Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-06-29, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-29 2019-06-29 2019-06-29 2019-06-29  
 1   Mantas Palubinskas    Dėl 1-8 vietos      
 M.Palubinskas      
 16       ->      
  [142] 16:50   M.Palubinskas    
 9   Evaldas Čižinauskas      21:16  21:16 [25']    
[129] 16:15   S.Stravinskas      
 8   Salvijus Stravinskas    21:15  10:21  24:22 [42']      
    [155] 17:35   M.Palubinskas  
 5   Steponas Januška        21:12  21:6 [18']  
[130] 16:15   G.Buntis      
 12   Gediminas Buntis    21:13  21:16 [22']      
  [143] 16:50   G.Buntis    
 13   Ramūnas Ražanauskas      23:21  21:10 [23']    
[131] 16:15   A.Vilčinskas      
 4   Audrius Vilčinskas    20:22  24:22  21:8 [36']       1-a vieta
      [168] 18:15   M.Palubinskas
 3   Albertas Rimkus          21:14  18:21  21:7 [26']
[132] 16:15   A.Rimkus      
 14   Rokas Barkauskas    21:16  21:15 [24']      
  [144] 16:50   J.Adomaitis    
 11   Artiom Nikitin      21:15  21:16 [25']    
[133] 16:15   J.Adomaitis      
 6   Juozas Adomaitis    21:13  21:5 [19']      
    [156] 17:35   J.Adomaitis  
 7   Ąžuolas Barkauskas        25:23  21:15 [28']  
[134] 16:15   Ą.Barkauskas      
 10   Arūnas Morkūnas    21:17  21:14 [29']      
  [145] 16:50   A.Valatka    
 15   Deividas Golubickas      16:21  21:11  22:20 [41']    
[135] 16:15   A.Valatka      
 2   Augustas Valatka    21:18  18:21  21:18 [40']    G.Buntis   3-a vieta
      [169] 18:15   A.Valatka
       A.Valatka   24:22  21:19 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Stravinskas    
    [157] 17:35   S.Stravinskas  
     A.Vilčinskas   12:21  21:19  21:18 [40']   5-a vieta
      [170] 18:15   Ą.Barkauskas
     A.Rimkus     21:17  19:21  21:16 [46']
    [158] 17:35   Ą.Barkauskas  
     Ą.Barkauskas   21:18  21:12 [25']  
         
         
       A.Vilčinskas   7-a vieta
      [171] 18:15   A.Rimkus
       A.Rimkus   21:11  18:21  21:19 [36']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Čižinauskas    
   E.Čižinauskas   ->    
    [159] 17:35   E.Čižinauskas  
   S.Januška     16:21  21:12  21:18 [35']  
  [146] 16:50   S.Januška    
   R.Ražanauskas   21:15  23:21 [26']     9-a vieta
      [172] 18:15   A.Morkūnas
   R.Barkauskas       21:12  21:10 [20']
  [147] 16:50   A.Nikitin    
   A.Nikitin   21:13  22:20 [21']    
    [160] 17:35   A.Morkūnas  
   A.Morkūnas     21:15  21:11 [22']  
  [148] 16:50   A.Morkūnas    
   D.Golubickas   21:15  21:8 [23']    
         
       S.Januška   11-a vieta
      [173] 18:15   A.Nikitin
       A.Nikitin   22:20  21:17 [29']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Ražanauskas  
     R.Ražanauskas   ->   13-a vieta
      [174] 18:15   D.Golubickas
     R.Barkauskas     21:12  21:18 [21']
    [161] 17:35   D.Golubickas  
     D.Golubickas   21:9  21:18 [22']  
         
         
        15-a vieta
       R.Barkauskas
       R.Barkauskas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 102 103 
Lietuvos studentų asmeninis čempionatas
2007-02-10 10:00 2007-02-10 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
2007 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-02-03 12:00 2007-02-04 15:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2007-01-13 11:00 2007-01-14 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas
2007-01-06 11:00 2007-01-07 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
2006 Kauno atviras jaunimo turnyras
2006-12-02 12:00 2006-12-02 20:00
Kaunas
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MX  
     U-19 E    VV    VD  
2006m. Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2006-11-18 12:00 2006-11-19 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 13 m.) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-11-04 11:00 2006-11-05 15:00
Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13 B    VV  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės
2006-10-28 11:00 2006-10-29 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.