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     K.Jucys, P.Jūras  
     K.Jucys, P.Jūras   ->   5-a vieta
      [193] 16:30   T.Lukoševičius, J.Bartkus
     T.Lukoševičius, J.Bartkus     16:21  21:11  22:20 [35']
    [165] 15:15   T.Lukoševičius, J.Bartkus  
     D.Rumšys, M.Zinkevičius   21:19  21:13 [24']  
         
         
        7-a vieta
       D.Rumšys, M.Zinkevičius
       D.Rumšys, M.Zinkevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       T.Jarutis, D.Jurgilas
        ->
   A.Andreliūnas, D.Sirvydis    
   A.Andreliūnas, D.Sirvydis   ->    
    [166] 15:15   T.Jarutis, D.Jurgilas  
   T.Jarutis, D.Jurgilas     15:21  21:19  21:18 [36']  
   T.Jarutis, D.Jurgilas    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Andreliūnas, D.Sirvydis
       A.Andreliūnas, D.Sirvydis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 102 103 
2007 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-02-03 12:00 2007-02-04 15:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2007-01-13 11:00 2007-01-14 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas
2007-01-06 11:00 2007-01-07 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
2006 Kauno atviras jaunimo turnyras
2006-12-02 12:00 2006-12-02 20:00
Kaunas
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MX  
     U-19 E    VV    VD  
2006m. Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2006-11-18 12:00 2006-11-19 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 13 m.) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-11-04 11:00 2006-11-05 15:00
Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13 B    VV  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės
2006-10-28 11:00 2006-10-29 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.