Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv), Data: 2019-05-25, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25  
 1   Vidas Martinkus 
 Rimas Lavrukaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Martinkus, R.Lavrukaitis      
 16       ->      
   V.Martinkus, R.Lavrukaitis    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [68] 13:15   V.Martinkus, R.Lavrukaitis  
 5   Saulius Eibukas 
 Darius Kairys 
      21:14  25:23 [27']  
 S.Eibukas, D.Kairys      
 12       ->      
  [56] 12:50   S.Eibukas, D.Kairys    
 13         21:12  21:10 [21']    
 E.Adakauskas, A.Umantas      
 4   Elmoras Adakauskas 
 Aurelijus Umantas 
  ->       1-a vieta
      [80] 14:00   A.Petkevičius, M.Trybas
 3   Arūnas Petkevičius 
 Mindaugas Trybas 
        21:9  21:17 [27']
 A.Petkevičius, M.Trybas      
 14       ->      
  [57] 12:50   A.Petkevičius, M.Trybas    
 11   Audrius Butkus 
 Aidas Stalmokas 
    21:5  21:13 [20']    
[45] 12:00   A.Vilčinskas, A.Rimkus      
 6   Audrius Vilčinskas 
 Albertas Rimkus 
  21:13  21:23  21:15 [37']      
    [69] 13:15   A.Petkevičius, M.Trybas  
 7   Borisas Lozinskis 
 Česlovas Ramanauskas 
      21:16  21:19 [36']  
[46] 12:00   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas      
 10   Tomas Grigas 
 Aurimas Kamantauskas 
  21:12  18:21  21:10 [41']      
  [58] 12:50   S.Januška, A.Slušnys    
 15         21:18  21:6 [23']    
 S.Januška, A.Slušnys      
 2   Steponas Januška 
 Arnoldas Slušnys 
  ->    S.Eibukas, D.Kairys   3-a vieta
      [81] 14:00   S.Januška, A.Slušnys
       S.Januška, A.Slušnys   21:13  21:18 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     E.Adakauskas, A.Umantas  
     E.Adakauskas, A.Umantas   ->   5-a vieta
      [82] 14:00   E.Adakauskas, A.Umantas
     A.Vilčinskas, A.Rimkus     21:17  21:18 [76']
    [70] 13:15   A.Vilčinskas, A.Rimkus  
     B.Lozinskis, Č.Ramanauskas   17:21  22:20  21:19 [47']  
         
         
        7-a vieta
       B.Lozinskis, Č.Ramanauskas
       B.Lozinskis, Č.Ramanauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       A.Butkus, A.Stalmokas
        ->
   A.Butkus, A.Stalmokas    
   A.Butkus, A.Stalmokas   ->    
    [71] 13:15   A.Butkus, A.Stalmokas  
   T.Grigas, A.Kamantauskas     21:17  21:11 [24']  
   T.Grigas, A.Kamantauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       T.Grigas, A.Kamantauskas
       T.Grigas, A.Kamantauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 102 103 
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas
2007-01-06 11:00 2007-01-07 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
2006 Kauno atviras jaunimo turnyras
2006-12-02 12:00 2006-12-02 20:00
Kaunas
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MX  
     U-19 E    VV    VD  
2006m. Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2006-11-18 12:00 2006-11-19 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 13 m.) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-11-04 11:00 2006-11-05 15:00
Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13 B    VV  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės
2006-10-28 11:00 2006-10-29 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.