Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2008-04-05, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Alan Plavin    Dėl 1-16 vietos        
 A.Plavin        
 32       ->        
   A.Plavin      
 17   Rimvydas Benetis      21:1  21:5      
 A.Muižininkas        
 16   Audrius Muižininkas    21:17  21:6        
     A.Plavin    
 9   Lukas Kontrimas        21:8  21:6    
 L.Kontrimas        
 24       ->        
   T.Raila      
 25         21:11  19:21  21:8      
 T.Raila        
 8   Tautvydas Raila    ->        
       A.Plavin  
 5   Karolis Bartoševičius          21:9  21:11  
 K.Bartoševičius        
 28       ->        
   K.Bartoševičius      
 21   Mindaugas Jonušys      21:6  21:12      
 L.Genutis        
 12   Lukas Genutis    21:11  21:12        
     T.Liorančas    
 13   Simonas Jocys        21:9  15:21  22:20    
 S.Jocys        
 20   Mantvydas Dapšys    21:2  21:3        
   T.Liorančas      
 29         21:17  21:16      
 T.Liorančas        
 4   Tautvydas Liorančas    ->         1-a vieta
         A.Plavin
 3   Martynas Prevelis            21:17  21:18
 M.Prevelis        
 30       ->        
   M.Prevelis      
 19   Domantas Bartušis      21:11  21:7      
 G.Bernotas        
 14   Gytis Bernotas    21:9  21:12        
     M.Prevelis    
 11   Ignas Reznikas        23:21  21:18    
 I.Reznikas        
 22   Eimantas Lindžius    21:6  21:2        
   L.Rimkus      
 27         21:9  21:5      
 L.Rimkus        
 6   Lukas Rimkus    ->        
       P.Bartušis  
 7   Laurynas Sparnauskis          21:13  21:18  
 L.Sparnauskis        
 26       ->        
   A.Narkis      
 23         21:23  21:17  21:12      
 A.Narkis        
 10   Augustinas Narkis    ->        
     P.Bartušis    
 15   Tadas Perminas        21:15  21:14    
 T.Perminas        
 18   Martynas Gaidjurgis    21:6  21:5      T.Liorančas   3-a vieta
   P.Bartušis    T.Liorančas
 31         21:7  21:7    M.Prevelis   24:22  21:19
 P.Bartušis        
 2   Povilas Bartušis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       T.Raila    
       K.Bartoševičius  
       K.Bartoševičius   21:16  21:14   5-a vieta
         K.Bartoševičius
       L.Rimkus     21:10  22:20
       L.Rimkus  
       A.Narkis   16:21  21:14  21:9  
           
           
         T.Raila   7-a vieta
         A.Narkis
         A.Narkis   21:16  21:14
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Muižininkas      
     L.Kontrimas    
     L.Kontrimas   21:7  21:8    
       L.Kontrimas  
     L.Genutis     21:15  21:15  
     L.Genutis    
     S.Jocys   23:25  21:18  21:11     9-a vieta
         L.Sparnauskis
     G.Bernotas       21:19  14:21  21:17
     G.Bernotas    
     I.Reznikas   21:12  21:19    
       L.Sparnauskis  
     L.Sparnauskis     21:18  15:21  25:23  
     L.Sparnauskis    
     T.Perminas   21:10  21:8    
           
         L.Genutis   11-a vieta
         L.Genutis
         G.Bernotas   21:18  21:17
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Muižininkas    
       S.Jocys  
       S.Jocys   21:13  21:17   13-a vieta
         I.Reznikas
       I.Reznikas     19:21  21:13  21:18
       I.Reznikas  
       T.Perminas   21:16  21:8  
           
           
         A.Muižininkas   15-a vieta
         T.Perminas
    Dėl 17-32 vietos      T.Perminas   14:21  21:16  21:5
         
   R.Benetis      
   R.Benetis   ->      
     R.Benetis    
      ->    
   .      
    ->      
       R.Benetis  
        14:21  21:15  21:18  
   M.Jonušys      
   M.Jonušys   ->      
     M.Dapšys    
   M.Dapšys     21:13  21:14    
   M.Dapšys      
    ->       17-a vieta
         D.Bartušis
          21:9  21:9
   D.Bartušis      
   D.Bartušis   ->      
     D.Bartušis    
   E.Lindžius     25:23  20:22  24:22    
   E.Lindžius      
    ->      
       D.Bartušis  
        21:6  21:8  
   .      
    ->      
     M.Gaidjurgis    
   M.Gaidjurgis     ->    
   M.Gaidjurgis      
    ->    M.Dapšys   19-a vieta
         M.Dapšys
         M.Gaidjurgis   21:15  21:18
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       M.Jonušys  
       M.Jonušys   ->   21-a vieta
         E.Lindžius
       E.Lindžius     21:14  21:11
       E.Lindžius  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 106 107 
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.