Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N Sports vaikų turnyras, Data: 2019-09-21, Vieta: N badminton, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 14           1.6 
   8           2.8 
   7           1 
   4           1.4 
   6           0.7 
 U-13 
 16           1.8 
   8           1.2 
   7           0.7 
   6           0.45 
   8           0.6 
 U-11 
   4     1       0.25 
 12           0.9 
   2           0.13 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   21 d.  09:30  U-11   MV    G.Velykytė   19:21  14:21    I.Paškevičiūtė   21'  
 2   21 d.  09:30  U-11   MV    G.Beržinskaitė   0:1    M.Kibildaitė   10'  
 3   21 d.  09:30  U-11   MV    Ū.Budrytė   5:21  5:21    M.Leonovič   15'  
 4   21 d.  09:30  U-11   MV    R.Vidzėnaitė   21:11  21:9    V.Radzevičiūtė   18'  
 5   21 d.  09:50  U-13   VV    D.Pakšys   21:2  21:2    K.Vilpišauskas   16'  
 6   21 d.  09:50  U-13   VV    A.Zavackas   21:16  21:19    T.Žibūda   29'  
 7   21 d.  09:50  U-13   VV    E.Jonkus   21:13  21:15    J.Jatulis   18'  
 8   21 d.  09:50  U-13   VV    V.Voroneckis   3:21  5:21    K.Sakalauskas   17'  
 9   21 d.  10:10  U-13   VV    R.Lesinskas   21:6  21:2    A.Lukošius   17'  
 10   21 d.  10:10  U-13   VV    M.Plauška   14:21  12:21    B.Kamantauskas   24'  
 11   21 d.  10:10  U-13   VV    D.Leonovič   21:16  21:9    J.Kazlauskas   23'  
 12   21 d.  10:10  U-13   VV    P.Jarašiūnas   4:21  8:21    D.Tankevič   18'  
 13   21 d.  10:30  U-11   MV    N.Seniūnaitė   21:7  21:7    I.Paškevičiūtė   18'  
 14   21 d.  10:30  U-11   MV    M.Kibildaitė   7:21  3:21    U.Gatelytė   21'  
 15   21 d.  10:30  U-11   MV    J.Kavaliauskaitė   21:10  21:8    M.Leonovič   20'  
 16   21 d.  10:30  U-11   MV    R.Vidzėnaitė   16:21  15:21    E.Dindaitė   25'  
 17   21 d.  10:50  U-11   MV    G.Velykytė   1:0    G.Beržinskaitė    
 18   21 d.  10:50  U-11   MV    Ū.Budrytė   14:21  6:21    V.Radzevičiūtė   20'  
 19   21 d.  10:50  U-11   VV    D.Tankevič   21:2  21:8    R.Čekauskas   18'  
 20   21 d.  10:50  U-11   VV    U.Lygnugaris   21:17  21:14    I.Martyšius   25'  
 21   21 d.  11:10  U-13   VV    D.Pakšys   21:10  21:13    A.Zavackas   20'  
 22   21 d.  11:10  U-13   VV    E.Jonkus   12:21  21:10  21:17    K.Sakalauskas   29'  
 23   21 d.  11:10  U-13   VV    R.Lesinskas   21:15  21:9    B.Kamantauskas   23'  
 24   21 d.  11:10  U-13   VV    D.Leonovič   7:21  4:21    D.Tankevič   18'  
 25   21 d.  11:30  U-13   VV    K.Vilpišauskas   5:21  1:21    T.Žibūda   16'  
 26   21 d.  11:30  U-13   VV    J.Jatulis   21:15  21:10    V.Voroneckis   19'  
 27   21 d.  11:30  U-13   VV    A.Lukošius   12:21  6:21    M.Plauška   20'  
