Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės, Data: 2007-04-22, Vieta: Klaipėda  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Arūnas Morkūnas 
 Regina Narijauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Morkūnas, R.Narijauskaitė      
 16   Alvydas Jockus 
 Raimonda Jocytė 
  21:8  21:10      
   A.Morkūnas, R.Narijauskaitė    
 9   Žygimantas Eismontas 
 Indrė Adomaitytė 
    21:13  21:13    
 M.Loveikis, I.Linkutė      
 8   Mindaugas Loveikis 
 Ieva Linkutė 
  16:21  21:17  21:18      
     A.Morkūnas, R.Narijauskaitė  
 5   Aidas Poderys 
 Diana Vizgirdienė 
      22:20  21:17  
 A.Poderys, D.Vizgirdienė      
 12   Sergejus Korobovas 
 Irina Jasiūnienė 
  21:9  21:15      
   S.Lesota, J.Muchina    
 13   Edvinas Jakubauskas 
 Viktorija Novik 
    21:13  21:11    
 S.Lesota, J.Muchina      
 4   Sergejus Lesota 
 Jekaterina Muchina 
  21:10  16:21  21:14       1-a vieta
       A.Morkūnas, R.Narijauskaitė
 3   Rolandas Juknevičius 
 Lauryna Šidlauskaitė 
        21:18  21:19
 V.Giedraitis, J.Dimšaitė      
 14   Valdas Giedraitis 
 Justina Dimšaitė 
  21:14  11:21  21:17      
   L.Zavadskis, R.Gečaitė    
 11   Vilmantas Pratusevičius 
 Inga Bankauskienė 
    21:7  19:21  21:7    
 L.Zavadskis, R.Gečaitė      
 6   Linas Zavadskis 
 Rugilė Gečaitė 
  21:14  21:16      
     L.Zavadskis, R.Gečaitė  
 7   Kęstutis Adomaitis 
 Aldona Pikčilingienė 
      21:15  22:20  
 K.Adomaitis, A.Pikčilingienė      
 10   Daumantas Vitkauskas 
 Greta Bertauskaitė 
  21:19  22:20      
   K.Adomaitis, A.Pikčilingienė    
 15   Valentinas Golubevas 
 Diana Nikitina 
    21:16  14:21  22:20    
 R.Lavrukaitis, L.Patašienė      
 2   Rimas Lavrukaitis 
 Laima Patašienė 
  21:23  21:13  21:17    S.Lesota, J.Muchina   3-a vieta
       S.Lesota, J.Muchina
       K.Adomaitis, A.Pikčilingienė   15:21  21:19  21:16
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Loveikis, I.Linkutė    
     A.Poderys, D.Vizgirdienė  
     A.Poderys, D.Vizgirdienė   13:21  21:17  21:18   5-a vieta
       R.Lavrukaitis, L.Patašienė
     V.Giedraitis, J.Dimšaitė     21:19  21:17
     R.Lavrukaitis, L.Patašienė  
     R.Lavrukaitis, L.Patašienė   21:17  21:10  
         
         
       M.Loveikis, I.Linkutė   7-a vieta
       V.Giedraitis, J.Dimšaitė
       V.Giedraitis, J.Dimšaitė     B/Ž
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Jockus, R.Jocytė      
   A.Jockus, R.Jocytė    
   Ž.Eismontas, I.Adomaitytė   21:6  23:25  21:17    
     A.Jockus, R.Jocytė  
   S.Korobovas, I.Jasiūnienė     21:18  11:21  21:16  
   S.Korobovas, I.Jasiūnienė    
   E.Jakubauskas, V.Novik   21:13  21:18     9-a vieta
       V.Pratusevičius, I.Bankauskienė
   R.Juknevičius, L.Šidlauskaitė       21:8  21:15
   V.Pratusevičius, I.Bankauskienė    
   V.Pratusevičius, I.Bankauskienė   15:21  21:14  21:16    
     V.Pratusevičius, I.Bankauskienė  
   D.Vitkauskas, G.Bertauskaitė     21:17  21:15  
   D.Vitkauskas, G.Bertauskaitė    
   V.Golubevas, D.Nikitina   21:15  21:13    
         
       S.Korobovas, I.Jasiūnienė   11-a vieta
       D.Vitkauskas, G.Bertauskaitė
       D.Vitkauskas, G.Bertauskaitė   21:14  21:19
         
      Dėl 13-16 vietos    
     Ž.Eismontas, I.Adomaitytė    
     E.Jakubauskas, V.Novik  
     E.Jakubauskas, V.Novik   21:9  21:19   13-a vieta
       R.Juknevičius, L.Šidlauskaitė
     R.Juknevičius, L.Šidlauskaitė     19:21  23:21  21:15
     R.Juknevičius, L.Šidlauskaitė  
     V.Golubevas, D.Nikitina   21:16  21:13  
         
         
       Ž.Eismontas, I.Adomaitytė   15-a vieta
       V.Golubevas, D.Nikitina
       V.Golubevas, D.Nikitina   21:11  21:15
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 104 105 
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
     U-15    VV  
     U-15 B    VV    MV  
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.