Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės, Data: 2004-11-06, Vieta: \'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Jevgenija Novik    Dėl 1-16 vietos        
 J.Novik        
 32       ->        
   J.Novik      
 17   Indrė Starevičiutė      11:0  11:1      
 I.Starevičiutė        
 16   Viktorija Beinoraitė    11:7  11:1        
     J.Novik    
 9   Indrė Adomaitytė        11:3  11:2    
 I.Adomaitytė        
 24   Emilija Liočaitė    11:0  11:1        
   I.Adomaitytė      
 25   Ieva Paliukaitytė      11:9  13:12      
 A.Lapytė        
 8   Aušra Lapytė    15:0  15:0        
       J.Novik  
 5   Anna Kosmač          11:1  11:3  
 A.Kosmač        
 28   Justina Mažonaitė    11:1  11:0        
   D.Jaciuk      
 21   Aivara Kaladytė      9:11  11:4  11:5      
 D.Jaciuk        
 12   Diana Jaciuk    11:3  11:7        
     U.Vasiliauskaitė    
 13   Sabina Buitkutė        11:0  11:1    
 S.Buitkutė        
 20   Anna Semionova    11:0  11:0        
   U.Vasiliauskaitė      
 29         11:1  11:2      
 U.Vasiliauskaitė        
 4   Ugnė Vasiliauskaitė    ->         1-a vieta
         G.Voitechovskaja
 3   Oksana Jaciuk            11:5  11:0
 O.Jaciuk        
 30       ->        
   O.Jaciuk      
 19   Justina Dimšaitė      11:0  11:0      
 A.Meirytė        
 14   Amanda Meirytė    11:4  11:8        
     O.Jaciuk    
 11   Gabija Čekauskaitė        11:1  11:5    
 G.Čekauskaitė        
 22   Anastasija Korobova    11:1  11:0        
   V.Špelverytė      
 27   Erika Noreikaitė      11:5  11:4      
 V.Špelverytė        
 6   Vaida Špelverytė    11:0  11:0        
       G.Voitechovskaja  
 7   Rugilė Gečaitė          11:8  11:4  
 R.Gečaitė        
 26   Laura Šimukauskaitė    11:0  11:0        
   R.Gečaitė      
 23   Lina Sprainytė      11:3  11:8      
 V.Guseva        
 10   Viktorija Guseva    11:0  11:3        
     G.Voitechovskaja    
 15   Lina Masalskytė        11:6  11:2    
 G.Liorančaitė        
 18   Giedrė Liorančaitė    13:10  3:11  11:2      U.Vasiliauskaitė   3-a vieta
   G.Voitechovskaja    O.Jaciuk
 31         11:0  11:0    O.Jaciuk   ->
 G.Voitechovskaja        
 2   Gerda Voitechovskaja    ->     Dėl 5-8 vietos    
       I.Adomaitytė    
       D.Jaciuk  
       D.Jaciuk   11:9  11:3   5-a vieta
         R.Gečaitė
       V.Špelverytė     11:2  11:4
       R.Gečaitė  
       R.Gečaitė   11:9  11:0  
           
           
         I.Adomaitytė   7-a vieta
         V.Špelverytė
         V.Špelverytė   11:5  11:2
      Dėl 9-16 vietos      
     I.Starevičiutė      
     A.Lapytė    
     A.Lapytė   13:12  11:2    
       S.Buitkutė  
     A.Kosmač     11:6  11:1  
     S.Buitkutė    
     S.Buitkutė   11:6  13:10     9-a vieta
         G.Čekauskaitė
     A.Meirytė       11:10  9:11  11:6
     G.Čekauskaitė    
     G.Čekauskaitė   11:3  11:2    
       G.Čekauskaitė  
     V.Guseva     11:6  11:3  
     V.Guseva    
     G.Liorančaitė   11:1  11:2    
           
         A.Lapytė   11-a vieta
         V.Guseva
         V.Guseva   11:0  4:11  13:10
           
        Dėl 13-16 vietos    
       I.Starevičiutė    
       A.Kosmač  
       A.Kosmač   9:11  11:2  11:4   13-a vieta
         A.Meirytė
       A.Meirytė     6:11  11:6  11:8
       A.Meirytė  
       G.Liorančaitė   11:5  11:6  
           
           
         I.Starevičiutė   15-a vieta
         I.Starevičiutė
    Dėl 17-32 vietos      G.Liorančaitė   11:4  11:2
         
   V.Beinoraitė      
   V.Beinoraitė   ->      
     V.Beinoraitė    
   E.Liočaitė     11:5  11:0    
   E.Liočaitė      
   I.Paliukaitytė   15:0  15:0      
       A.Semionova  
   J.Mažonaitė       11:5  3:11  11:8  
   A.Kaladytė      
   A.Kaladytė   11:2  11:2      
     A.Semionova    
   A.Semionova     11:5  5:11  11:7    
   A.Semionova      
    ->       17-a vieta
         J.Dimšaitė
          2:11  11:3  11:7
   J.Dimšaitė      
   J.Dimšaitė   ->      
     J.Dimšaitė    
   A.Korobova     11:3  11:3    
   A.Korobova      
   E.Noreikaitė   11:1  11:2      
       J.Dimšaitė  
   L.Šimukauskaitė       11:1  5:11  11:5  
   L.Sprainytė      
   L.Sprainytė   11:1  11:4      
     L.Masalskytė    
   L.Masalskytė     11:2  11:0    
   L.Masalskytė      
    ->    V.Beinoraitė   19-a vieta
         V.Beinoraitė
         L.Masalskytė   11:9  11:9
           
        Dėl 21-24 vietos    
       E.Liočaitė    
       A.Kaladytė  
       A.Kaladytė   11:8  13:11   21-a vieta
         A.Korobova
       A.Korobova     11:2  11:3
       A.Korobova  
       L.Sprainytė   11:1  11:5  
           
           
         E.Liočaitė   23-a vieta
         L.Sprainytė
         L.Sprainytė   11:4  11:7
      Dėl 25-32 vietos      
         
     I.Paliukaitytė    
     I.Paliukaitytė   ->    
       J.Mažonaitė  
     J.Mažonaitė     15:0  15:0  
     J.Mažonaitė    
      ->     25-a vieta
         E.Noreikaitė
          11:3  11:3
     E.Noreikaitė    
     E.Noreikaitė   ->    
       E.Noreikaitė  
     L.Šimukauskaitė     11:3  10:11  11:6  
     L.Šimukauskaitė    
      ->    
           
         I.Paliukaitytė   27-a vieta
         L.Šimukauskaitė
         L.Šimukauskaitė   15:0  15:0
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 
Badmintono turnyras "Vilnius - 2005"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 18:00
Vilniaus skvošo klubas
     Suaug B    V    D  
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 17:00
Žalgirių m-kla, Tauragė.
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas
2005-01-29 12:00 2005-01-30 17:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras 2005
2005-01-08 10:00 2005-01-08 18:00
Kaunas, Drobės g.
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V    D    MX  
2004 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2004-12-18 11:00 2004-12-18 18:00
Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    D    MX  
     45+    VV    MV  
     50+    VV    D  
     60+    VV  
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
     U-13    VV    MV  
     U-13 B    VV    MV  
     U-13 C    V  
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
LIETUVOS BADMINTONO MĖGĖJŲ 'GRAND PRIX'
2004-10-09 00:00 2004-10-09 00:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V  
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.