 28   21 d.  11:30  U-13   VV    J.Kazlauskas   21:9  21:17    P.Jarašiūnas   19'  
 29   21 d.  11:50  U-13   MV    J.Šalnaitė   21:3  21:1    G.Velykytė   15'  
 30   21 d.  11:50  U-13   MV    L.Budrytė   7:21  8:21    G.Vancevičiūtė   21'  
 31   21 d.  11:50  U-13   MV    G.Vedrickaitė   21:4  21:5    E.Vilimaitė   16'  
 32   21 d.  11:50  U-13   MV    D.Rudminaitė   2:21  0:21    T.Leonovič   16'  
 33   21 d.  12:10  U-11   MV    N.Seniūnaitė   21:13  21:19    U.Gatelytė   21'  
 34   21 d.  12:10  U-11   MV    J.Kavaliauskaitė   21:16  21:19    E.Dindaitė   24'  
 35   21 d.  12:10  U-11   MV    I.Paškevičiūtė   21:11  21:15    M.Kibildaitė   24'  
 36   21 d.  12:10  U-11   MV    M.Leonovič   13:21  10:21    R.Vidzėnaitė   22'  
 37   21 d.  12:30  U-11   VV    D.Tankevič   21:7  21:19    I.Martyšius   22'  
 38   21 d.  12:30  U-11   VV    U.Lygnugaris   21:18  21:19    R.Čekauskas   25'  
 39   21 d.  12:30  U-13   VV    D.Pakšys   21:18  21:6    E.Jonkus   19'  
 40   21 d.  12:30  U-13   VV    R.Lesinskas   18:21  18:21    D.Tankevič   31'  
 41   21 d.  12:55  U-13   VV    A.Zavackas   21:17  21:14    K.Sakalauskas   25'  
 42   21 d.  12:55  U-13   VV    B.Kamantauskas   19:21  26:28    D.Leonovič   28'  
 43   21 d.  12:55  U-13   VV    T.Žibūda   21:11  21:10    J.Jatulis   20'  
 44   21 d.  12:55  U-13   VV    M.Plauška   14:21  23:21  17:21    J.Kazlauskas   39'  
 45   21 d.  13:15  U-13   MV    J.Šalnaitė   21:4  21:11    G.Vancevičiūtė   19'  
 46   21 d.  13:15  U-13   MV    G.Vedrickaitė   21:18  8:21  24:22    T.Leonovič   44'  
 47   21 d.  13:15  U-13   MV    G.Velykytė   19:21  21:18  22:20    L.Budrytė   42'  
 48   21 d.  13:15  U-13   MV    E.Vilimaitė   12:21  7:21    D.Rudminaitė   19'  
 49   21 d.  13:35  U-11   MV    N.Seniūnaitė   8:21  21:12  16:21    J.Kavaliauskaitė   34'  
 50   21 d.  13:35  U-11   MV    U.Gatelytė   21:14  21:11    E.Dindaitė   28'  
 51   21 d.  13:35  U-11   VV    D.Tankevič   21:8  21:17    U.Lygnugaris   26'  
 52   21 d.  13:35  U-11   VV    I.Martyšius   21:14  16:21  10:21    R.Čekauskas   31'  
 53   21 d.  13:55  U-13   VV    D.Pakšys   21:11  21:14    D.Tankevič   24'  
 54   21 d.  13:55  U-13   VV    E.Jonkus   17:21  17:21    R.Lesinskas   28'  
 55   21 d.  13:55  U-13   MV    J.Šalnaitė   21:19  21:10    G.Vedrickaitė   30'  
 56   21 d.  13:55  U-13   MV    G.Vancevičiūtė   13:21  13:21    T.Leonovič   29'  
 57   21 d.  14:15  U-11   VD    I.Martyšius  D.Tankevič   21:9  21:8    R.Čekauskas  U.Lygnugaris   24'  
 58   21 d.  14:15  U-13   VD    J.Kazlauskas  J.Jatulis   21:18  21:16    P.Jarašiūnas  K.Sakalauskas   27'  
