Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kelmė International, Data: 2019-09-07, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Sandra Čečkauskienė ,   Ramunė Petrošienė   Dėl 1-4 vietų    
[3] 09:30   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė    
 8   Laura Daunytė ,   Monika Viliūnaitė    21:14  21:14 [15']    
  [12] 09:50   A.Balazaitė, K.Remeikaitė  
 5   Aušrinė Balazaitė ,   Kotryna Remeikaitė      18:21  21:14  22:20 [40']  
[4] 09:30   A.Balazaitė, K.Remeikaitė    
 4   Svetlana Čalkina ,   Laura Paulauskaitė    21:16  21:13 [17']    1-a vieta
    [20] 10:20   A.Balazaitė, K.Remeikaitė
 3   Asta Bačkaitienė ,   Sonata Zinkevičienė        21:15  21:12 [25']
[5] 09:30   J.Bilienė, D.Navickienė    
 6   Jurgita Bilienė ,   Deima Navickienė    18:21  22:20  21:12 [30']    
  [13] 09:50   J.Bilienė, D.Navickienė  
 7   Eglė Gedminienė ,   Evelina Šiušytė      21:15  21:15 [23']  
[6] 09:30   J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė    
 2   Justė Kažanauskaitė ,   Rūta Ulozaitė    21:13  25:23 [18']    
     
     S.Čečkauskienė, R.Petrošienė  3-a vieta
  [21] 10:20   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė
   J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė   21:12  21:16 [18']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   L.Daunytė, M.Viliūnaitė    
  [14] 09:50   S.Čalkina, L.Paulauskaitė  
   S.Čalkina, L.Paulauskaitė   21:16  21:16 [23']  5-a vieta
    [22] 10:20   S.Čalkina, L.Paulauskaitė
   A.Bačkaitienė, S.Zinkevičienė     21:18  21:9 [21']
  [15] 09:50   A.Bačkaitienė, S.Zinkevičienė  
   E.Gedminienė, E.Šiušytė   21:12  21:13 [23']  
       
       
     L.Daunytė, M.Viliūnaitė  7-a vieta
    [23] 10:20   E.Gedminienė, E.Šiušytė
     E.Gedminienė, E.Šiušytė   21:18  21:15 [20']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
LIETUVOS BADMINTONO MĖGĖJŲ 'GRAND PRIX'
2004-10-09 00:00 2004-10-09 00:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V  
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD  
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės apskrities atviros badmintono pirmenybės
2004-04-17 11:00 2004-04-18 15:00
Sveikatingumo ir sporto kompleksas, Gaur ...
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunimo turnyras Kelmės Taurė - 2004
2004-03-27 11:00 2004-03-28 15:00
Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninis badmintono čempionatas
2004-03-13 12:00 2004-03-14 15:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.