Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv), Data: 2019-03-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1   Deimantas Čekanauskas 
 Steponas Januška 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Čekanauskas, S.Januška      
 16       ->      
  [96] 14:40    D.Čekanauskas, S.Januška    
 9   Tomas Grigas 
 Edmundas Mackevičius 
    21:14  21:16 [17']    
[77] 13:45    A.Kamantauskas, R.Ražanauskas      
 8   Aurimas Kamantauskas 
 Ramūnas Ražanauskas 
  21:19  21:17 [19']      
    [116] 15:55    S.Eibukas, D.Kairys  
 5   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
      21:17  21:14 [20']  
 A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 12       ->      
  [97] 15:05    S.Eibukas, D.Kairys    
 13         21:11  21:15 [18']    
 S.Eibukas, D.Kairys      
 4   Saulius Eibukas 
 Darius Kairys 
  ->       1-a vieta
      [136] 16:50    E.Adakauskas, A.Umantas
 3   Elmoras Adakauskas 
 Aurelijus Umantas 
        18:21  21:17  21:9 [34']
 E.Adakauskas, A.Umantas      
 14       ->      
  [98] 15:05    E.Adakauskas, A.Umantas    
 11         21:14  21:11 [17']    
 A.Jonuškis, R.Kanapeckas      
 6   Artūras Jonuškis 
 Romualdas Kanapeckas 
  ->      
    [117] 15:55    E.Adakauskas, A.Umantas  
 7   Donatas Juršys 
 Vaidas Razbadauskas 
      21:11  21:18 [18']  
[78] 13:45    A.Dubrovskis, N.Kavaliauskas      
 10   Andrius Dubrovskis 
 Nerijus Kavaliauskas 
  21:17  21:19 [18']      
  [99] 15:05    V.Jonikas, K.Poškus    
 15         21:10  19:21  21:11 [28']    
 V.Jonikas, K.Poškus      
 2   Vidmantas Jonikas 
 Karolis Poškus 
  ->    D.Čekanauskas, S.Januška   3-a vieta
      [137] 17:15    D.Čekanauskas, S.Januška
       V.Jonikas, K.Poškus   21:17  21:15 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kamantauskas, R.Ražanauskas    
    [118] 15:55    A.Rimkus, A.Vilčinskas  
     A.Rimkus, A.Vilčinskas   21:16  21:11 [15']   5-a vieta
      [138] 17:15    A.Rimkus, A.Vilčinskas
     A.Jonuškis, R.Kanapeckas     21:10  21:19 [16']
    [119] 15:55    A.Dubrovskis, N.Kavaliauskas  
     A.Dubrovskis, N.Kavaliauskas   10:21  22:20  21:15 [31']  
         
         
       A.Kamantauskas, R.Ražanauskas   7-a vieta
     
       A.Jonuškis, R.Kanapeckas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Grigas, E.Mackevičius    
   T.Grigas, E.Mackevičius   ->    
     T.Grigas, E.Mackevičius  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [100] 15:05    D.Juršys, V.Razbadauskas
        21:12  21:13 [15']
   .    
    ->    
     D.Juršys, V.Razbadauskas  
   D.Juršys, V.Razbadauskas     ->  
   D.Juršys, V.Razbadauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       .
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 106 107 
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.