 59   21 d.  14:15  U-13   VD    A.Zavackas  T.Žibūda   21:9  21:8    K.Vilpišauskas  D.Tankevič   24'  
 60   21 d.  14:15  U-13   VD    V.Voroneckis  A.Lukošius   6:21  5:21    D.Tankevič  D.Leonovič   25'  
 61   21 d.  14:40  U-13   MD    V.Radzevičiūtė  M.Kibildaitė   17:21  16:21    R.Vidzėnaitė  M.Leonovič   30'  
 62   21 d.  14:40  U-13   MD    U.Gatelytė  I.Paškevičiūtė   21:17  21:13    G.Velykytė  G.Velykytė   25'  
 63   21 d.  14:40  U-17   MX    K.Milašauskas  L.Bartuškaitė   15:21  15:21    R.Kim  K.Merkevičiūtė   28'  
 64   21 d.  14:40  U-17   MX    A.Janušonis  R.Vidzėnaitė   21:6  21:8    T.Bartusevičius  M.Songinaitė   19'  
 65   21 d.  15:00  U-13   VD    R.Lesinskas  B.Kamantauskas   29:27  23:21    J.Kazlauskas  J.Jatulis   31'  
 66   21 d.  15:00  U-13   VD    A.Zavackas  T.Žibūda   11:21  11:21    D.Tankevič  D.Leonovič   24'  
 67   21 d.  15:00  U-13   VD    K.Vilpišauskas  D.Tankevič   21:15  21:14    V.Voroneckis  A.Lukošius   27'  
 68   21 d.  15:00  U-13   MD    E.Dindaitė  J.Kavaliauskaitė   21:15  21:10    R.Vidzėnaitė  M.Leonovič   29'  
 69   21 d.  15:20  U-13   MD    U.Gatelytė  I.Paškevičiūtė   8:21  7:21    N.Seniūnaitė  G.Vancevičiūtė   20'  
 70   21 d.  15:20  U-13   MD    V.Radzevičiūtė  M.Kibildaitė   20:22  14:21    G.Velykytė  G.Velykytė   23'  
 71   21 d.  15:20  U-17   MX    S.Kanapeckas  M.Marcinkevičiūtė   21:18  15:21  21:12    R.Kim  K.Merkevičiūtė   36'  
 72   21 d.  15:20  U-17   MX    A.Janušonis  R.Vidzėnaitė   17:21  13:21    N.Šimkus  A.Leimonaitė   22'  
 73   21 d.  15:40  U-17   MX    K.Milašauskas  L.Bartuškaitė   21:10  21:10    T.Bartusevičius  M.Songinaitė   23'  
 74   21 d.  15:40  U-13   VD    R.Lesinskas  B.Kamantauskas   24:22  17:21  21:18    D.Tankevič  D.Leonovič   41'  
 75   21 d.  15:40  U-13   VD    J.Kazlauskas  J.Jatulis   14:21  21:16  17:21    A.Zavackas  T.Žibūda   43'  
 76   21 d.  15:40  U-13   VD    P.Jarašiūnas  K.Sakalauskas   21:14  21:9    K.Vilpišauskas  D.Tankevič   25'  
 77   21 d.  16:00  U-13   MD    E.Dindaitė  J.Kavaliauskaitė   19:21  21:14  21:13    N.Seniūnaitė  G.Vancevičiūtė   37'  
 78   21 d.  16:00  U-13   MD    R.Vidzėnaitė  M.Leonovič   18:21  14:21    U.Gatelytė  I.Paškevičiūtė   23'  
 79   21 d.  16:00  U-17   MX    S.Kanapeckas  M.Marcinkevičiūtė   21:14  21:7    N.Šimkus  A.Leimonaitė   19'  
 80   21 d.  16:00  U-17   MX    R.Kim  K.Merkevičiūtė   21:19  21:11    A.Janušonis  R.Vidzėnaitė   23'  
 81   21 d.  16:25  U-13   MX    D.Leonovič  T.Leonovič   21:5  21:8    J.Kazlauskas  M.Kibildaitė   20'  
 82   21 d.  16:25  U-13   MX    D.Tankevič  G.Vancevičiūtė   21:10  18:21  21:12    B.Kamantauskas  N.Seniūnaitė   30'  
