Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2019-09-14, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Violeta Slušnienė ,   Loreta Šiaučiūnienė   Dėl 1-4 vietų    
[1] 09:30   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė    
 8   Agnė Stankutė ,   Renata Stulgienė    21:11  21:3 [12']    
  [7] 09:50   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  
 5   Kristina Freimanaitė ,   Jurita Repšienė      21:14  21:12 [21']  
[2] 09:30   K.Freimanaitė, J.Repšienė    
 4   Ilze Gūtmane ,   Monika Petreikytė    19:21  21:15  21:15 [29']    1-a vieta
    [13] 10:40   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
 3   Renata Platakytė ,   Jolanta Sereckienė        21:16  18:21  21:7 [32']
[3] 09:30   R.Platakytė, J.Sereckienė    
 6   Diana Darbutienė ,   Skaistė Kliaubienė    21:14  21:18 [21']    
  [8] 09:50   R.Platakytė, J.Sereckienė  
 7   Renata Mileškienė ,   Eglė Žakevičiūtė      21:18  22:20 [25']  
[4] 09:30   D.Sunklodė, G.Krūminienė    
 2   Dalia Sunklodė ,   Gitana Krūminienė    21:7  21:14 [15']    
     
     K.Freimanaitė, J.Repšienė  3-a vieta
  [14] 10:40   D.Sunklodė, G.Krūminienė
   D.Sunklodė, G.Krūminienė   27:25  7:21  21:18 [42']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Stankutė, R.Stulgienė    
  [9] 10:15   I.Gūtmane, M.Petreikytė  
   I.Gūtmane, M.Petreikytė   21:12  21:13 [19']  5-a vieta
    [15] 10:40   D.Darbutienė, S.Kliaubienė
   D.Darbutienė, S.Kliaubienė     21:16  21:10 [23']
  [10] 10:15   D.Darbutienė, S.Kliaubienė  
   R.Mileškienė, E.Žakevičiūtė   21:12  21:3 [20']  
       
       
     A.Stankutė, R.Stulgienė  7-a vieta
    [16] 10:40   A.Stankutė, R.Stulgienė
     R.Mileškienė, E.Žakevičiūtė   21:16  21:13 [19']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 105 106 
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
     U-15    VV  
     U-15 B    VV    MV  
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.