Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2008-02-02, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2008-02-03 2008-02-03  
 1   Ramūnas Stapušaitis 
 Oksana Jaciuk 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Stapušaitis, O.Jaciuk      
 16       ->      
   R.Stapušaitis, O.Jaciuk    
 9   Alvydas Jockus 
 Ieva Linkutė 
    21:15  21:14 [16']    
 M.Prevelis, E.Liočaitė      
 8   Martynas Prevelis 
 Emilija Liočaitė 
  18:21  21:14  24:22 [30']      
    [1] 10:00   R.Stapušaitis, O.Jaciuk  
 5   Dovydas Razas 
 Amanda Meirytė 
      21:15  21:11 [33']  
 D.Razas, A.Meirytė      
 12   Lukas Kontrimas 
 Agnė Kupliauskaitė 
  21:7  21:10      
   D.Razas, A.Meirytė    
 13   Ignas Reznikas 
 Dominyka Bortnikaitė 
    21:19  21:16 [3']    
 A.Mizgiris, E.Unte      
 4   Aurimas Mizgiris 
 Emilija Unte 
  21:4  21:7 [14']       1-a vieta
      [7] 10:20   R.Stapušaitis, O.Jaciuk
 3   Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
        21:14  21:17 [13']
 E.Slušnys, D.Kairytė      
 14       ->      
   E.Slušnys, D.Kairytė    
 11   Augustinas Narkis 
 Greta Bertauskaitė 
    21:10  21:11 [12']    
 S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė      
 6   Saulius Šaltmeris 
 Gabija Čekauskaitė 
  21:9  21:14 [13']      
    [2] 10:00   K.Dauskurtas, G.Voitechovskaja  
 7   Lukas Litvinas 
 Indrė Starevičiutė 
      21:18  27:29  21:12 [33']  
 L.Litvinas, I.Starevičiutė      
 10   Edvinas Jakubauskas 
 Erika Noreikaitė 
  21:19  17:21  21:18 [29']      
   K.Dauskurtas, G.Voitechovskaja    
 15         21:12  21:10 [19']    
 K.Dauskurtas, G.Voitechovskaja      
 2   Kazimieras Dauskurtas 
 Gerda Voitechovskaja 
  ->    D.Razas, A.Meirytė   3-a vieta
      [8] 10:20   D.Razas, A.Meirytė
       E.Slušnys, D.Kairytė   19:21  21:16  21:16 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Prevelis, E.Liočaitė    
    [23]  A.Mizgiris, E.Unte  
     A.Mizgiris, E.Unte   21:17  21:11 [12']   5-a vieta
      [3] 10:00   A.Mizgiris, E.Unte
     S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė     21:12  21:13 [11']
    [24]  L.Litvinas, I.Starevičiutė  
     L.Litvinas, I.Starevičiutė   21:13  15:21  21:18 [26']  
         
         
       M.Prevelis, E.Liočaitė   7-a vieta
      [4] 10:00   S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė
       S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė   21:13  21:19 [11']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Jockus, I.Linkutė    
   A.Jockus, I.Linkutė   ->    
    [25]  A.Jockus, I.Linkutė  
   L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė     21:12  21:17 [15']  
   L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė    
   I.Reznikas, D.Bortnikaitė   15:21  21:19  21:12 [30']     9-a vieta
      [5] 10:20   A.Jockus, I.Linkutė
        21:11  21:18 [16']
   A.Narkis, G.Bertauskaitė    
   A.Narkis, G.Bertauskaitė   ->    
    [26]  E.Jakubauskas, E.Noreikaitė  
   E.Jakubauskas, E.Noreikaitė     21:11  21:13 [17']  
   E.Jakubauskas, E.Noreikaitė    
    ->    
         
       L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė   11-a vieta
      [6] 10:20   A.Narkis, G.Bertauskaitė
       A.Narkis, G.Bertauskaitė   21:7  21:7 [9']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
    [27]  I.Reznikas, D.Bortnikaitė  
     I.Reznikas, D.Bortnikaitė   ->   13-a vieta
      [29]  I.Reznikas, D.Bortnikaitė
        ->
    [28]  .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
      [30]  .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 106 107 
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.