 83   21 d.  16:25  U-13   MX    T.Žibūda  I.Paškevičiūtė   4:21  14:21    A.Zavackas  U.Gatelytė   26'  
 84   21 d.  16:25  U-13   MX    J.Jatulis  V.Radzevičiūtė   0:1    E.Jonkus  G.Vedrickaitė   10'  
 85   21 d.  16:45  U-17   VD    B.Bačkaitis  T.Bartusevičius   8:21  8:21    A.Kaminskas  D.Gabriūnas   20'  
 86   21 d.  16:45  U-17   VD    D.Guja  R.Kim   21:19  17:21  21:13    P.Jakubčionis  E.Pocej   35'  
 87   21 d.  16:45  U-17   VD    M.Demenkovas  M.Stacevičius   10:21  13:21    A.Janušonis  N.Šimkus   23'  
 88   21 d.  16:45  U-17   MD    S.Poklikajeva  M.Marcinkevičiūtė   21:10  21:15    G.Vedrickaitė  L.Bartuškaitė   23'  
 89   21 d.  17:05  U-17   MD    J.Šalnaitė  T.Leonovič   21:13  19:21  13:21    K.Anciūtė  M.Lekšaitė   36'  
 90   21 d.  17:05  U-13   MX    D.Leonovič  T.Leonovič   21:13  21:15    D.Tankevič  G.Vancevičiūtė   23'  
 91   21 d.  17:05  U-13   MX    A.Zavackas  U.Gatelytė   18:21  12:21    E.Jonkus  G.Vedrickaitė   22'  
 92   21 d.  17:05  U-13   MX    J.Kazlauskas  M.Kibildaitė   16:21  16:21    B.Kamantauskas  N.Seniūnaitė   21'  
 93   21 d.  17:25  U-13   MX    T.Žibūda  I.Paškevičiūtė   1:0    J.Jatulis  V.Radzevičiūtė    
 94   21 d.  17:25  U-17   VD    S.Kanapeckas  D.Pakšys   21:8  21:12    A.Kaminskas  D.Gabriūnas   21'  
 95   21 d.  17:25  U-17   VD    D.Guja  R.Kim   17:21  21:16  15:21    A.Janušonis  N.Šimkus   31'  
 96   21 d.  17:25  U-17   VD    P.Jakubčionis  E.Pocej   20:22  21:7  21:8    M.Demenkovas  M.Stacevičius   25'  
 97   21 d.  17:45  U-17   MD    S.Poklikajeva  M.Marcinkevičiūtė   21:11  21:14    K.Anciūtė  M.Lekšaitė   23'  
 98   21 d.  17:45  U-17   MD    G.Vedrickaitė  L.Bartuškaitė   7:21  9:21    J.Šalnaitė  T.Leonovič   20'  
 99   21 d.  17:45  U-13   MX    D.Leonovič  T.Leonovič   12:21  21:13  19:21    E.Jonkus  G.Vedrickaitė   31'  
 100   21 d.  17:45  U-13   MX    D.Tankevič  G.Vancevičiūtė   21:11  21:8    A.Zavackas  U.Gatelytė   18'  
 101   21 d.  18:10  U-17   VD    S.Kanapeckas  D.Pakšys   21:11  21:8    A.Janušonis  N.Šimkus   24'  
 102   21 d.  18:10  U-17   VD    A.Kaminskas  D.Gabriūnas   21:10  22:20    D.Guja  R.Kim   24'  
 103   21 d.  18:10  U-17   VD    B.Bačkaitis  T.Bartusevičius   12:21  11:21    P.Jakubčionis  E.Pocej   22'  
 104   21 d.  18:10  U-17   MV    S.Poklikajeva   21:5  21:9    M.Songinaitė   16'  
 105   21 d.  18:30  U-17   MV    A.Leimonaitė   2:21  6:21    M.Lekšaitė   16'  
 106   21 d.  18:30  U-17   MV    M.Marcinkevičiūtė   21:12  21:7    L.Bartuškaitė   20'  
 107   21 d.  18:30  U-17   MV    K.Merkevičiūtė   11:21  6:21    K.Anciūtė   16'  
 108   21 d.  18:30  U-17   VV    E.Pocej   26:24  12:21  21:15    D.Gabriūnas   45'  
 109   21 d.  18:50  U-17   VV    A.Janušonis   21:12  21:16    K.Milašauskas   19'  
 110   21 d.  18:50  U-17   VV    M.Demenkovas   12:21  9:21    D.Guja   18'  
 111   21 d.  18:50  U-17   VV    N.Šimkus   21:15  21:10    M.Stacevičius   23'  
 112   21 d.  18:50  U-17   VV    B.Bačkaitis   11:21  8:21    A.Kaminskas   23'  
 113   21 d.  19:10  U-17   VV    M.Butkus   12:21  21:14  7:21    P.Jakubčionis   25'  
 114   21 d.  19:10  U-17   MV    S.Poklikajeva   21:12  22:24  21:8    M.Lekšaitė   31'  
 115   21 d.  19:10  U-17   MV    M.Marcinkevičiūtė   21:17  16:21  16:21    K.Anciūtė   33'  
 116   21 d.  19:30  U-17   MV    M.Songinaitė   21:19  21:11    A.Leimonaitė   19'  
 117   21 d.  19:30  U-17   MV    L.Bartuškaitė   21:16  21:9    K.Merkevičiūtė   19'  
 118   21 d.  19:30  U-17   VV    S.Kanapeckas   21:11  21:12    E.Pocej   22'  
 119   21 d.  19:30  U-17   VV    A.Janušonis   21:10  21:11    D.Guja   17'  
 120   21 d.  19:55  U-17   VV    N.Šimkus   21:12  20:22  21:11    A.Kaminskas   36'  
 121   21 d.  19:55  U-17   VV    P.Jakubčionis   9:21  8:21    R.Kim   18'  
 122   21 d.  19:55  U-17   VV    K.Milašauskas   21:15  21:12    M.Demenkovas   18'  
 123   21 d.  19:55  U-17   VV    M.Stacevičius   21:18  21:15    B.Bačkaitis   24'  
 124   21 d.  20:15  U-17   MV    S.Poklikajeva   21:11  24:22    K.Anciūtė   24'  
 125   21 d.  20:15  U-17   MV    M.Lekšaitė   17:21  16:21    M.Marcinkevičiūtė   22'  
 126   21 d.  20:15  U-17   VV    S.Kanapeckas   19:21  21:6  21:15    A.Janušonis   32'  
 127   21 d.  20:40  U-17   VV    N.Šimkus   23:21  21:19    R.Kim   28'  
 128   21 d.  20:40  U-17   VV    E.Pocej   16:21  19:21    D.Guja   20'  
 129   21 d.  20:40  U-17   VV    A.Kaminskas   21:11  21:12    P.Jakubčionis   20'  
 130   21 d.  20:40  U-17   VV    D.Gabriūnas   22:24  28:26  21:11    K.Milašauskas   44'  
 131   21 d.  21:00  U-17   VV    M.Stacevičius   12:21  11:21    M.Butkus   18'  
 132   21 d.  21:00  U-17   VV    S.Kanapeckas   21:5  21:17    N.Šimkus   25'  
 133   21 d.  21:00  U-17   VV    A.Janušonis   21:13  23:21    R.Kim   25'  
133 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
     U-13    VV    MV  
     U-13 B    VV    MV  
     U-13 C    V  
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
LIETUVOS BADMINTONO MĖGĖJŲ 'GRAND PRIX'
2004-10-09 00:00 2004-10-09 00:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V  
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD  
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės apskrities atviros badmintono pirmenybės
2004-04-17 11:00 2004-04-18 15:00
Sveikatingumo ir sporto kompleksas, Gaur ...
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.